آژانس هواپیمایی
pop up

از یه نفر مدیر متنفر باشی چجوری آدمش میکنی

شروع موضوع توسط Knell ‏11 ژانویه 2008 در انجمن گفتگوی آزاد

1. Knell

Knell کاربر تازه وارد

آقا جون من یه جایی کار میکنم که از رییسش حالم به هم میخوره و باید تحملش کنم این قدر از این بدم میاد که
    میخوام چند ماه دیگه که دارم میام بیرون چند تا چیز بارش کنم و یه خورده سبک شم
    بد رفتاری باهام نداشته به هیچ وجه اما خیلی فکر میکنه آدمه همشم خودشو دکتر صدا میکنه
    فرتو فرت تا میره میاد میگه من دکتر فلانیم دکترای عمومی هم بیشتر نداره و شدیدا هم آدم عقده ای هست
    شدیدا در دهاتیه و تازه ارسش تموم شده کردنش رییس یعنی تا دیروز دانشجو بوده و حالا که به ریاست رسیده
    دستو اشو گم کرده فکر کرده 30 ساله مدیر ازیناییم هست که تا رییسای بالاترش میان مثل انگل بهشون میچسبه و شروع میکنه به مزخرف گفتن و یک پرتو پلاهایی میگه که بیا و ببین و همه ازش ناراضین اما چون میخواد کسی یش
    اینا نره شکایت همش میچسبه بهشون تا کسی بهشون نزدیک نشه یه نفر هم که رفت زیر آبشو زد اخراج کرد اما
    چون طرف آدم قوی بود دوباره به اصرار رییس بالا بالاییه برگشت و به چپشم حساب نمیکنه این مرتیکرو. اونم هیچی نمیتونه بهش بگه دیگه . شدیدا هم فک و فامیل دهاتی داره که اط روستاهای اطراف کرمانن خودشم کرمانیه تمام
    خانوادشم کرده یه کاره از مادرش گرفته تا پسر خاله و دختر خاله . حسابی هم طرفدارشونه. منم اجباری ندارم بمونم
    و کلا تا 2 ماه دیگه هم بیشتر نیستم اینجا ولی حالش از این آدم داره به هم میخوره . حتما هم میخوام قبل از اینکه
    بیام بیرون یه دعوایی باهاش را بندازم و اخراجم کنن و خودم نیام بیرون . یعنی یه جوری که یه حال اساسی به این
    حروم زاده بدم . به نظر شما چی کار کنم که یارو بد جوری قاطی کنه ؟