برگزیده های پرشین تولز

از کدام نوع کانکشن استریق connection String استفاده کنم ؟

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
[h=2]از کدام نوع کانکشن استریق connection String استفاده کنم ؟[/h]
attachment.php

سلام ، من یه برنامه با Vs2010 نوشتم که دیتابیسش Sql server هست ؛ دیتابیس طوریه که امنیتش مهمه و نمیخوام کسی بتونه به راحتی بازش کنه اگر باز کرد نتونه به محتویاتش دسترسی داشته و مهم تر اینکه
افرادی که قراره با این برنامه کار کنند لازم نباشه خودشون رو کامپیوترشون sql serve نصب کنند
، من از Sql express استفاده کردم اما تنوع استرینق کانکشن ها منو گیج کرده

اون کانکشن استرینقی که یوزر و پسورد میخواد برای چه زمانی است ؟ یوزر و پسورد یا تا Sql برنامه نویس هستند یا تو ویندوز برنامه نوس ، ممکنه اینجا کار کنن ولی وقتی کاربری برنامه رو اجرا می کنه تو سیستم اونکه این یوزر و پسوردها نیستند خطا بروز می کنه ؟ (( پس نباید از این روش استفاده باشه ؛ داستان چیه ؟!))

خیلی تو نت دنبالش گشتم و اینو پیدا کردم ، به نظر اتون از همین کانکشن استرینق استفاده کنم ؟

Data Source=.\\SQLEXPRESS;Initial Catalog=Name;Integrated Security=SSPI ;Pooling=False

یک مشکل دیگری هم دارم اینکه من تو یه جایی از پروژه ام

کنترل bindingNavigat وخاصیت data binding استفاده کردم ، موقع درست کردن setup باید چه مواردی رو رعایت کنم که موقع اجرا تو کامپیوتر مشکلی پیش نیاد ؟​

omid_explorer

Registered User
لایک‌ها
5
سلام می تونی conncetion string ro encript بکنی در موردش search کن شرمنده زیاد وقت نداشتم دستورش رو برات پیدا کنم

عسل مجید

Registered User
لایک‌ها
105
یه جور کانکشن استرینگ داریم و اونرو باید بصورت کد شده قرار بدی چون رمز نیز باید در کانکشن استرینگ نوشته بشه مثل نمونه زیر:
Server=myServerAddress;Database=myDataBase;User Id=myUsername;
Password=myPassword;

بالا