برگزیده های پرشین تولز

از کجا خداوکیل ؟؟

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
آقو من 50 دارم ، باید چکار کنم ؟از کجا شروع کنم ک بتونم بعد چند سال ی زندگی خوب رو داشته باشم ! :(

پ.ن: 50 رو باید یه ساله برگردونما ، ارث بابام نیست !! :(

:lol:

تو هنوز کرا راه ننداختی پسر:lol:
بیا یه مغازه تو ستاره اجاره کن گوش مردم راببریم البته الان چوب خوری داره قبل عید باید شروع میکردی
قبلی بوتیک بود
اگرم میایی بیا یه ادکلن فروشی بزنیم
آفتاب هم خوبه بزنی ولی مشتری اونجا کمتر هست

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
تو هنوز کرا راه ننداختی پسر:lol:
بیا یه مغازه تو ستاره اجاره کن گوش مردم راببریم البته الان چوب خوری داره قبل عید باید شروع میکردی
قبلی بوتیک بود
اگرم میایی بیا یه ادکلن فروشی بزنیم
آفتاب هم خوبه بزنی ولی مشتری اونجا کمتر هست
:(. . . . ..... . . . . :lol:

اگه دنبال بوتیک موتیک بودم ، میرفتم سردوزک مغازه اجاره میکردم !

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
:(. . . . ..... . . . . :lol:

اگه دنبال بوتیک موتیک بودم ، میرفتم سردوزک مغازه اجاره میکردم !

سر دوزک که برای هزار تومن باید با یه مشت آدم زبون نفهم هر روز اعصاب خودتو خرد کنی
فست فود بزن/غزای بیرون بر بزن/آژانس بزن:lol: این همه کار تو پولتو خوابوندی از پارسال تا حالا همون 50 تومنه اگه بخوای بشینی که هیچی روز به روز ارزش پولت کمتر میشه حاجی

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
سر دوزک که برای هزار تومن باید با یه مشت آدم زبون نفهم هر روز اعصاب خودتو خرد کنی
فست فود بزن/غزای بیرون بر بزن/آژانس بزن:lol: این همه کار تو پولتو خوابوندی از پارسال تا حالا همون 50 تومنه اگه بخوای بشینی که هیچی روز به روز ارزش پولت کمتر میشه حاجی
بابا سردوزک کجا ستاره کجا ؟؟

وسعت فروش رو نمیشه مقایسه کرد !!

نقطه چین توش !! غذای بیرون بر ، بابام زده !! میخام خودم کار کنم !! :(

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
!

چیزم تو درس ، ک نمیزاره کار کنم ! پولدار بشم ...

چیزم تو پول ، ک نمیزاره عاشق بشم ....

چیزم تو عشق ، ک نمیزاره جوونی کنم

چیزم تو خودم و دنیای خودم !

اهههه ...... گور بابای همتون ؛ درس و پول و کار و عشق .

sadeghiun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برادر حسن تهی
ما باید خدا را شکر کنیم اینها همه از برکات **** مقدس جمهوری اسلامیست که مردم اینقدر وضعشان خوب شده است مخصوصا پنج سال اخیر در اثر تلاش های دوکت کریمه جناب دکتر احمدی نژاد.مردم ما قبل از انقلاب یک شام سیر نمی توانستند بخورند همین حالا کشور های دیگر را ببینید مردم میوه را دانه ای می خرند ولی مردم در ایران میوه ها را کیلو کیلو دور می ریزند که البته اسراف حرام است و خداوند می فرماید:ان المبذرین کانوا اخوان الشیاطین و کان الشیطان لربه کفورا
ولی این خود از نشانه های برکت در زندگی ایرانیان است.

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
سلام برادر حسن تهی
ما باید خدا را شکر کنیم اینها همه از برکات **** مقدس جمهوری اسلامیست که مردم اینقدر وضعشان خوب شده است مخصوصا پنج سال اخیر در اثر تلاش های دوکت کریمه جناب دکتر احمدی نژاد.مردم ما قبل از انقلاب یک شام سیر نمی توانستند بخورند همین حالا کشور های دیگر را ببینید مردم میوه را دانه ای می خرند ولی مردم در ایران میوه ها را کیلو کیلو دور می ریزند که البته اسراف حرام است و خداوند می فرماید:ان المبذرین کانوا اخوان الشیاطین و کان الشیطان لربه کفورا
اینو انصافن راست میگه !

!

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
همین حالا کشور های دیگر را ببینید مردم میوه را دانه ای می خرند ولی مردم در ایران میوه ها را کیلو کیلو دور می ریزند که البته اسراف حرام است و خداوند می فرماید:ان المبذرین کانوا اخوان الشیاطین و کان الشیطان لربه کفورا

با این تیکش موافقم

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
چون فرهنگ در روستا پایین تر از شهره

به نظر من اصلا هم اینطوری نیست نظر من عکس این قضیه هست ما شهری ها هستیم که فکر می کنیم چون فرهنگ زیادی داریم بنابراین می تونیم هر کاری بکنیم بعدا میاییم همین کار ها رو به فرهنگ ربط میدیم

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
سلام برادر حسن تهی

تکبیر
.....

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
خیلی ها هستند که زمین ، خونه ، مغازه و ... داشتن که یهو قیمتا رفت بالا و اینا هم پولدار شدن .

frog

Registered User
لایک‌ها
36
اگه اهلش باشی ، بوتیک خیلی خوبه .

نمی دونم اجاره های ستاره و آفتاب چنده .

ولی کار بوتیک مردونه بزنی کارتم تک باشه می گیره .

4-8 تومن هزینه دکور

اجاره و پل پیش نمی دونم

10-15 هم جنس .

توی شیراز هم فکر کنم ملت خوب پول خرج کنن .

فست فود ... هم عالیه منتها من سررشته ندارم و سرمایه بالاتری فکر کنم بخواد . مغازه اجارهی برای قست فود شاید جواب نده

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه اهلش باشی ، بوتیک خیلی خوبه .

نمی دونم اجاره های ستاره و آفتاب چنده .

ولی کار بوتیک مردونه بزنی کارتم تک باشه می گیره .

4-8 تومن هزینه دکور

اجاره و پل پیش نمی دونم

10-15 هم جنس .

توی شیراز هم فکر کنم ملت خوب پول خرج کنن .

فست فود ... هم عالیه منتها من سررشته ندارم و سرمایه بالاتری فکر کنم بخواد . مغازه اجارهی برای قست فود شاید جواب نده

سلام خسته نباشید بنظرتون بوتیک زنانه بهتر نیست چون دخترا و خانما بیشتر خرج پوشاک میکنن دستتون درد نکنه

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
سلام خسته نباشید بنظرتون بوتیک زنانه بهتر نیست چون دخترا و خانما بیشتر خرج پوشاک میکنن دستتون درد نکنه

سلام
100 درصد بوتیک زنونه بهتره، مردونه زیاد جواب نمیده، پسرا و مردها زیاد اهل خرید نیستن (حالا پسرا شاید، ولی مردها که اصلا") ولی دخترا و زنها خوراکشون خریده، کافیه یه چیزی هم مد بشه که دیگه از تو پاساژها نمیشه جمعشون کرد! چون من خودم چند ساله که تو این کار هستم و با تجربه ای که دارم اینو بهت پیشنهاد میکنم عزیز

Last edited:

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
100 درصد بوتیک زنونه بهتره، مردونه زیاد جواب نمیده، پسرا و مردها زیاد اهل خرید نیستن (حالا پسرا شاید، ولی مردها که اصلا") ولی دخترا و زنها خوراکشون خریده، کافیه یه چیزی هم مد بشه که دیگه از تو پاساژها نمیشه جمعشون کرد! چون من خودم چند ساله که تو این کار هستم و با تجربه ای که دارم اینو بهت پیشنهاد میکنم عزیز

سلام خسته نباشید دستتون درد نکنه که زحمت کشیدید جواب دادین . ماهی 2 داره سود کاره بوتیکه زنانه ؟

mehdi_360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کی حوصله داره با زن جماعت سر و کله بزنه....

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
سلام خسته نباشید دستتون درد نکنه که زحمت کشیدید جواب دادین . ماهی 2 داره سود کاره بوتیکه زنانه ؟

خواهش میکنم دوست عزیز
بستگی داره چه جوری بخوای کار کنی، بستگی به جا و مکان مغازه، نوع دکور، نوع جنسی که میاری، همهء اینها مهمه

frog

Registered User
لایک‌ها
36

سودش کار زنونه به نسبت مردونه که خیلی بیشتره، ولی خوب ، باید اینکاره باشی، فروشندگی زنانه یه کمی سخت تره، خودم توی کارش نبودم .

البته تنگ همون ردون شلوار جین زنانونه هم بیاری مشکلی نیست .

منتها اگه منظورت از زنانه لباس مجلسی و .. تجربه ای ندارم .

سلام

کلا مردها رو فاکتور بگیر، مشتری ها اکثرا پسرای و دخترای جوان قراره باشند .

عزیز کجا بوتیک داری ؟

چون من خودم صرف زنانه کار نکردم نمی دونم، ولی زنا روی قیمتا بیشتر گیرن (البته بستگی داره مغازهت کجا باشه و با چه قشری سرو کله بزنی)

کی حوصله داره با زن جماعت سر و کله بزنه....

فروشنده بیچاره

بوتیک دیگه فایده نداره

بستگی به خیلی موارد داره که اولش 1- مکان ، 2- فروشنده 3- نوع لباسی که میاری

بالا