برگزیده های پرشین تولز

از چه نرم افزاري براي گوش كردن به موسيقي و تماشاي فيلم استفاده مي كنيد ؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
با عرض سلام خدمت دوستان
با توجه به وجود تعداد زياد نرم افزارها ، گفتم در اينجا يك تبادل نظري بكنيم . از چه نر م افزاري استفاده مي كنيد :
Winamp , Windows Media Player , Jetaudio , BS Player , Music Match , BS Playe , Decoder Blaster , Xing , ...
هر كس نرم افزار مورد علاقه اش رو با امكاناتش مي تونه شرح بده و ببينيم قابليت و كارآيي كدوم بيشتره و از كدوم استفاده كنيم بهتره ؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
من از Jetaudio 6 بيشتر از سايرين استفاده مي كنم . در واقع از وقتي كه سري 4 اين برنامه ، جاشون رو به نسخه هاي User Freindly و پر قابليت سري 5 و بعد از اون 6 دادن ، همه كارهام رو با اون انجام ميدم .
1. كيفيت پخش موسيقي اين نرم افزار فوق العاده است . داراي اكولايزرهاي بسيار قوي مي باشد ( شما مي تونيد يك اكولايزر 20 كاناله رو براي بدست آوردن صداي دلخواهتون تنطيم كنيد ) اكثر فرمت هاي صوتي رو مي تونيد پخش كنيد حتي فايلهاي Real رو نيز مي تونيد با همين نرم افزار گوش كنيد . خودم كارت صوتي 6 كانال و اسپيكر 5.1 دارم ، اين نرم افزار تنها نرم افزاري كه مي تونه حتي فايلهاي صوتي دو كاناله مانند : mp3 ,wma ,.... روي هر شش كانال صوتي پخش كند و هر 6 بلندگو صدا داشته باشند . ( بعنوان مثال Windows Media Player روي 4 كانال و Winamp روي 2 كانال پخش مي كنند )
2. براحتي مي تونيد موسيقي هاي مورد علاقه تون رو با فرمت هاي صوتي مختلف بصورت Audio رايت كنيد ( بعنوان مثال چند فايل كه هر يك فرمتهاي متفاوتي دارند wav , mp3 .wma ,ogg ,... داخل اين نر افزار بريزيد و همه رو با خيال راحت روي يك CD رايت كنيد ) خودش تمامي فرمتها را به Audio تبديل مي كنه و رايت مي كنه . حتي مي تونه Cd Rewrite رو نيز ابتدا Erase كنه و بعدش رايت كنه . از ديگر قابليتهاي بخش Burn اون : نرمالايز كردن آهنگها ، انتخاب نوع رايت Disk at once dh Track at once , CD Text , ...
3. در بخش Convert مي تونيد اكثر فرمتهاي صوتي رو به هم تبديل كنيد : mp3 , mp3 pro , wma , wav ,ogg ,...
حتي مي تونيد يك Folder متشكل از چندين Subfolder و صدها آهنگ يك جا در اون بريزيد و اون همه رو براتون در همان محل اصلي و حتي با حفظ Tag , ID3 تبديل مي كنه .
4. در بخش Recording براحتي مي تونيد از هر يك از كانال هاي كارت صوتي Mic ,Line In , Aux , Stereo Mix ,... آهنگ مورد نظرتون رو به هر فرمت دلخواهي ضبط كنيد و با استفاده از تنظيمات ويژه اي كه براي ركورد كردن داره و فيلتر هاي قوي ، آهنگ رو يك سره با كيفيت مورد نظرتون ضبط كنيد و بعد از صبط كردن ديگه نيازي به ور رفتن نداريد .
5. در RIP Cd مي تونيد CD هاي Audio رو به هر فرمتي تبديل كنيد و نام خوانند ه و آلبوم رو نيز بهش بدين .
در ضمن با اين نرم افزار مي تونيد با كيفيت بسيار خوبي فيلمهاي DVD تون رو نيز تماشا كنيد .
خوب فكر مي كنيد حالا اين نرم افزار ، برنامه حوبي هست يا نه ؟

مي تونيد امتحان كنيد ، اميدوارم كه خوشتون بياد :lol:

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
من هم مديا پلير 9 و جديدا 10

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
منم Jetaudio فقط و شدیدا فقط
winamp هم جدیدا باهاش حال نمیکنم ورژنهای پایینش(خیلی پایین) میشد اجراش کرد و همزمان یه بازی سنگین هم اجرا کرد بدون هیچ قطع و وصلی کار میکرد اما جدیدا اینجوری نیست(فکر کنم حافظه ی بیشتری میخواد) تو این مورد Jetaudio بهتر عمل میکنه
البته اینایی که گفتم روی سیستم قراضه ی خودم بود!
p4 1.6a
256 MB of RAM

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
فقط وينمپ 2

براي كاراي ركورد و كانورتينگ هم از جت

براي ديدن عكس از اي سي دي سي

براي ديدن فيلم از مديا پلير يا جت

براي اديت فايل پي اچ پي از هوم سايت

براي كاراي گرافيكي از فوتوشاپ

بازم بگم؟....

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
براي موزيك : Winamp 3 Beta

براي فيلم : Media Player 8
اگر هم Media Player نتونه اون رو اجرا كنه از Power DVD 5

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوستا با Real Player 10 كار كردين ؟ براي من كه جالب بود بر خلاف نسخه هاي قبلي ظاهر خوبي داره و load اش هم نيز خيلي سريعه . تمامي فرمتها رو حتي DVD رو نيز play مي كنه . سرعت playback روي فيلم و فايلهاي تصويري هم واقعا عاليه .

بنظرم حتما به يكبار تست كردنش مي ارزه

webmaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از Jet استفاده ميكنم ! ولي واسه فيلمايي كه خيلي خط دارن چيزي بهتر از Xing تا حالا نديدم ;)

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
از Xing خفن تر ،‌decoder blaster‌ است . كافيه يه بار امتحان كني .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
خوب من از وين امپ 5 براي گوش كردن موسيقي
براي ديدن فيلم : مديا پلير + divx player + InterVideo WinDVD 5

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
به نقل از Jacky :
دوستا با Real Player 10 كار كردين ؟ براي من كه جالب بود بر خلاف نسخه هاي قبلي ظاهر خوبي داره و load اش هم نيز خيلي سريعه . تمامي فرمتها رو حتي DVD رو نيز play مي كنه . سرعت playback روي فيلم و فايلهاي تصويري هم واقعا عاليه .

بنظرم حتما به يكبار تست كردنش مي ارزه
موافقم.
منم فقط از همين استفاده ميكنم.
قديما فقط از xing استفاده ميكردم(حدود سال 48 :wacko: )

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
1- POWER DVD
2-InterVideo WinDVD
پکیچ XVID هم نصب کنید :cool:

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از bsplayer برای فیلم استفاده میکنم چون امکاناتش خیلی خوبه و کار کردن باهاش خیلی راحتتر از WMediaplayer هستش .

جدیدا هم از یه نرم افزار روسی برای mp3 استفاده میکنم به نام STP، شاهکاره چون حجمش 200K هستش و تمام امکانات یه mp3 player خوب رو داره. فوق العاده سریع بار میشه و خیلی خوب تنظیم میشه. :p

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اکثرا که همون مدیا پلیر 9 اما اگر مشکلی داشته باشه دیگه با ریلپلیر 10 حتما بازش میکنم
ولی ریلپلیر یک مشکل خیلی بزرگ داره که چون توی نسخه های جدیدش ( مثل وژن 10) برای استفاده از اینترنت ساخته شده مرتبا شبکه رو چک میکنه که پدر ادم رو درمیاره. البته حجمش موقع لود شدن از مدیا پلیر خیلی بیشتره
راستی مدیا پلیر 9 یک قابلیت باحال هم به نظر من داره و اون هم این هست که وقتی کوچیکش می کنی میره توی تولبار ویندوز و ادم میتونه در حین اینکه کارهای دیگه اش رو انجام بده روی پخش موسیقی هم کنترل داشته باشه

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من قديما هر چيزم با يک برنامه باز ميشد....اما الان ديگه خسته شدم همچيز رو روی jet تنظيم کردم....بدک نيست...هرهکند که شاه کار هم نيست....
اما بعضی وقتا فيلم ها رو (مخصوصاً mpeg4 ها)رو با real ميبينم...خوب پخش ميکنه....
مديا پلير هم به لعنت خدا نميارزه...اصلاً باهاش حال نميکنم....خيلی کند مياد بالا

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
نكته ي مديا پلير اينه كه تو پخش دي وي دي نسبتا ضعيف عمل مي كنه :)

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
من همه جور پليري دارم و با همه اشون کار مي کنم. ولي در کل real10 خوبه. جت هم اي بدک نيست.

بالا