برگزیده های پرشین تولز

از کجا میشه نمایندگی فروش آنلاین کارت شارژ ایرانسل رو گرفت

dvdtools

Registered User
لایک‌ها
4
سلام از دوستان کسی می دونه از کجا می تونم نمایندگی فروش آنلاین کارت شارژ ایرانسل رو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
شرکت آوا ارتباطات...

dvdtools

Registered User
لایک‌ها
4
بابا من خودم میخوام یه سایت بزنم و تو اون کارت شارز بفروشم میخوام ببینم کی یه نمایندگی به من میئه که این کارو انجام بدم

اینا که معرفی کردین خودشون میفروشن

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
بابا من خودم میخوام یه سایت بزنم و تو اون کارت شارز بفروشم میخوام ببینم کی یه نمایندگی به من میئه که این کارو انجام بدم

خوب چرا زنگ نمیزنی از خود ایرانسل سوال کنی ؟

GFX

Registered User
لایک‌ها
747

خب این هم بهت نمایندگی میده دیگه!!

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335

پول در کجای اینترنت است و چگونه آن را به دست آوریم؟

چطور می توانید حتی زمانی که در خواب به سر می برید, کسب درآمد کنید؟!

دریافت نمایندگی و راه اندازی فروشگاه شارژ



آیا برای رهایی از فشار بحران اقتصادی جاری برنامه ای دارید؟در یکسال اخیر بیشترین کلماتی که به گوش شما خورده است چه کلماتی می باشد؟
بدون تردید کلماتی مانند : دلار، مسکن، طلا، سکه و ماشین.
به طور حتم تحولات اقتصادی اخیر دغدغه ذهنی اصلی شما نیز بوده است و حتما بارها با خود فکر کرده اید که چگونه می توانید از نوسانات قیمت برای حفظ یا افزایش دارایی خود استفاده کنید.
اما آیا می دانید که حتی در بدترین اوضاع اقتصادی نیز تجارت هایی وجود دارند که بر خلاف اکثر کسب و کارها نه تنها سیر نزولی ندارند بلکه روندی رو به رشد و صعودی نیز داشته اند و می توان به عنوان یک پشتوانه قوی برای عبور از بحران های اقتصادی روی آنها حساب باز کرد؟
نمودار زیر میزان علاقه مردم به موضوعاتی مانند دلار، مسکن، سکه و ماشین را به نقل از گوگل نشان می دهد :

کاملا درست است بر خلاف تصور شما خرید کارت شارژ از موضوعات داغی مانند خرید دلار، مسکن، سکه و ماشین حتی در یکسال اخیر نیز بیشتر جستجو شده است. این میزان گرایش مردم به خرید آنلاین شارژ تجارت کارت شارژ را در سال های اخیر به سود آورترین و وسیع ترین تجارت آنلاین تبدیل کرده است. تجارتی که همواره روندی صعودی داشته است.
حال این فرصت برای شما فراهم شده است که به کمک تخصص، دانش و تجربه ما صاحب یک فروشگاه شارژ با کلیه امکانات شوید و سهمی از این بازار وسیع اقتصادی داشته باشید. کسب و کاری که حتی وقتی شما خوابید می تواند برای شما در آمد زایی کند.
نگران راه اندازی، تامین کارت شارژ، امنیت فروشگاه، پشتیبانی از مشتریان و … نباشید ما همه کارها را برای شما انجام می دهیم و فروشگاهی آماده فروش به شما تحویل میدهیم، شما کافیست فقط بفروشید.

بدون نیاز به سرمایه گذاری

بدون اینکه شما نیاز به سرمایه گذاری یا خرید کارت شارژ داشته باشید شرکت رایانمهر وجود همیشگی انواع کارت شارژ را در فروشگاه شارژ شما تضمین می نماید
money-Back.png
بازگشت کل هزینه راه اندازی

در یک اقدام استثنایی در صورتی که مجموع سود فروشگاه شما تا پایان اعتبار یکساله فروشگاه به ۴۰۰ هزار تومان برسد کل هزینه راه اندازی به شما بازگردانده خواهد شد و علاوه بر آن تمدید سال بعد نیز رایگان می گردد
سیستم پشتیبانی قوی

شرکت رایانمهر تنها شرکتی است که علاوه بر پشتیبانی از فروشگاه داران، پشتیبانی از مشتریان فروشگاه شارژ شما را نیز انجام می دهد

[h=4] ارسال کد شارژ از طریق ایمیل و پیامک[/h]کد شارژ های خریداری شده از طریق ایمیل و پیامک برای مشتریهای شما ارسال می گردد و همچنین مشتریان امکان شارژ مستقیم (TOP UP) بر روی خط دلخواه خود را دارند.

[h=4] هاست و یک دامنه ir رایگان به انتخاب شما[/h]هاست فروشگاه شارژ توسط شرکت رایانمهر تامین می گردد و همچنین شما می توانید یک دامنه IR رایگان به دلخواه خود برای فروشگاه شارژ خود انتخاب نمایید
[h=3]تعدادی از نمایندگان ما:[/h]

برای آگاهی از ویژگی های فروشگاه شارژ از لینک زیر بازدید فرمایید:

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
سلام ..

می تونید از پی لاین و eways استفاده کنید که این امکان رو به صورت رایگان برای شما فراهم می کنه ..

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام ..

می تونید از پی لاین و eways استفاده کنید که این امکان رو به صورت رایگان برای شما فراهم می کنه ..

بله دیگه هزینه نیاز نیست بدن رایانمهر و ....

تاپیک 3 سال پیشه ولی یوزر بازارچه بالا اوردن که تبلیغ خودشون بشه ظاهرا.

بالا