برگزیده های پرشین تولز

از فارکس پول دار شده کسی ؟ یا کسیو از نزدیک به چشم دیدن بشه!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
مرسی از دوستان . نظراتشون سازندست کلا

همهد میگن کسیو میشناسن با واسطه ولی خوده طرف خورزوخانه و بری دنبالش میبنی باز یکی میشناسش و بقول دوستمون معملاتشو بخوای نشونت بده کلا به گ و ه خوری میافتن لامصبا و چون ارزشونونه و یکمی روانشناسیه خود تلقینی خوندن این خود تلقینیشونو میان تو فروم میگن که من تونستم شایدم راست بگن دو ماه سود کردن که اخرش کال شدن

کلا نریم بهتره ولی یک بار من حساب ریل میزنم فقط یکبار اونم ۲۵۰ دلار بعدش شد شد نشد دیگه نشد

البته الان ده دوازده ساله هر سال یهو میزنه به سرم یک ماه کار میکنم بعدش ۱۱ ماه بخیالش میشم هنوز که هنوزه هیچ راهی ندیدم :)

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
شما میخوای فارکس کار کنی ؟ !!!

من 8 سال فعالیت داشتم . میتونی پولدار شی . میتونی . کسی هست که با 7 دلار شروع کرده و الان 117 هزار دلار داره تو حسابش . بیا اینم لینک معاملاتش
https://www.mql5.com/en/signals/20050

ولی یک مشکل داره این پولدار شدن . اونم اینه که بروکر عمرا بزاره دو قرون برداشت بزنی از پولت
:general107:

من هر ماه 12 الی 40 درصد سود داشتم ولی بوسیدم گذاشتم کنار میدونی چرا ؟ چون ایرانیم . شما اگه میخوای پولدار بشی باید بتونی یک جای امن هم برا پولات پیدا کنی .
می خوای فارکس کار کنی باید بری سمت پپر استون . اواندا . ای بی اف اکس . ساکسو بانک . دوکاسکاپی . اف اکس سی ام . اینا هم نصفشون ایرانی رو قبول نمیکنن . نصفشونم هر بلایی سر ایرانی بتونن در میارن .

پولو میزاری حساب بروکر . شروع به سود که میکنی حسابتو میبنده . یا ادا میده معاملاتی رو برات میزنه که عمرا خودت انجام داده باشی . خلاصه پول بالای 1000 دلار نمیشه داد به بروکر . 1000 دلارم 20 درصدش هیچیه ! تازه برداشتم نزنی بعدا پولتو نمیده .

اگر من پول داشتم میرفتم یک کشور درست و درمون الانم میلیونر شده بودم . خواستم برم بورس دیدم صب بازار باز میشه ظهر بسته ! تعاونی اعتباری وضعش از این بهتره . فرق قیمت خرید و فروش یک عالمه ! همشم دوز و کلک !!!! تعدیل قیمت ؟!!! معاملات بدون دیفالت سواپ .

در ضمن این ایده درخشان معامله قبل از نظرسنجی انگلیس هم نمیدونم از کجا به ذهنتون رسیده ولی باید بدونید که دو روز قبل از انتخابات تمام بروکر ها میزان اهرم مالی رو به 1به 50 تغییر داده بودن و تمامی معاملات به حالت close only در اومده بود . یعنی حداکثر تا 50 برابر اعتبار بهتون میدادن و شما هم در این مدت فقط میتونستید معاملاتتون رو ببندین نه اینکه ثبت سفارش کنید . البته این به خاطر کمبود نقدینگی در این ساعات هست . حالا خوبه دیدین که تو روز های اخر قیمت به سمت بالا در حرکت بوده و ریزش به صورت اتفاقی بوده . قبل اینکه به سود برسین استاپتون رو میزد مگه اینکه با لورج پایین تر معامله میکردین .

ببینیدمعتبرترین رگیولیشن دنیا NFA آمریکا هست که تمام بروکرهایی که این لایسنس رو دارن به هیچ عنوان حق ندارن تریدر ایرانی رو بپذیرن به این ترتیب این برای ما کارایی نداره . بعد از این رگیولیشن FCA انگلستان قرار داره . من خودم الان سالهاست با بروکر Windsor کار میکنم و ازشون راضی بودم . بوده در یک روز 14 هزار دلار برداشت زدم تو همون روز هم واریز شده به حساب وبمانیم و تراکنشهاش هم هست خواستید نشونتون میدم . این بروکری که من باهاش کار میکنم رگوله FCA رو داره .
https://register.fca.org.uk/ShPo_FirmDetailsPage?id=001b000000MfoVWAAZ
بروکرهای دیگه هم مثل آلپاری هستند که با ایرانیها بد تا نمیکنند البته من آلپاری حساب نداشتم نمیدونم ولی شنیدم .... بروکرهای دیگه هم هستند مثلا یکی از دوستان من تو برورکر ICM حساب بالای 100 هزار اره تا حالا هم مشکلی نداشته .
اگر در انتخاب بروکر دقت کنید مشکلی پیش نمیاد .
دو تا نکته مهمه اول بروکری که با ایرانی جماعت خوب تا کنه دوم اینکه رگیولیشن معتبر داشته باشه .
-----------
در مورد سود و ضرر هم تو پست قبلی گفتم تکرار مکررات میشه ولی در کل مشکل تریدرهای اینجا که ضرر میکنن دو چیزه .
1- آرزوی یک شبه پولدار شدن و ترید با حجم نامعقول و رعایت نکردن مدیریت سرمایه .
2- نا آگاهی با شرایط بازار . شما هر شغلی بخوای داشته باشی مثلا جوشکاری یا نجاری یا ... یه مدت باید دوران یادگیری رو بگذرونی یا مثلا رشته های دانشگاهی ولی طرف اینجا هیچی نمیدونه دنبال یادگیری هم نمیره حداقل دو تا کتاب بخونه توقع داره سود هم بکنه ! خوب نمیشه دیگه .
------
یه نکته هم در مورد این سایتها و اشخاصی که میگن سیگنال میدیم و سایتی و بند و بساطی دارن بگم شک نکنید اینها هیچی حالیشون نیست وگرنه سود خودشون رو از بازار میگرفتن و نیازی به این کارها نداشتن ! و هرکی روی دست دیگری ترید کنه آخر بدبخت میشه .

redstar1

Registered User
لایک‌ها
17
مرسی از دوستان . نظراتشون سازندست کلا

همهد میگن کسیو میشناسن با واسطه ولی خوده طرف خورزوخانه و بری دنبالش میبنی باز یکی میشناسش و بقول دوستمون معملاتشو بخوای نشونت بده کلا به گ و ه خوری میافتن لامصبا و چون ارزشونونه و یکمی روانشناسیه خود تلقینی خوندن این خود تلقینیشونو میان تو فروم میگن که من تونستم شایدم راست بگن دو ماه سود کردن که اخرش کال شدن

کلا نریم بهتره ولی یک بار من حساب ریل میزنم فقط یکبار اونم ۲۵۰ دلار بعدش شد شد نشد دیگه نشد

البته الان ده دوازده ساله هر سال یهو میزنه به سرم یک ماه کار میکنم بعدش ۱۱ ماه بخیالش میشم هنوز که هنوزه هیچ راهی ندیدم :)
اصلا این ریسکو نکن داداش شما هنوز وارد بازار نشدی حس بدی داری بهش یعنی اماده پذیرش ریسک نیستی بهت قول میدم ماهه اول نه ماهه دوم کال میشی پولتو بزار تو جیبت با حساب دمو کار کن تا قوی شی...
اما در کل :
250 میانگین ماهی 5 درصد بخای ازش سود بگیری (حالا یه ماه میبینی 30 در صد رشد کره یه ماه میبینی -20 افت کرده میانگینو گفتم 5 در صد ) در طول سال ببین ارزش داره به خاطر 13 دلار در ماه پولتو ریسک کنی براش ؟ اگه میخای ازمایش کنی ببینی حس ریل بودن چه طوریه با 50$ شروع کن که وقتی کال شدی دلت نسوزه.
حالا باز خودت میدونی اولین چیز تو فارکس اینه که از وسوسه شدن دوری کنیم ،
یا علی

wikionline

Registered User
لایک‌ها
33
من شش ساله دارم فارکس میخونم
تو فارکس از این خبر ها نیست هر کسی که میاد فارس و میخواد زود پول دار بشه فقط سرمایه رو از دست میده
یا اصلاحا کال مارجین میشه 95 درصد تو فارکس ضرر میکنن به 3 دلیل خیلی مهم
1. نداشتن دانش کافی و قمار کردن ( تو فارکس باید با مغزت کار کنی نه قلبت تو این بازار جایی برای احساسات نیست )
2. عدم رعایت مدیریت سرمایه
3. طمع کردن
لازمه کار فارکس دانش و یه چشم انداز بلند مدت 5 تا 10 ساله هست اگه اینو نداشته باشی از همون روز اول باید بدونی کله سرمایت رفته

Forexonline@

pegu206

Registered User
لایک‌ها
867
دوستان همه استادن. فکر میکنم برای ما ایرانیا که سود بانکی 20-25 درصدی در دسترسه فارکس و بورس جذابیت چندانی نداشته باشه
مگر اینکه سود بانکی تک رقمی بشه در اون حالت به ریسکش میارزه (ریسک به ریوارد)

omid144

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
لطفا پاسخ بدین
من میخوام با فیبو گروپ کار کنم
فعلن 300دلار
اگه من یه معامله رو با یک دهم لات اوکی کنم
چن پیپ کاهش منو کال میکنه؟
ایا بروکر میتونه قبل از کال شدنم معامله رو ببنده؟ در صورتی که ممکنه بازار به سمت سود دادنم بره
یا معامله بازه تا جای که من فری مارجین دارم؟؟
ممنون

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان
لطفا پاسخ بدین
من میخوام با فیبو گروپ کار کنم
فعلن 300دلار
اگه من یه معامله رو با یک دهم لات اوکی کنم
چن پیپ کاهش منو کال میکنه؟
ایا بروکر میتونه قبل از کال شدنم معامله رو ببنده؟ در صورتی که ممکنه بازار به سمت سود دادنم بره
یا معامله بازه تا جای که من فری مارجین دارم؟؟
ممنون
اولا به نظر تازه کاری...
دوما باس بگی لوریجت چقدره؟روی چه جفت ارزی میخای بای یا سل کنی؟درصد ریسکت چقدره؟
فرضیات:
1:400لوریج و خرید روی یورو دلار قیمت 1.12 و درصد ریسک 20%
21000تا میتونی بخری.حدود 120تا1400تا اگه در خلاف جهتت حرکت کنه تو کال میشی.البته بازم کاملا بستگی به شرایط بازار و زمان اعلام خبر داره.
واما اینکه بروکر میتونه ببنده یانه؟؟؟!!!این بستگی به انتخاب بروکر و معتبر بودنش داره.من با فیبو کار نکردم اما چیز بدیم درموردش نشنیدم.اما بازم اکثر بروکرایی که با ایران کار میکنن کمی ما رو انگولک میکنن.
موفق باشید

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
هر گونه بحث و تبادل نظر در مورد بازارهای مالی غیرمجاز مثل فارکس در انجمن ممنوع میباشد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا