برگزیده های پرشین تولز

از ویندوز موبایل راضی هستید؟

مهندس شیمی

Registered User
لایک‌ها
6
تقاط ضعف و قوت ویندوز موبایل رو نسبت به بقیه سیستم عامل های مطرح معرفی بفرمایید

ehsan.h

Registered User
لایک‌ها
6
من تا چند روز پیش یه ویندوز موبایل ورژن 6.5 داشتم از هر لحاظ کاربردی کامل بود فقط گوشی کم کیفیت بود :) مدل گوشیم هم B7300 سامسونگ بود

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
ویندوز موبایل به تاریخ پیوسته در واقع.....بحث راضی بودن یا نبودن نیست....کلا منسوخ شده است./

مگر این که از قبل دستگاهی داشته باشید که ویندوز موبایل داشته باشه و الان بخواید استفاده کنید...چون دیگه نمیتونید ویندوز موبایل در بازار پیدا کنید و بخرید....تماما شدن ویندوز فون که با ویندوز موبایل فرق داره.

GraduallyMeanin

Registered User
لایک‌ها
99
اگه سخت افزار گوشیتون توان کافی داشته باشه بد نیست. من یه سامسونگ اینجوری داشتم خیلی خوب بود هم وایرلس n داشت هم آفیس میخوند هم پی دی اف و خلاصه چیز خوبی بود. ولی خوب الان دیگه با امدن اندروید کاربرد چندانی نداره/.

maziyar1385

Registered User
لایک‌ها
15
من سالهاست از گوشی xperia x1 استفاده میکنم و نه مشکل دارم و کاملا" راضی هستم
جدیدا" هم xperia x2 خریدم از قبلی کامل تر وبهتر میتونم بگم مشابه ویندوز xp
با توجه به کار آی و امکانات کاملا" نیاز منو رفع کرده

M_Hitler_1988

Registered User
لایک‌ها
14
بنظرم ویندوز موبایل یه چیز دیگس.
یه hd2 دارم که اندروید زدم روش و الان پشیمونم میخام دوباره ویندوز نصب کنم.
آندروید بچگانس. مال کسیه که میخاد فقط بازی کنه با گوشی.
انصافا ویندوز از بقیه سیستم عامل ها بهتره. البته ویندوز 6.5Pro

Last edited:

maziyar1385

Registered User
لایک‌ها
15
متاسفانه توی ایران هر کسی تا طرز کار یک چیزی رو یاد میگیره فکر می کنه متخصص اون دستگاه شده و بدون بررسی
و تحقیق یک مطلبی رو میگه و بقیه هم به دلیل تنبلی و عدم آگاهی فورا" قبول میکنند
سیستم عامل آندروید بعد از ویندوز موبایل به بازار عرضه شد و به دلیل راحتی کار با آن طرفدار پیدا کرد در واقع ترکیبی از سیمبین و جاوا است
ویندوز موبایل که در گوشیهای پاکت پی سی سوار شد در واقع امکانات یک لپ تاپ را به دنیای موبایل اورد و برای راحتی کارهای افرادی بود که در سفر
مجبور به همراه بردن لپ تاپ بودند در عین حال با گستردگی استفاده موبایل برای رده تحصیل کرده از این دستگاه (پاکت پی سی) اکثر کسانی که استفاده
از این نوع را ترجیح میدهند کسانی هستند که بعد از تحقیق اقدام به خرید یکی از انواع پاکت پی سی کرده اند و برای استفاده از امکانات واقعی یک وسیله
نیاز به آن دارند نه برای بازی یا جابجا کرد فایلهای مولتی مدیا
و تفاوت ویندوز موبایل و آندروید یک مثال واقعی دارد آنهم مانند فرق انواع کامپیوتر خانگی و پلی استیشن است
و خیلی رک به کسی که میگوید ویندوز موبایل منسوخ شده میگم تا زمانی که به گوشی موبایل به دید وسیله بازی نگاه میکنی لطفا" اظهار نظر نکن و اگر هم نظری میدی مواظب باش
به کسی اهانت نکنی
تا یادم نرفته بگم هر گوشی موبایل برای رده سنی خاص در نظر گرفته میشه و این موضوع در طراحی ظاهری و رنگ بخوبی مشخص است
اکثر موبایلهای رده پاکت پی سی یا ویندوز موبایل و یا ویندوز فون به رنگ مشکی یا نقرهای و یا بدنه استیل عرضه شده که رنگهای سنگین و موقری است
ولی موبایلهای آندروید انواع رنگها و طراحی را داراست بخاطر استفاده کنندگان رده سنی نوجوان و جوان با سلیقه متفاوت

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
ویندوز موبایل چند سال پیش که نه اندروید بود و نه ios محشر و تمام عیار بود من خودم دو سال imate k-jam داشتم ، الان ارتقا یافتش ویندوز فون هست که نسبتا خوبه.

maziyar1385

Registered User
لایک‌ها
15
فرق بین ویندوز موبایل و ویندوز فون مثل فرق win 200 و xp است فقط بخاطر تغییراتی که مایکرو سافت برای شرکت
sony ericsson در ویندوز موبایل داد اسم اون رو هم تغییر داد و با اسم ویندوز فون عرضه کرد
ولی هنوز در اروپا و آمریکا هر دو به ویندوز موبیل معروفند

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
متاسفانه توی ایران هر کسی تا طرز کار یک چیزی رو یاد میگیره فکر می کنه متخصص اون دستگاه شده و بدون بررسی
و تحقیق یک مطلبی رو میگه و بقیه هم به دلیل تنبلی و عدم آگاهی فورا" قبول میکنند
سیستم عامل آندروید بعد از ویندوز موبایل به بازار عرضه شد و به دلیل راحتی کار با آن طرفدار پیدا کرد در واقع ترکیبی از سیمبین و جاوا است
ویندوز موبایل که در گوشیهای پاکت پی سی سوار شد در واقع امکانات یک لپ تاپ را به دنیای موبایل اورد و برای راحتی کارهای افرادی بود که در سفر
مجبور به همراه بردن لپ تاپ بودند در عین حال با گستردگی استفاده موبایل برای رده تحصیل کرده از این دستگاه (پاکت پی سی) اکثر کسانی که استفاده
از این نوع را ترجیح میدهند کسانی هستند که بعد از تحقیق اقدام به خرید یکی از انواع پاکت پی سی کرده اند و برای استفاده از امکانات واقعی یک وسیله
نیاز به آن دارند نه برای بازی یا جابجا کرد فایلهای مولتی مدیا
و تفاوت ویندوز موبایل و آندروید یک مثال واقعی دارد آنهم مانند فرق انواع کامپیوتر خانگی و پلی استیشن است
و خیلی رک به کسی که میگوید ویندوز موبایل منسوخ شده میگم تا زمانی که به گوشی موبایل به دید وسیله بازی نگاه میکنی لطفا" اظهار نظر نکن و اگر هم نظری میدی مواظب باش
به کسی اهانت نکنی
تا یادم نرفته بگم هر گوشی موبایل برای رده سنی خاص در نظر گرفته میشه و این موضوع در طراحی ظاهری و رنگ بخوبی مشخص است
اکثر موبایلهای رده پاکت پی سی یا ویندوز موبایل و یا ویندوز فون به رنگ مشکی یا نقرهای و یا بدنه استیل عرضه شده که رنگهای سنگین و موقری است
ولی موبایلهای آندروید انواع رنگها و طراحی را داراست بخاطر استفاده کنندگان رده سنی نوجوان و جوان با سلیقه متفاوت

فرق بین ویندوز موبایل و ویندوز فون مثل فرق win 200 و xp است فقط بخاطر تغییراتی که مایکرو سافت برای شرکت
sony ericsson در ویندوز موبایل داد اسم اون رو هم تغییر داد و با اسم ویندوز فون عرضه کرد

جناب دانا! لطف کنید نظرات سراسر بی ربط و از روی عدم اگاهی تون رو برای خودتون نگه دارید و در یک فروم عمومی که همه جور ادمی با هر سطح اگاهی سرمیزنه و میخواد اطلاعات کسب کنه منتشر نکنید.

ویندوز فون و ویندوز موبایل دو مقوله کاملا جدا هستن. برعکس نظر شما:

فرق بین ویندوز موبایل و ویندوز فون مثل فرق win 200 و xp است

اگر اینطوری بود برنامه های ویندوز موبایل مستقیما و بدون هیچ دستکاری یا کامپایل کردن باید روی ویندوز فون اجرا میشد همون طوری که برنامه های ویندوز 2000 روی xp بدون مشکل اجرا میشن. پس وقتی به کل core سیستم عامل از طرف مایکروسافت عوض شده و تماما بازنویسی شده و اصلا هیچ همخوانی با هم ندارن و بارها و بارها از طرف مایکروسافت هم اشاره شده و الان هم کاملا مشخص هست که برنامه های ویندوز فون و ویندوز موبایل هیچ سنخیتی با هم ندارند پس دلیل اصرار بیجا و دادن اطلاعات غلط از طرف شما در اینجا فقط تداعی کننده هاردکور بودن شما در مورد سیستم عامل ویندوز موبایل که رسما از طرف ناشرش یعنی مایکروسافت توسعه و به روز رسانی اش قطع شده است میباشد.

شما میتوانید همین الان تا 10 سال دیگه هم ویندوز موبایل استفاده کنید مشکلی ندارید ولی وقتی هم از طرف ناشر هم دولوپرهای برنامه نویس به کلی توسعه و ساپورت سیستم عامل قطع گردیده است یعنی که به تاریخ پیوسته و منسوخ شده. شما واقعیت رو میتونید قبول کنید یا نکنید ولی فرقی در اصل ماجرا ندارد.

اصلا اینطور نیست. میلیونها دلار مایکروسافت صرف بازاریابی و تبلیغات پر هزینه کرد که این دو تا رو از هم جدا کنه و کسی دیگه اینها رو مثل هم نبینه و نمیبینه.
------------------------------
فقط بخاطر تغییراتی که مایکرو سافت برای شرکت
sony ericsson
در ویندوز موبایل داد اسم اون رو هم تغییر داد و با اسم ویندوز فون عرضه کرد

:D جالب ترین تحلیلی بود که تو این چند ساله در مورد تغییر اسم ویندوز موبایل به ویندوز فون شنیدم. :D

شما اصلا میدونید که این دو سیستم عامل دو تا چیز مجزا و کاملا متفاوت هستن؟! یا نه؟

چه ربطی اخه داره به سونی اریکسون؟ کل سیستم عامل از بیخ و بن تماما کدنویسی و باز نویسی جدید شده و به کل شد یه سیستم عامل دیگه بعد شما میگه به خاطر سونی اریکسون اسمش رو عوض کرد؟!

که چی بشه اون وقت؟ :D 2-3 تا مدل مثل x2 سونی اریکسون تولید کنه و بعد هم همین؟ اریکسون از سونی جدا بشه ؟!

باز اگه میگفتید به خاطر نوکیا که الان شریک کاری مایکروسافت هست و داره سری لومیا رو تولید میکنه شاید 4 نفر باور میکردن !!

----------------------------------------------------------------
ضمنا هیچ صحبتی در مورد اندروید یا به چشم بازی کردن به دستگاه موبایل نگاه کردن توی این تاپیک مطرح نشد بلکه اینها تماما زاییده ذهن شما برای جبهه گیری در مورد حقیقت میباشد.

امروز 3 سیستم عامل ios/android/windows phone همه شون هم برای کاربرهای عادی هست هم کاربرهای حرفه ای...هم استفاده تفریحی دارد هم اداری و هم اموزشی و....در کل هیچ سیستم عاملی نه فقط برای بازی طراحی شده یا نه فقط برای امور اداری...بلکه اسمش روش هست...سیستم عامل...یعنی یک بستر برای اجرا برنامه های جانبی که توسط دولوپر ها توسعه داده میشه و میتونه هم بازی باشه هم افیس باشه...هم خیلی چیزهای دیگه.

پس توجه کنید که اینجا یک مکان عمومی هست و شما میتونید طرفدار هر برند یا سیستم عاملی باشید ولی تا زمانی که به کاربران اطلاعات غلط ندهید.

رعایت کنید.

Last edited:

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341

:دی

HBy.gif

maziyar1385

Registered User
لایک‌ها
15
با عرض معذرت اشتباهن win 200 تایپ کردم در اصل win 98 رو میخواستم مثال بزنم
درسته اکثر نرم افزار های 2000 و xp مشترک هستند
ودر ضمن چه در اروپا چه در امریکا اسم عامیانه و اسم فنی فرق دارند
در اروپا نسبت به این موضوع حساس ترند ولی در امریکا مثل ایران اسم ساده تر و جا افتاده تر رو استفاده میکنند در ضمن آقای مدیر انجمن 3 سوال میپرسم اگر خواستی میتونی
تو تاپیک جواب بدی میتونی pm بزنی ولی جواب رو بده اونوقت علت سوالم رو میگم
1 - چند سالته؟
2- مدرک مدرک تحصیلیت چی هستش ؟
3- تا چه مقدار از گوشیهای موبایل ( کارآیی و فنی|) اطلاع داری؟
جواب رو بزن منهم بعد شما ولی pm به شما میگم

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
با عرض معذرت اشتباهن win 200 تایپ کردم در اصل win 98 رو میخواستم مثال بزنم
درسته اکثر نرم افزار های 2000 و xp مشترک هستند
ودر ضمن چه در اروپا چه در امریکا اسم عامیانه و اسم فنی فرق دارند
در اروپا نسبت به این موضوع حساس ترند ولی در امریکا مثل ایران اسم ساده تر و جا افتاده تر رو استفاده میکنند در ضمن آقای مدیر انجمن 3 سوال میپرسم اگر خواستی میتونی
تو تاپیک جواب بدی میتونی pm بزنی ولی جواب رو بده اونوقت علت سوالم رو میگم
1 - چند سالته؟
2- مدرک مدرک تحصیلیت چی هستش ؟
3- تا چه مقدار از گوشیهای موبایل ( کارآیی و فنی|) اطلاع داری؟
جواب رو بزن منهم بعد شما ولی pm به شما میگم

عزیز دل برادر شما در کل در مسیر اشتباه دارید سیر میکنید. حالا چه xp یا 98 یا 2000 و این چیزها فرقی در اصل مطالب و نوشته های شما نداره و نخواهد داشت.

من گفتم توی نوشته هام شما 100 درصد میتونید طرفدار هر برند یا هر سیستم عامل یا شرکتی باشید. ولی لطفا سعی کنید اطلاعات غلط به کاربران و خوانندگان فروم ندهید.

شما میتوانید در بخش ویندوز موبایل 100 ها هزار صفحه در مدح و ثنای ویندوز موبایل قلم فرسایی کنید.هر جور برنامه /بازی ای خواستید معرفی کنید. تاپیک ها موجود در اونجا رو اپدیت کنید. کلا از فعالیت شما استقبال میشه چون اگر دقت کنید مدتها هست که اون بخش ویندوز موبایل تبدیل به خانه ارواح شده و هر از گاهی 1 دونه پست میخوره به دلیل این که عمر فنی ویندوز موبایل تمام شده است. ولی اگر علاقه مند هستید اون بخش در خدمت شما هست :)

خواهش میکنم 20 سوالی انجام ندهیم در مورد سن همدیگه یا تحصیلات یا این چیزها.

در مورد اطلاعات فنی و کارایی و مدرک تحصیلی و این چیزها توی یک فروم که همه چیز مجازی هست نه شما من رو میشناسی نه من شما رو میشناسم چه اعتباری هست به صحت اطلاعات . مثلا من بیام بگم دکترای IT دارم. چه دلیلی داره راست بگم ؟ یا شما اصلا قبولش کنید؟ پس میبینید که عملا فرقی به حالمون نداره.و اصلا دانستن یا ندانستنش هم فرقی نداره.شاید یکی باشه 50 سالش باشه چیزی از موبایل سرش نشه و یکی باشه 14 سالش باشه ولی خوره تکنولوژی باشه.

جو بخش موبایل پرشین تولز جو ارام و مناسبی هست.دوستان فعالیت مفید دارن و شما هم اگر مایل باشید با فعالیت خوب میتونید ادامه بدید. بحث های حاشیه ای و فرسایشی هیچ فایده ای نداره.

لطفا رعایت کنید.

maziyar1385

Registered User
لایک‌ها
15
گفتم بحث های حاشیه ای نکنید. از مطالب پست هاتون هم سطح سواد و اطلاعتتون کاملا مشخصه.

این اخطار اخره . معمولا هیچ دوست ندارم از امکانات مدیریتی استفاده کنم و این رو تمام بچه های اینجا میدونن ولی در صورت ادامه در خدمتتون خواهم بود.

Last edited by a moderator:

varoid

Registered User
لایک‌ها
67
اصلا راضی نبودم یه زمانی موزارت داشتم خیلی سختم بود 2 ماه بیشتر تحمل نیاوردم میخواستم برم بفروشم که یه شب رفت زیر ماشین له شد ترگید کامل از بین رفت

MEGATRON0X

Registered User
لایک‌ها
34
من ندارم ولی خیلی دوست دارم یه گوشی wp8 بخرم.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
من مشکلش رو بیشتر توی عدم تنوع نرم افزار میبینم،وگرنه واقعا روون و با کلاسه
البته در خصوص ویندوز فون صحبت میکنم،نه ویندوز موبایل:)

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
منم دوست دارم ویندوز فون تست کنم...اما فعلا بودجم نمیرسه..

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
اگر مثل من با اندروید مشکل دارید ویندوز فون بهترین انتخابه ! کار کردن باهاش لذت بخشه , خیلی روونه , تم زنده داره نه مثل اندروید مرده باشه ! منو هم کاملا ساده کاراست !

بالا