برگزیده های پرشین تولز

باشگاه قدیمی های پرشین تولز

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810

خداییش این مصاحبه رو ببینید اگه تونستید نخندید
منصور قیامت کارش اسپم بود، اصلا هزارتا اسکریپت اسپم و تبلیغات پاپ آپ داشت یادمه یک سایت ساخته بود خودکار tag های گوگل رو متن میکرد همین که کاربر ا میومد به قول خودش تو پاپ آپ غلط می خورد:p:D
حالا ببینید این بشر با همین اسپم بازی هاش چی شده به دوربین نگاه می کنه حرافایی میزنه که من خندم میگیرهo_O

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498

خداییش این مصاحبه رو ببینید اگه تونستید نخندید
منصور قیامت کارش اسپم بود، اصلا هزارتا اسکریپت اسپم و تبلیغات پاپ آپ داشت یادمه یک سایت ساخته بود خودکار tag های گوگل رو متن میکرد همین که کاربر ا میومد به قول خودش تو پاپ آپ غلط می خورد:p:D
حالا ببینید این بشر با همین اسپم بازی هاش چی شده به دوربین نگاه می کنه حرافایی میزنه که من خندم میگیرهo_O
قميا استعداد پول درآوردنشون خوبه! مثلا همين زينب موسوي (امپراطور كوزكو) يه مدتي با فحشا و دري ورياش از راه تبليغات خوب پول درمي آورد

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
قميا استعداد پول درآوردنشون خوبه! مثلا همين زينب موسوي (امپراطور كوزكو) يه مدتي با فحشا و دري ورياش از راه تبليغات خوب پول درمي آورد

دیگه بعد این همه سال زندگی در قم خصوصیاتشون رو مثه کف دست میدونیم
قمیا تنها استعدادی که دارن همینه ولاغیر

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
دیگه بعد این همه سال زندگی در قم خصوصیاتشون رو مثه کف دست میدونیم
قمیا تنها استعدادی که دارن همینه ولاغیر
من دوران خدمتم 5-6 ماهی قم بودم، منطقه شیخ آباد پایین شهر قم، معرفتشون تا آخر عمرم یادم میمونه.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من صفحات قبلی رو نخوندم ولی اگر سراغ بهروز (@Behrooz هم گرفته با ایشونم دیروز صحبت کردم. خدا بهشون یه پسر داده تازگی و سالم سرحال ائن خودشونم. جاشون خالیه واقعا.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077
بسلامتی
من صفحات قبلی رو نخوندم ولی اگر سراغ بهروز (@Behrooz هم گرفته با ایشونم دیروز صحبت کردم. خدا بهشون یه پسر داده تازگی و سالم سرحال ائن خودشونم. جاشون خالیه واقعا.

• Like
Reactions: hsn

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
از مديراي سابق گفتگوي آزاد چه خبر؟ چقدر بن مي كردن و تاپيك پاك مي كردند :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
از مديراي سابق گفتگوي آزاد چه خبر؟ چقدر بن مي كردن و تاپيك پاك مي كردند :D
اصل کاریا همشون هستن. اون همکارا اون دوره یکم هول میشدن ولی مازی و باقی که معمولا اهل این حرکتا نبودن همشون کمکان هستن.

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
اصل کاریا همشون هستن. اون همکارا اون دوره یکم هول میشدن ولی مازی و باقی که معمولا اهل این حرکتا نبودن همشون کمکان هستن.
نه شايان ، پايلوت و موزمار ديگه نيستند

• Like
Reactions: hsn

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
نه شايان ، پايلوت و موزمار ديگه نيستند
بهمن رو خیلی وقته خبر ندارم. مدیرای فعلی احتمالا در ارتباطن.حمید موزمار هم فکر نکنم ایران باشه. شایان هم هست توی توییتر هست و البته همکار فعلی یه سری از دوستان قدیمیه. همشون به نظر رو به راه و اوکین و اکثرا هم اینقدر گرفتارن وقت فروم امدن ندارن.

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,657
یه داریوش نامی بودش, همون که عقاید نژادپرستی داشته و علاقه خاصی به هیتلر داشت :D , تو گفتگوی آزاد زیاد میچرخید خبری ازش دارید؟
یه دوستی هم داشت به نام امین موزی.

Chairman

Registered User
لایک‌ها
50
█████████████████████████ ████████████████████████
بهروز خیلی فعالیت میکرد روزی کلی پست میزد کمتر از 3 سال شده بود نزدیک 17 هزار پست
چنتا خاطره بد از پرشین تولز دارم که یکیشون همین رفتن ناگهانی بهروز بود
یه دفعه تاپیک خداحافظی براش زده شد
هرچی هم به احسان پیام دادم که بهروز چرا دیگه لاگین نمیکنه جوابی نداد
البته با اون یوزر 2004 رم پیام میدادم که سال 91 در جریانات حذفیات احسان مدیران لطف کردن و بن دائم شد
خدارو شکر که بهروز سلامته باور کنید من از 2007 تا الان هروقت که میامدم پیتی یاد بهروز می افتادم، اصلاً معلوم نشد چرا یک دفعه رفت و دیگه هم لاگین نکرد .
الان هم بعد از چندین سال اومدم خدا خواهی این تاپیک رو دیدم .

یه یادی هم بکنم از ادمین سابق و دوست گرامی محمد رضا با نام کاربری knowhow و حمید خان ( موزمار )

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
من دوران خدمتم 5-6 ماهی قم بودم، منطقه شیخ آباد پایین شهر قم، معرفتشون تا آخر عمرم یادم میمونه.
کلانتری ۱۴ ولیعصر، درسته؟ :D
تو محله‌ی ما خدمت کردی. سی سال پیش مهاجرت کردیم قم و تو همون محله بزرگ شدم. پیش پات، یه ساعت پیش از اون کلانتری اومدم بیرون. رفته بودم برای شکایت از برادر زنم.
اهالی محله، همه از مهاجرای ترک‌زبون هستن. زبون رسمیش هم ترکیه کلاً این محله. :D

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
منم اضافه کنید ۲۰۰۵

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077
بهروز خیلی فعالیت میکرد روزی کلی پست میزد کمتر از 3 سال شده بود نزدیک 17 هزار پست
چنتا خاطره بد از پرشین تولز دارم که یکیشون همین رفتن ناگهانی بهروز بود
یه دفعه تاپیک خداحافظی براش زده شد
هرچی هم به احسان پیام دادم که بهروز چرا دیگه لاگین نمیکنه جوابی نداد
البته با اون یوزر 2004 رم پیام میدادم که سال 91 در جریانات حذفیات احسان مدیران لطف کردن و بن دائم شد
خدارو شکر که بهروز سلامته باور کنید من از 2007 تا الان هروقت که میامدم پیتی یاد بهروز می افتادم، اصلاً معلوم نشد چرا یک دفعه رفت و دیگه هم لاگین نکرد .
الان هم بعد از چندین سال اومدم خدا خواهی این تاپیک رو دیدم .

یه یادی هم بکنم از ادمین سابق و دوست گرامی محمد رضا با نام کاربری knowhow و حمید خان ( موزمار )

دقیقا بهروز و بهمن(@pilot) یهو خداحافظی کردند و دیگه لاگین نکردند در فروم

بالا