برگزیده های پرشین تولز

از نظر شما دوستی با جنس مخالف در محیط دانشگاه خوب هست یا نه؟

به نظر شما دوستی با جنس مخالف در محیط دانشگاه خوب هست یا نه؟

• Total voters
    22
وضعیت
موضوع بسته شده است.

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
نتیجه. یه سری مرغ دلال محبت توی سطح شهر در مکان های مشخص و قانونی و بهداشتی توضیع کنید تا خروسای عزیز مجبور نشن مرغای باکره رو به $#$@# بدن.
خدارو شکر انقد هستند که نمیشه شمردشون! احتیاج به پخش کردن نیست

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
....

بلعکس کسانی هم بودند که اینکارو قبل ازدواج کردند و به هم وفادار بودند.الانم هر کی به زندگیشون نگاه میکنه حسودیش میشه که چقدر با هم خوشبختن.

البته این قضیه نسبیه و 100در 100 نیس

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
داداش من اینطورام که شما کاسه ی داغتر از اش شدی نیستش. خیلی از دخترا بیشتر از پسرا دنبال این مسائل سک*س و اینا هستن! مطمئن باش اگه این مسائل بکارت و این صحبتا نبود این جماعت تو این کارا دست پسرا رو از پشت می بستن!

در ضمن شما یه جوری میگی انگار س*کس با دختر مثل برده داریه!! مگه اونا ازش لذت نمی برن؟ خب هر چیزی یه قیمتی داره. بهای لذت بردن برا اونا اینه همونطور که برای ما هم هزار جور منت کشی و خرج رستوران و کافی شاپ و کادو به مناسبتهای مختلف و غیره ست!
خوب این حرفتو قبول دارم که خودش خواست %$ بده ، اره، خودش لذت میخواد و بهاش همینه پس شما گولش نزدی ، خودش با عقل خودش میاد اینکارو میکنه. من منظورم وعده ی اردواج و یا کلا دروغ گفتن هست. این ته نامردی و ناتوانی یک پسر رو میرسونه که اگر غروری هم براش مونده باشه کاملا با اون در تضاد هست).

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
من میگم مجردن شما میگی باید به خونواده شون برسن؟ :blink: خب عزیز من وقتی امکان ازدواج نیست میگی چی کار کنن؟ نیازهای جنسی همیشه تو ادم هست. بالا رفتن سن ممکنه کمش کنه اما هیچوقت قطعش نمی کنه. یادتون نیست اون مرد 110 ساله ای رو که اخبار نشونش داد تو همین سن و سال بچه دار شده بود!؟

:lol::lol::lol::lol: نشنیده بودم ولی خیلی باحال بود!

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
از هیچ نظر اونا مطمئن نیستن.

نه از نظر بهداشتی. نه از نظر امنیتی
خوب شما میتونی یکی که به نظر خودت خوبرو پیدا کنی( الانم که پره جامعه از زنان بیوه بدلیل ازدواجهای ناموفق) و ازمایش بدید تا مطمئن بشید، شاید بگید ناممکنه اما ممکنه فقط اگر تنبل نباشید.

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
خوب این حرفتو قبول دارم که خودش خواست %$ بده ، اره، خودش لذت میخواد و بهاش همینه پس شما گولش نزدی ، خودش با عقل خودش میاد اینکارو میکنه. من منظورم وعده ی اردواج و یا کلا دروغ گفتن هست. این ته نامردی و ناتوانی یک پسر رو میرسونه.
رابطه ی پسر و دختر تو سن پایین که کلا همه ش دروغه. دوست داشتنشون اصلا عشق نیست. فقط یه تبه و هیچوقت منظورشون از گفتن "دوستت دارم" چیزی که میگن نیست. "دوستت دارم" فقط یه عبارتیه برا گول زدن خودشون. وعده ی ازدواج دادن هم همین دروغه با دوز بیشتر.

در ضمن شما فکر نکن همه دخترایی که هر روز تو خیابون می بینی دوشیزه و بکر هستند. چه بسا عده ی کثیریشون از سن های خیلی پایین تر بکارتشون رو از دست دادن!

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوب شما میتونی یکی که به نظر خودت خوبرو پیدا کنی( الانم که پره جامعه از زنان بیوه بدلیل ازدواجهای ناموفق) و ازمایش بدید تا مطمئن بشید، شاید بگید ناممکنه اما ممکنه فقط اگر تنبل نباشید.
بنگاه داره؟

شما معلم دینیه ما نبودی؟

تو دبیرستان طرف میگفت بجای دختر بازی برید زنای یائسه صیغه کنید.

واقن حالم بهم میخوره.

فکرشو بکن یه پسره 18 ساله با یه زنه 50 ساله.

این زشت تره یاکه یه پسر 18 ساله با دختر 17 ساله؟

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
پیشنهاد خوبیه، اما اگر مثل لاس وگاس هر هفته برن ازمایش بدن و بطور متوسط $300 برای هر نیم ساعت هم بگیرن که شامل یک اینتر کورس (intercourse)و blow job میشه و هیچ وقت هم lip بهتون نمیدن.
از ارائه توضیحات بیشتر معذوریم. پس همون بهتر که اونطوری پخش نمیشه چون رسمی میشه و قیمتشم دولتی. همونی که پیشنهاد دادم خیلی خوبه.

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
خداییش بحث اصلی چقدر منحرف شدا!.....!....! :snitch:

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
پیشنهاد خوبیه، اما اگر مثل لاس وگاس هر هفته برن ازمایش بدن و بطور متوسط $300 برای هر نیم ساعت هم بگیرن که شامل یک اینتر کورس (intercourse)و blow job میشه و هیچ وقت هم lip بهتون نمیدن.
از ارائه توضیحات بیشتر معذوریم. پس همون بهتر که اونطوری پخش نمیشه چون رسمی میشه و قیمتشم دولتی. همونی که پیشنهاد دادم خیلی خوبه.
البته 300 دلار اونجا، برابره با 30 دلار اینجا

Conker

Registered User
لایک‌ها
14

اقا من پیشنهاد می کنم برای اینکه تاپیک بیشتر از این منحرف نشه زودتر قرار اولت رو با اون دختره بزار بعد بیا اینجا بنویس چی شد، که هم تاپیک به وضعیت عادی برگرده هم ما بفهمیم این فک زدنامون بالاخره نتیجه داد یا نه.

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
رابطه ی پسر و دختر تو سن پایین که کلا همه ش دروغه. دوست داشتنشون اصلا عشق نیست. فقط یه تبه و هیچوقت منظورشون از گفتن "دوستت دارم" چیزی که میگن نیست. "دوستت دارم" فقط یه عبارتیه برا گول زدن خودشون. وعده ی ازدواج دادن هم همین دروغه با دوز بیشتر.

در ضمن شما فکر نکن همه دخترایی که هر روز تو خیابون می بینی دوشیزه و بکر هستند. چه بسا عده ی کثیریشون از سن های خیلی پایین تر بکارتشون رو از دست دادن!
من گفتم بارها به شما!!!!!!!
اگر خودش خواست هیچی ! اما اگر دروغ بگی همون که گفتم ، ضعف و درجه پست فطرتیه طرف رو میرسونه.
وعده ی ازدواج چیزیه که اکثر دخترها در اولین ارتباطشون با یه پسر به اون فکر میکنن. عینه اون عکسه که پسره قلبو از بالا میدید و دختره از پایین. (همون شکلی که به قلب نسبت داده شده)

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
اوه شرمنده

دوستان به دلیله اینکه اینجا اگه من بازم فک بزنم ممکنه تاپیک قفل بشه. لال میشم

نه داریوش جان. به جون خودت منظورم تو نبودی که. تو که سروری ... :D :snitch:

اتفاقا خوشحالم میشم که اظهار نظر کنی :)

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
مگه شما هدف نهاییت همین نبود؟؟
14mtahg.gif

just joking

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
اقا من پیشنهاد می کنم برای اینکه تاپیک بیشتر از این منحرف نشه زودتر قرار اولت رو با اون دختره بزار بعد بیا اینجا بنویس چی شد، که هم تاپیک به وضعیت عادی برگرده هم ما بفهمیم این فک زدنامون بالاخره نتیجه داد یا نه.

من قدم اول رو برداشتم و الان نسبت به قبل(اولین نگاهش! و اولین برخورد منظورمه) لااقل یه پله جلو ترم. یکشنبه معلوم میشه! یا شاید تا یکشنبه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا