برگزیده های پرشین تولز

از نظر امنیت کدام بهتر است: وردپرس، جوملا یا دروپال؟

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
سلام دوستان
گاها دیده میشه در مورد هر کدوم از این سیستمهای مدیریت محتوا، گزارش هایی از امن نبودن و آسیب پذیر بودنشون در هک و اسپم داده میشه.

خواستم ازشما متخصصین این زمینه بپرسم، کدوم سیستم امنتر و با چه ابزارهایی میشه امنیت رو کاملتر کرد؟

x460

Registered User
لایک‌ها
702
سلام دوستان
گاها دیده میشه در مورد هر کدوم از این سیستمهای مدیریت محتوا، گزارش هایی از امن نبودن و آسیب پذیر بودنشون در هک و اسپم داده میشه.

خواستم ازشما متخصصین این زمینه بپرسم، کدوم سیستم امنتر و با چه ابزارهایی میشه امنیت رو کاملتر کرد؟
سلام
هر سه سیستم، سال هاست که دارن کار می کنن و برای هرکدوم همیشه پک های امنیتی اومده و ضمنا افزونه هایی برای بالا بردن امنیت وجود داره.
پس نمی شه گفت کدوم امنیتش بیشتره. هر سه رقیب هستند و هر سه از لحاظ امنیتی دائما در حال پیشرفت هستند.
برای افزایش امنیت، انتخاب سرور مناسب و استفاده از افزونه های مربوط به امنیت می تونه تاثیر گذار باشه.

moosh2011

Registered User
لایک‌ها
28
سلام استارتر عزیز

اولا که باید در نظر داشته باشیم امنیت هیچموقع 100 درصد نیست . واسه همین هم هر ثانیه باید انتظار هک شدن رو داشته بشیم حالا چه توی وردپرس چه توی جوملا چه ...
دوما هم هر سه خیلی سریع در حال پیشرفت هستند و مدام آپدیت میدن بیرون که باگ هایی رو رفع میکنن . دقیق نمیشه گفت کدوم بهتره
اما نظر من به دلیل جامع تر بودن ، وردپرس هست

موفق باشید

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
سلام
من دو سال هست با دروپال کار میکنم و شخصا میتونم بگم از لحاظ امنیت خیلی عالی هست چون ماژولها داخل خود سایت اصلی دروپال هست و ریلیزهای مختلف رو از هر ماژول میزارن و ریلیز معتبرش رو قرار میدن که میشه مطمئن بود این ماژول تقریبا باگی نداره و با هسته دروپال بخوبی ست میشه . همچنین تقریبا برای هرکاری میشه ازش استفاده کرد . البته من با وردپرس و جوملا کار نکردم ولی الان خیلی از کارهامو حتی سیستم crm شرکت و ... رو با دروپال انجام دادم و خیلی ازش راضیم.

liositesaz.com

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان

سلام دوست گرامی
تمامی سرویسهای طراحی سایت از امنیت خیلی بالایی برخوردار هستند و داعما بروز رسانی امنیتی میشن ولی به نظر شخصی من اگر از وردپرس استفاده کنید خیلی بهتر خواهد بود.

موفق باشید

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
از نظر امنیت وردپرس بهتر هستش اما همشون حفره امنیتی دارند باید هر سری که آپدیت می شود باشد سریع آپدیتش نمایید.

abbas_habibi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
باز هم بحث تکراری و همیشگی نمیدونم چرا اصرار داریم تو حوزه it همیشه در مورد امنیت یه طوری بحث کنیم که همه چیز انگار مطلقه 100 درصد امنیت کامل
از نظر امنیتی دروپال قدرتمند ترینه بسته به این که چطور به امنیت نگاه کنی .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

masterweb_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دروپال تو امنیت خیلی سر تره
دوستان میتونن با مراجعه به سایت cxsecurity.com یا سایت های دیگر ثبت اکسپلویت مشاهده کنند سابقه هر سه تا سیستم مدیریت محتوا در امنیت رو

بعد از دروپال جوملا هست که سابقه درخسانی نسبت به وردپرس داره و کمتر از هسته باگ داده

وردپرس به دلیل دادن باگ های خیلی ساده از هسته سابقه خوبی در امنیت رو نداره
اما به دلیل ساده بودن برای راه اندازی عموم از وردپرس استفاده می کنند

با نصب افزونه هم نمیشه امنیت رو ارتقا داد...

یاعلی

بالا