برگزیده های پرشین تولز

از کجا و چطوری بک لینک بخرم ؟؟

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
سلام ، خسته نباشید

برای آوردن یک سایت به صفحه اول گوگل با بعضی افراد مشورت کردم که همگی گفتن فقط بک لینک و کمی هم بهینه سازی قالب و تنظیم متا تگ ها و ...
میخواستم بدونم چطوری و از کجا باید بک لینک بخرم ؟؟؟ آیا تبلیغات متنی همون بک لینک هستش ؟؟
بک لینک رنک چند بخرم ؟؟ فالو باشه یا نو فالو ؟؟

مرسی

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
تبلیغات متنی اگر از نظر title و عبارت لینک شونده، مشکلی نداشته باشه همون بک لینک محسوب میشه.
اگر میخواین روی گوگل اثر بزاره، فالو باید تهیه کنید.

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
تبلیغات متنی اگر از نظر title و عبارت لینک شونده، مشکلی نداشته باشه همون بک لینک محسوب میشه.
اگر میخواین روی گوگل اثر بزاره، فالو باید تهیه کنید.
به نظر شما همین تبلیغات متنی پایین پرشین تولز خوب هست ؟؟ در صورتی که برای 5 کلمه بخوام ، فقط یک کلمه رو بخرم کفایت می کنه و بقیه کم کم میان تو صفحه اول ؟؟
مثلا برای کلمه قیمت میلگرد بک لینک بخرم ، کلمه های قیمت اهن ، قیمت ورق و ... هم که جزو کلمات اصلی سایت هستند میان توی گوگل ؟؟
تبلیغات متنی پایین پرشین تولز به نظر شما برای این کلمه کفایت می کنه ؟؟

ممنون

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
بله پرشین تولز هم اثر خوب و قوی داره برای بک لینک، چون ایندکس های بسیار بالایی داره + page authority خوبی هم داره.
روی باقی کلمات (یعنی کل سایت) هم اثر داره، ولی روی واژه اصلی اثر بسیار بهتری داره.

nima2538

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
سوال من اینه که چطوری می تونم بک لینک بخرم و یا به طور کلی از بک لینک برای افزایش رتبه سایتم استفاده کنم؟
اینم سایت منه
http://khastgah.ir/m_box.aspx
با تشکر

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
سلام
سوال من اینه که چطوری می تونم بک لینک بخرم و یا به طور کلی از بک لینک برای افزایش رتبه سایتم استفاده کنم؟
اینم سایت منه
http://khastgah.ir/m_box.aspx
با تشکر

منم سئوالم همینه،
یعنی مثلا با خرید تبلیغات متنی پایین پرشین تولز خود به خود ورودی گوگل بالا میره و سایت میاد صفحه اول؟؟

Sent from my LT26i using Tapatalk

بالا