برگزیده های پرشین تولز

از PT های 2005 ای کسی مونده؟!

AAKH1361

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
659
بیاد mooZmar عزیز :general503:

• Like
Reactions: hsn

OmidReza

Registered User
لایک‌ها
5
یادش بخیر

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
یادش بخیر دهه هشتاد من اون روزا با دی آل آپم تو مجید آنلاین زندگی میکردم :) ولی تو این محله ها هم میگشتم .

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
فسیل !

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
دلم برای پی تی قدیم تنگ شده :(

اهورا مزدا

Registered User
لایک‌ها
684
از اين انجمن فقط اسمش مونده ماهيتش عوض شده-قديما وقتي پست هاي تازه رو ميزدي انواع تاپيكاي بخش گفتگوي آزاد با كاربراي باحال و بامرامش پديدار ميشد بخش موسيقي و ادبيات هم واسه خودش رونقي داشت اصلا ميرفتي تو تاپيك شب زنده داران حال و هوات عوض ميشد
اما حالا همه چي شده بازارچه و خريد و فروش
كجان اون كاربراي با حال و با معرفت ؟
هي روزگار.......

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
قدیما پی تی یه چیز دیگه بود.....

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام. با اینکه من کاربر جدیدم اما هر وقت میام این تاپیک رو میخونم، نمیدونم چرا احساس خفگی میکنم. انگار تمام غم دنیا اینجا جمع شده و به من منتقل میشه...
بار ها و بارها این تاپیک رو خوندم و تقرباً حفظ حفظ شدم پست هاش رو. اما باز هم میام و از اول شروع میکنم به خوندن...

eman12

Registered User
لایک‌ها
331
سلام دوستان محترمم.
کاربر 2006 بدرد میخوره اینجا؟!

واقعا بنظر منم پی تی اون زمان یک چیز دیگه بود و در عین ناباوری از دیتاش:p تا حدودی حکمت بیرون میومد! به نظرم جامعه حال حاضر خارج هم مثل فضای مجازی، دیگه مثل اون زمان نیست! و به نوعی فضای مجازی الان آینه فضای واقعی مردم الان هستش هر چند که خیلی ها معتقد باشن که آدما توی فضای مجازی اون چیزی که توی فضای واقعی نشون میدن نباشن!
البته نظرم شخصیه و ممکنه درست هم نباشه.

abbas_mt

Registered User
لایک‌ها
586
با سلام خدمت دوستان قدیمی.
آیدیم 2012 هه.اما یه آیدی داشتم واسه همون 2005 هر چی فک میکنم یادم نمیاد.آیدیه دوستان اون بخشم یادم نیست اصلا.فراموشی زودرس گریبان مارو گرفته.
یادش بخیر بخش موسیقی که متاسفانه بسته شد.
تاپیک طرفداران مدرن تاکینگ + توماس اندرس و دیتر بوهلن + دانلود موسیقی هاشونم بود.میومدیم سر میزدیم و بحث میکردیم.
چقدر فعال بودیم اونموقع....الان دیگه اعصاب یاری نمیکنه.:general112:

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
تاپیک خاطرات!!
تازه کار بودم تو نت و دنبال یه mp3 پلیر خوب میگشتم که تاپیک راهنمای خریدش رو اینجا دیدم اصلا" نمیدونستم فروم چیه ؟ عضو شدم و با استفاده از راهنمایی اساتید یک پلیر خوب خریدم. فرومهای دیگه رو هم عضو شدم ولی بدون هیچ تعصبی پی تی بهترین بود کما اینکه الان هم فقط تو همین فروم فعالم و بقیه رو یا یادم رفته یا گاه گاهی از سر نیاز بهشون سر میزنم.
اون وقتا وافعا" مطالب پی تی پربار بود من هم فقط از مطالب دوستان استفاده میکردم و چیزی برای ارائه نداشتم و ندارم. خیلی چیزا یاد گرفتم و دارم یاد میگیرم .قسمت مشاوره و راهنمایی خیلی فعال بود و همه سعی میکردن به همدیگه کمک کنن و کمتر سئوالی بی پاسخ میموند بخش موسیقی رو که دیگه نگو بخصوص قسمت آهنگهای قدیمی ایرانی و خارجی اما الان :(........ دیگه دارم به حرف بعضی از دوستان ایمان میارم که پی تی شده جولانگاه افراد نابالغ ( نه از لحاظ سنی ).

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
یه ایدی قبل این داشتی که بن شد ولی اسمش یادم نیست.
سینا نبود؟ یا ارغوان؟ :دی
میدونی چند سال بود دی دونقطه نزده بودم؟ خیلی حال داد خیلی دلم گرفت واسه همه چی واسه همتون...

بالا