برگزیده های پرشین تولز

از نظر شما دوستی با جنس مخالف در محیط دانشگاه خوب هست یا نه؟

به نظر شما دوستی با جنس مخالف در محیط دانشگاه خوب هست یا نه؟

• Total voters
    22
وضعیت
موضوع بسته شده است.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
الان این دختره اومده eye contact ایجاد کنه با NEONAZ :snitch:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
الان تو بلاگ یه دختره تو 360 که میخواست امثال کنکور بده دیدم نوشته بود :

"مامانم با کلی ذوق و شوق رفته یه لباس برام هدیه گرفته که برای مهمونی قبولی تو کنکورم بپوشم ولی من هنوز امتحانم رو هم ندادم "

بعد میگم که حالا این مامان این بنده خدا اگر میدونست که دخترش قراره بره تو دانشگاه چیز کنه! بجای لباس یه چیز دیگه براش میخرید!!

البته با توجه به صحبت های این تاپیک !!

واقعا که دانشگاه شده بهترین محل دوست یابی !

دختر تهرانی ها میرن شهرستان اونجا چون پسرا جای خالی دارن اونجا چیز میکنن!
شهرستانی ها هم میان تهران اینجا !

به این میگن مبادله پایاپای!

بقول منصور : مملکت بهتر از این نمیشه ! (همون زندگی)

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
اگه دخترا موجودات ساده ایی بودن آره خوب بود 2 تاشونا خر میکردی و ...
ولی مشکل اینجاست که اونا میدونن چه کسی قصد ازدواج داره و چه کسی سکس میخواد .
به خاطر سکس هیچ وقت وقت خودتون را تو دانشگاه حروم نکنید چون اصلا فاییده نداره
مساله خیلی ساده هست ! اگر کسی ج ن د ه باشه بدون شناخت و دوستی و .... هم به شما میده ولی کسی که اینکاره نباشه حتی اگر 3/4 باهاش دوست باشی باز از نعمت محرومی
خلاصه عزیزانم دانشگاه برای درسه نه داف بازی دی::
شما خیلی قدیمی فکر می کنی. اون عصر حجر بود که دانشگاه جای درس بود نه الان. حالا دیگه دانشگاه ها جای همه جور کاری هست الا درس خوندن!

همونطور که جناب Bell عزیز فرمودن اگه کسی هدفش سک%س باشه می تونه طوری دختر مورد نظرش رو فریب بده که طرف باور کنه واقعا قصد ازدواج تو کاره. در این صورت، اونا تو مشتتون هستن و هر جور استفاده ای بخواید می تونید ازشون ببرید!

البته اینو قبول دارم که قبولوندن همچین دروغ بزرگی کار راحتی نیست. احتیاج به مهارتی خاص و همینطور هم مقدار قابل توجهی پست فطرتی (!) هست.

البته باز تاکید می کنم، هر کاری می کنید باید مواظب باشید که خودتون تو دامشون نیفتید؛ چون گاهی اوقات پیش میاد که جای شکار و شکارچی با هم عوض میشه، و کسی که به قصد تور کردن جلو رفته، خودش تور میشه :wacko:

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
الان تو بلاگ یه دختره تو 360 که میخواست امثال کنکور بده دیدم نوشته بود :

"مامانم با کلی ذوق و شوق رفته یه لباس برام هدیه گرفته که برای مهمونی قبولی تو کنکورم بپوشم ولی من هنوز امتحانم رو هم ندادم "

بعد میگم که حالا این مامان این بنده خدا اگر میدونست که دخترش قراره بره تو دانشگاه چیز کنه! بجای لباس یه چیز دیگه براش میخرید!!

البته با توجه به صحبت های این تاپیک !!

واقعا که دانشگاه شده بهترین محل دوست یابی !

دختر تهرانی ها میرن شهرستان اونجا چون پسرا جای خالی دارن اونجا چیز میکنن!
شهرستانی ها هم میان تهران اینجا !

به این میگن مبادله پایاپای!

بقول منصور : مملکت بهتر از این نمیشه ! (همون زندگی)

نه عزیز. اینطوریام نیس. خیلی ها یا هنوز پاستوریزه هستن. یاد بدشون میاد. یا ...!

ببین سن دختر بازی و این چیزا تا 20، 21 هست. بعدش تریپ ازدواج میشه ییهو. خب سن 18 تا 20، 21 هم همه دانشجو هستن. به غیر یه سری که قضیش فرق میکنه.

تو خیلی بد بینی. تازه دخترا همش که با خاطر پا دادن نمیان به پسره امار بدن که! یا شاید قضیه ازدواج باشه یا فقط کنجکاوی دوستی با پسر! البت هبلعکس هم در مورد پسرا صادقه.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درضمن همیشه همه جا یادتون باشه که:
Real_men_don__t_rape__by_Spider_Kiss.jpg

:snitch:

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
ببین سن دختر بازی و این چیزا تا 20، 21 هست. بعدش تریپ ازدواج میشه ییهو. خب سن 18 تا 20، 21 هم همه دانشجو هستن. به غیر یه سری که قضیش فرق میکنه.
این محدودیت سنی که گفتی اشتباهه. من مردای 40 ساله ی مجردی رو هم می شناسم که هنوز دست از دختر بازی برنداشتن! خب وقتی سن ازدواج تو کشور میره بالا این چیزا هم طبیعیه!

حالا بماند که بعضیا با وجود داشتن زن و بچه بازم دست بردار این مسایل نیستن..

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
این محدودیت سنی که گفتی اشتباهه. من مردای 40 ساله ی مجردی رو هم می شناسم که هنوز دست از دختر بازی برنداشتن! خب وقتی سن ازدواج تو کشور میره بالا این چیزا هم طبیعیه!
QUOTE]

این دسته از ادم ها خیلی شهوتشون بالای و یا مریضن. دیگه سنشون از این حرف ها گذشته. چون اون موقع باید خبر مرگشون درگیر یا کارشون باشن یا خانوادشون!

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
خیلی ادمه کثافتیه هر کی که بخواد یک دختر سالم رو با دروغ گفتن و قول ازدواج و ... برای خوش گذرونیش به $#@#@ بده. خیلی از مواقع همون دختر سالم، با اولین رابطه و به هم خوردن اون ( که در نتیجه ی دروغ و کم توانی پسر هست) تبدیل به فاحشه میشن و ترسشون میریزه.شما ممکنه بگید به من چه اما این هیچ جیز از گناه و دروغ شما کم نمیکنه ، چون شما موجبات اون قضیه رو فراهم کردید. یعنی شما یک عمر و اینده یک نفر رو بهم میریزید و میرید و اصلا براتون مهم نیست که چی سرش میاد.مثل ادم زندگی کنیم و در واقع زورمون رو به یه دختر نرسونیم، من واقعا نمیدونم چی بگم فقط میدونم واقعا طرف باید ضعیف و بد بخت باشه که اینکار رو بکنه..(البته منظورم به اونهایی هست که این کار بچه گونه رو میکنن و دروغ میگن و به قول اون اخونده خودشون مرغ میشن! مرحبا به خروس!!!)
یک مورد دیده بودم که همینطوری بود و دختره بکارتش رو از دست داده بود و رفته بود به خانوادش گفته بود، پسره مجبور شد با دختره ازدواج کنه و مهریه سنگینی رو بپردازه.(با اینکه مایه دار بود و پارتی داشت نتونست بپیچه!) بگذریم که اینه خر پشیمون بود و چقد سگ دو زد.( این قضیه 10 ماه طول کشید و بگذریم از سر کوفتهایی که از خانواده و فامیل میشنیدند و شخصیت از بین رفتشون( البته اگر داشته بودند!!!)
بلعکس کسانی هم بودند که اینکارو قبل ازدواج کردند و به هم وفادار بودند.الانم هر کی به زندگیشون نگاه میکنه حسودیش میشه که چقدر با هم خوشبختن.
ضمنا یادتون باشه از هر دستی بدی، از همون دست میگیری ;)

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
این دسته از ادم ها خیلی شهوتشون بالای و یا مریضن. دیگه سنشون از این حرف ها گذشته. چون اون موقع باید خبر مرگشون درگیر یا کارشون باشن یا خانوادشون!
من میگم مجردن شما میگی باید به خونواده شون برسن؟ :blink: خب عزیز من وقتی امکان ازدواج نیست میگی چی کار کنن؟ نیازهای جنسی همیشه تو ادم هست. بالا رفتن سن ممکنه کمش کنه اما هیچوقت قطعش نمی کنه. یادتون نیست اون مرد 110 ساله ای رو که اخبار نشونش داد تو همین سن و سال بچه دار شده بود!؟

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نتیجه. یه سری مرغ دلال محبت توی سطح شهر در مکان های مشخص و قانونی و بهداشتی توضیع کنید تا خروسای عزیز مجبور نشن مرغای باکره رو به $#$@# بدن.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حالا خروسای معمولی خوش بحالشونه. بعضیا که خروسه multiorgasmic خستن چه خاکی تو سرشون بریزن؟

نه انصاف میذاره مرغای باکره رو گول بزنی. نه میشه زن بگیری. نه مرغ دلال محبت بهداشتی و مطمئن پیدا میشه.

یدفه بگو ببرش بنداز دور دیگه

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
خیلی ادمه کثافتیه هر کی که بخواد یک دختر سالم رو با دروغ گفتن و قول ازدواج و ... برای خوش گذرونیش به $#@#@ بده. خیلی از مواقع همون دختر سالم، با اولین رابطه و به هم خوردن اون ( که در نتیجه ی دروغ و کم توانی پسر هست) تبدیل به فاحشه میشن و ترسشون میریزه.شما ممکنه بگید به من چه اما این هیچ جیز از گناه و دروغ شما کم نمیکنه ، چون شما موجبات اون قضیه رو فراهم کردید. یعنی شما یک عمر و اینده یک نفر رو بهم میریزید و میرید و اصلا براتون مهم نیست که چی سرش میاد.مثل ادم زندگی کنیم و در واقع زورمون رو به یه دختر نرسونیم، من واقعا نمیدونم چی بگم فقط میدونم واقعا طرف باید ضعیف و بد بخت باشه که اینکار رو بکنه..(البته منظورم به اونهایی هست که این کار بچه گونه رو میکنن و دروغ میگن و به قول اون اخونده خودشون مرغ میشن! مرحبا به خروس!!!)
یک مورد دیده بودم که همینطوری بود و دختره بکارتش رو از دست داده بود و رفته بود به خانوادش گفته بود، پسره مجبور شد با دختره ازدواج کنه و مهریه سنگینی رو بپردازه.(با اینکه مایه دار بود و پارتی داشت نتونست بپیچه!) بگذریم که اینه خر پشیمون بود و چقد سگ دو زد.( این قضیه 10 ماه طول کشید و بگذریم از سر کوفتهایی که از خانواده و فامیل میشنیدند و شخصیت از بین رفتشون( البته اگر داشته بودند!!!)
بلعکس کسانی هم بودند که اینکارو قبل ازدواج کردند و به هم وفادار بودند.الانم هر کی به زندگیشون نگاه میکنه حسودیش میشه که چقدر با هم خوشبختن.
ضمنا یادتون باشه از هر دستی بدی، از همون دست میگیری ;)
داداش من اینطورام که شما کاسه ی داغتر از اش شدی نیستش. خیلی از دخترا بیشتر از پسرا دنبال این مسائل سک*س و اینا هستن! مطمئن باش اگه این مسائل بکارت و این صحبتا نبود این جماعت تو این کارا دست پسرا رو از پشت می بستن!

در ضمن شما یه جوری میگی انگار س*کس با دختر مثل برده داریه!! مگه اونا ازش لذت نمی برن؟ خب هر چیزی یه قیمتی داره. بهای لذت بردن برا اونا اینه همونطور که برای ما هم هزار جور منت کشی و خرج رستوران و کافی شاپ و کادو به مناسبتهای مختلف و غیره ست!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا