برگزیده های پرشین تولز

از 2-3 مدل فوق کدام؟ دوربین دیجیتال

Omid_Palang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام:
ازینکه به کمک بنده اومدین بسیار از همگیتون ممنونم.
بنده مدتیست دنبال یه دوربین خوب با کیفیت خوب برای مصارف نسبتآ شخصی و تاحدی نیمه حرفه ای هستم
پس از کلی تحقیق و پرس و جو اینترنت و دوستان و... کتابها و سایت های عکاسی و پس انداز قسمت سختش به این 4 مدل رسیدم که آی پس اندازش سخت بود:
Cannon 400D Cannon 350D Nikon D40 Sony A100
ازونجایی که خیلی تلاش کردم هم مالی هم غیر مالی واقعآ ضدحاله اگه اونچیزی که میخواستم نباشه لذا مزاحم شما شدم .
اولآ کدوم ترجیحآ بهتره؟ چرا؟
با مبلغی در حدود 800 حالا 100 بالا پایین مدل دیگه ای پیشنهاد میدید؟
از کجا بگیرم؟ جمهوری یا پایتخت؟که هم مطمئن باشه هم گرونتر از بقیه جاها نباشه؟ الان هم که دم عیده ممکنه اینا هم مثل مدل های مصارف خانوادگی گرون بشند؟
اگه اشتباه نکنم هیچکدوم فیلم برداری ندارند حتی 30 ثانیه ای مدلی هست مثل اینا که فیلمم بگیره یا بیخیال فیلم شم؟
همشمون با لنز 18-55 هست اگه با یه لنز 17-85 عوضش کنم بهتره یا همون فابریکش؟
بازم از لطف همهء دوستان متشکرم
همیشه شاد باشید

hamid_ala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
nemidoonam chera har kari kardam natoonestam farsi type konam
dad har hal, age nazare mano mikhay a100 be khater noise ziyad dar iso haye bala tosiye nemikonam, d40 doorbine khoobiye vali kheyli mahdoodiyat dar entekhab lens khahi dasht.eos 400 az lahaz keifiyate ax chizi ezafe bar 350 nist. banabarin be nazare man 350 bekhar va ekhtelafe gheymatesho yek lense 17-85is bekhar chon ham image stabilizer dare ham focuse dakheli ,yaani rooye 17-85 mitooni filter polarize bebandi vali rooye 18-55 nemishe , chon mogheye focus dahaneye lens micharkhe.
baraye ettelaate bishtar bad nist ye sari be site www.prophotocom.com bezani. age eshtebah nakonam, toye ghesmate camera reviews oon inha ro moghayese karde

Omid_Palang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام:

جناب حمید واقعآ از لطفتون ممنونم فقط یه سوال میگن اون اختلاف قیمت یکیش به خاطر گرد گیر روشه که خیلی ارزشمنده؟ واقعآ اینطور هست؟

بازم از راهنمایی ارزشمندتون ممنونم..

همیشه شاد باشید

hamid_ala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصولا سنسور کانن که از نوع CMOS هست، نسبت به سایر دوربينها که سنسور CCD دارند کمتر به خودش غبار میگیره ولی در هر حال سیستم ضد غبار هم موثر هست ولی 100% نیست واگه نظر منو بخواهی ارزش 200000 تومن اضافه رو نداره ، ضمن اینکه EOS-400 یک مشکلی داره بنام under exposure ، یعنی 5% عکسها بی دلیل تاریک مِشن که این مشکل در EOS-350 گزارش نشده.
من مسئول قسمت بررسی دوربینها در سایت prophotocom هستم . اگر مایل باشی میتونی با این آدرس مکاتبه کنی : [email protected]
اگر سوال دیگه ای هست خوشحال میشم کمکی بکنم
در عکاسی موفق باشی
ارادتمند ، حمید.

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من هم فکر نمیکنم 400D نسبت به 350ِِD بیارزد، این اختلاف قیمت را نگه دارید تا بعدا یک لنز خوب براش بگیرید، بیشتر میارزد. تفاوت قابل ملاحظه ای در جنس و بدنه و امکانات ندارند.

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

پیشنهاد خود من 400D هست چون با توجه به سرعت سریع تغییرات تکنولوژی دیجیتال ،اگه سال بعد اینوقت خواستین دوربینتون رو آپگرید کنین مشکل فروش نخواهین داشت اما اگه الان 350D بخرین سال بعد دیگه خریداری نداره مثل اینکه کسی الان بخواد 300d بفروشه.

اما با توجه به اینه دوربین های مورد نظر شما تخصصی هستند به نظر من توی یه فروم تخصصی مثل akkasee.com/forum بهتر بتونید راهنمایی بگیرید.

با تشکر

بالا