برگزیده های پرشین تولز

از کسی میخواید پول دریافت کنید؟ قبض آنلاین صادر کنید

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
امروز از یه فروشگاه اینترنتی (bpshop) خریدی انجام دادم، روش پرداخت شون به نظرم جالب اومد. اول سفارش باید تایید میشد بعد پرداخت می شد. بعد از تائید سفارش توی پروفایل زده بودن "از طریق لینک ارسال شده بر روی موبایلتان، یا پروفایل کاربریتان جهت پرداخت اقدام فرمایید" ...لینک رو وارد کردم و پرداخت رو انجام دادم.. کارمزدش هم 900 تومن بود

خریدم رو انجام دادم بعد وارد اون سایت پرداخت شدم اطلاعاتی ازش بدست آوردم، روش کارشون ساده هست. تو سایت ثبت نام میکنی ..اول یه صندوق درست میکنی و شماره شِبا حساب خودت وارد میکنی، بعد برای ساختن قبض شماره موبایل کسی که میخوای پول ازش دریافت کنی رو وارد میکنی، مبلغ قبض رو هم وارد میکنی قبض ساخته میشه، لینک پرداخت قبض برای طرف مقابل اس ام اس میشه. توی سایت نوشته شده به محض پرداخت قبض به شما اطلاع داده میشه.

و نوشته شده بود مناسب برای مدیران ساختمان برای دریافت شارژ و ... - مدیران فروشگاه های پرداخت در محل - دریافت و پرداخت برای فروش آنلاین در فروشگاه‌های تلگرام و اینستاگرام هست
کارمزد هم برای مبالغ زیر 1 میلیون تومن 500 تومن هست (حتی قبض 1000 تومنی که این برای مبالغ کم به صرفه نیست) بالای 1 میلیون تومن هم به ازای هر 1 میلیون تومن 200 تومن اضافه میشه.. کارمزد هم پرداخت کننده می پردازه
برای دریافت مبالغ بالای 500.000 تومن احتیاج به ارسال مدارک هست
هم اپلیکشن وب داره و تحت وب هست (من تحت وب رو استفاده کردم)

اولین بار بود سایت (باهمتا) رو می دیدم برام جالب بود. اگه شخصی تجربه ای از سایت داره بگه .. تسویه پول چطوریه سریع انجام میدن یا نه. تو سایت زدن قبضی که تا ساعت 10.40 شب پرداخت شه فردا ساعت 9.30 تا 10 صبح برای صادرکننده تسویه میشه

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,521
هه یه سرچ کردم 10 ماه قبل مقاله ای دربارش زدن (10 ماه عقبم) . تو کامنتها نوشتن رقبایی داره مثل پی پینگ و حسابیت، و همراه بانک ها هم این کارها رو انجام میدن ( خودمم میدونم اینو ولی همراه بانک زیاد عمومیت نداره و مزیتهای این روش رو نداره)

ولی کلاً ایده جالبیه.. مغازه ما فروش اقساطی داره، یه عده حضوری اقساط رو میارن، یه عده میگن کارت به کارت کردیم، کسی که اقساطی میفروشه میگه پشت فرمان ماشینم یکی نمی دونم کیه ، زنگ میزنه میگه قسط رو کارت به کارت کردم منم پشت فرمونم الکی میگم باشه باشه ، دیگه نمیدونم کدوم مشتری بوده زنگ زده بابت کدوم قسط بوده چقدر واریز کردن، روزی چندین نفر کارت به کارت میکنن معلوم نیست کی کدوم پول رو پرداخت کرده. ازشون میخواد رسید کارت به کارت رو براش بیارن

این ایده کار رو راحت میکنه. معلوم میشه کی قسط رو پرداخت کرده کی پرداخت نکرده
------

پرداخت از طریق ussd آسان پرداخت رو قبلاً انجام دادم. اما دریافت پذیرندگی به راختی این سایتهای پرداخت نیست

Last edited:
بالا