برگزیده های پرشین تولز

از چه پلاک خودرويي ميترسيد؟

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
دیروز یه پراید پیچید جلوی من چون یکی جلوش زده بود روزی ترمز ! جالب اینجاست که فرصت و زمانش رو داشت که ترمز کنه ! اما نکرد و پیچید جلوی من که زحمت به خودش نده ترمز کنه

منم دستم رو گذاشتم رو بوق و رفتم جلوش و یکم بحث و ... زدیم بغل پیاده شد بدو بدو اومد ، منم پیاده شدم ، دید ااا شاید بزنمش میگه من خرم تو چرا اینجوری میری ؟!

من ! :ROFLMAO:

خر ! :rolleyes:

اوشون ! :cool:

بهش گفتم دور از جونت ولی لطفا به خاطر سلامتی روان بقیه اینجوری رانندگی نکن ، ما توی این ممکلت کم اذیت نمیشیم ، تو با این مدل رانندگی این زندگی مسخره رو مسخره ترش نکن ؛ عذرخواهی کرد و رفت نشست پشت فرمون

منم با خودم داشتم میگفتم به به چه منطقی از این به بعد به جای دعوا اینجوری صحبت میکنم شاید تاثیر گذار تر باشه ! در کمتر از 1 دقیقه دیدم بدون راهنما پیچید توی خیابون بعدی و یکی کلشو اورد بیرون یه فحش ناجور بهش داد و اونم زد کنار و روز از نو روزی از نو :ROFLMAO: ( بیچاره دوباره خر داستان ! :rolleyes: )

خلاصه میخوام بگم که از ماست که بر ماست ... این فرهنگ و این مملکت بر باد رفته درست نمیشه به سادگی ربطی به پلاک و ... هم نداره

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
همه یه مشت وحشی در رانندگی هستیم و واقعا معجزه است زنده برگشتن به خونه با این وضع رانندگی
ولی پلاکهای 72 و اخیرا 62 و 82 و 92 که ظاهرا برای یه منطقه هستند این بد رانندگی کردنشون خیلی آزار دهنده تره
حرفتون کاملا درسته خیلی اوضاع خرابه هر روز بدتر از دیروز هستش
شما ببینید تویه خیابون که تابلو حداکثر سرعت ۵۰ تا بود با سرعت ۵۰ تا که حداکثرمجاز بود رانندگی میکردم بعدش بقیه ماشینا با سرعت از کنارم رد میشدن و بعضیاشونم پشت سرم بوق میزدن که سریعتر برو!
خب الان اون تابلو رو برای عمه من گذاشتن؟
همه فکر میکنن هرکی سریعتر بره برنده هستش
سرتقاطع ها و سه راهی ها هم که دیگه فقط میخوایم سریعتر بریم حق تقدم و ...کشک

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
حرفتون کاملا درسته خیلی اوضاع خرابه هر روز بدتر از دیروز هستش
شما ببینید تویه خیابون که تابلو حداکثر سرعت ۵۰ تا بود با سرعت ۵۰ تا که حداکثرمجاز بود رانندگی میکردم بعدش بقیه ماشینا با سرعت از کنارم رد میشدن و بعضیاشونم پشت سرم بوق میزدن که سریعتر برو!
خب الان اون تابلو رو برای عمه من گذاشتن؟
همه فکر میکنن هرکی سریعتر بره برنده هستش
سرتقاطع ها و سه راهی ها هم که دیگه فقط میخوایم سریعتر بریم حق تقدم و ...کشک

ببینید ، رانندگی کردن تو ایران ، مثل عبور از حوض فاضلابه. محاله که از کنارش رد شی و بوش اذیتت نکنه یا لباست فاضلابی نشه.
یعنی گاهی اوقات به این دلیل که شبیه سیستم رانندگی کردن تو ایران رفتار نکنی ، کلی اذیت میشی. یه موردشم همین بود که شما فرمودی
کلا رانندگی کردن تو ایران خیلی متفاوته.
حالا بازم شهر های پرجمعیت و پایتخت و اینها ، یه کوچولو بهترن.
از تهران تا بندر گناوه ، رانندگی کردم (رفت و برگشت)و چند شهر مختلف رو سفر کردم: قم کاشان اصفهان یزد شیراز یاسوج خرم اباد بوشهر اهواز
ولی واقعا رانندگی کردن در یه سری شهر های ایران عزیزمون واقعا عجیبه.واقعا وحشی مآبانه و با بی پروایی رانندگی میکنن (با عرض پوزش از تمام هموطنانم)

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
آخ آخ
کلا پلاک هر نوع تاکسی وحشتناکه!
بجز اون معمولا پلاک های شهر های دیگه هر استان که میان مرکز استان واقعا وحشتناکه چون هم مسیر رو خیلی مسلط نیستن هم خیلی به فرهنگ رانندگی اون شهر آشنایی ندارن
مثلا ما خودمون تو گرگان وقتی از تهران برامون مهمون میاد میگن این چه طرز رانندگی شما دارید و وقتی خودمون میریم تهران میگیم این چه طرز رانندگی که اونا دارن 😂
کلا خیلی وابسته به فرهنگ رانندگی افراد توی شهر محل سکونتشون هست

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
ببینید ، رانندگی کردن تو ایران ، مثل عبور از حوض فاضلابه. محاله که از کنارش رد شی و بوش اذیتت نکنه یا لباست فاضلابی نشه.
یعنی گاهی اوقات به این دلیل که شبیه سیستم رانندگی کردن تو ایران رفتار نکنی ، کلی اذیت میشی. یه موردشم همین بود که شما فرمودی
کلا رانندگی کردن تو ایران خیلی متفاوته.
حالا بازم شهر های پرجمعیت و پایتخت و اینها ، یه کوچولو بهترن.
از تهران تا بندر گناوه ، رانندگی کردم (رفت و برگشت)و چند شهر مختلف رو سفر کردم: قم کاشان اصفهان یزد شیراز یاسوج خرم اباد بوشهر اهواز
ولی واقعا رانندگی کردن در یه سری شهر های ایران عزیزمون واقعا عجیبه.واقعا وحشی مآبانه و با بی پروایی رانندگی میکنن (با عرض پوزش از تمام هموطنانم)
بله قبول دارم سطح رانندگی متاسفانه بسیار پایین هستش

Takpar_R

Registered User
لایک‌ها
177
پس معلومه هنوز به پلاک د 81 برنخوردین اینا همه که گفتین سو تفاهمه پیشش

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
فرقی نداره همشون مذخرفن

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
رابطه خیلی مستقیمی با وضع معیشت مردم داره ، هرکس رو میبینی مجبوره چهارجا کار کنه تا نونش در بیاد مجبوره تند بره تا به کاراش برسه ، لعنت بر باعث و بانیش

بالا