برگزیده های پرشین تولز

اساتيد GF و BF بهتون نيازمنديم

Ciroos Fakhr

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بر و بچز.
رك و راست بگم. چه جوري آمار يه نفر رو بگيريم و چه جوري باهاش دوس بشيم.به انواع تجربه، رهنمون و هر چيز ديگه نيازمنديم
مي دونين مشكل من چيه
مشكل من تو همون صحبت اوليه (ومهمترين قسمت است) نمي دونم بهش چي بگم. بارها شده مي دونم كه مي خواسته باهاش حرف بزنم و حتي كشيده تو پياده رو كه برم طرفش اما كم اوردم.جدا مشكل دارم:( :(

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Ciroos Fakhr :
سلام بر و بچز.
رك و راست بگم. چه جوري آمار يه نفر رو بگيريم و چه جوري باهاش دوس بشيم.به انواع تجربه، رهنمون و هر چيز ديگه نيازمنديم
مي دونين مشكل من چيه
مشكل من تو همون صحبت اوليه (ومهمترين قسمت است) نمي دونم بهش چي بگم. بارها شده مي دونم كه مي خواسته باهاش حرف بزنم و حتي كشيده تو پياده رو كه برم طرفش اما كم اوردم.جدا مشكل دارم:( :(
برو یکم اعتماد به نفس پیدا کن ... همین !
اگه بدونی تو فکر طرف مقابل چی داره میگذره مشکلی نیست دیگه ... بدبختی اینه که دیگران رو گنده میکنیم و میترسیم ... دیگه نهایتش یه دونه میزنه تو گوشت دیگه ... بد تر از این نمیشه که :blush:

meli

Registered User
لایک‌ها
23
اول برو اون قیافتو درست کن!!!
197.gif

Red-hat

Registered User
لایک‌ها
0
يه چندوقت مواتو ( موهايت را مي گويم ) بزار بلند بشه همچين پشت مو بزار خفن بعد سيبيلاتو روزي 100 بار بزن ( با تيغ پيره مردي ) تا رنگ سورتت خاكستري بشه يه پيراهن سبزفسفري با يه شلوار خانواده هم تنگ اين پيراهنه بعد برو بگو آبجي با من ( با منم ) دوست ميشييييي ؟ اونم ميگه باشه بعد به خوبيو خوشي همه چيز تموم ميشه فقط تنها كاري كه مي كني اينه كه مواظب 110 باش .
hairraise.gif
( اين شيوه بيشتر به درد جواديه مي خوره و براي جاهاي ديگه كاربرد چنداني نداره
grin.gif
)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
برو جلو يکي بزن تو گوشش !
تضميني 100% عملي ! :D

rainbow

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ciroos Fakhr :
سلام بر و بچز.
مي دونين مشكل من چيه
برو ازش آدرس خونتون رو بپرس . یعنی مثلا اگه خونتون کوچه 10 پلاک 2 بگو کوچه 10 ام کجاست ؟ بعد که داره جواب می ده بهش بگو میشه خودتون نشونم بدید . دیگه با هم برید خونتون دی دیم دیرام رام ...:lol:

Red-hat

Registered User
لایک‌ها
0
T پا تو دهن هم بعضي اوقات كارايي داره اوه سلام برادر شاهد
bye.gif

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Shahed :
سلامن عليکم جمعيا !
304.gif
301.gif
:D
واقعا از تجربیات این استاد استفاده کنید، نکنه از دستش بدین! :d

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
والا این مسئله GF پیدا کردن یک چیزی بغرنجی هست که همه می گن آسون هست اما برای تازه کارها فوق العاده خفن و مشکل هست !! ( من چون خودم هنوز هم تازه کار هستم دقیقا می دونم )
حقیقتش دوتا عنصر اصلی لازم داره و لا غیر ... ( دقت شود .. ولا غیر !! )
1- اعتماد به نفس
2- زبان !

این مورد دوم جایگزین همه اون چیزهایی هست که شاید توی ذهن همه باشه ! این رو هم بگم طرز تلفظ کلمات ، جمله بندی ، طریقه وایسادن و نشستن و هر چیز ساده دیگه ای در این کار مهم هست ! اگر که میخوان اون دختری رو که می خوای بدست بیاری نه هر دختری که بهت پا داد ! باید این چیزها رو تماما کامل رعایت کنی.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
والا این مسئله GF پیدا کردن یک چیزی بغرنجی هست که همه می گن آسون هست اما برای تازه کارها فوق العاده خفن و مشکل هست !! ( من چون خودم هنوز هم تازه کار هستم دقیقا می دونم )
حقیقتش دوتا عنصر اصلی لازم داره و لا غیر ... ( دقت شود .. ولا غیر !! )
1- اعتماد به نفس
2- زبان !

این مورد دوم جایگزین همه اون چیزهایی هست که شاید توی ذهن همه باشه ! این رو هم بگم طرز تلفظ کلمات ، جمله بندی ، طریقه وایسادن و نشستن و هر چیز ساده دیگه ای در این کار مهم هست ! اگر که میخوان اون دختری رو که می خوای بدست بیاری نه هر دختری که بهت پا داد ! باید این چیزها رو تماما کامل رعایت کنی.

عجب
wavey.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
جدا هم خندم میگیره هم عصبانی میشم ها. یعنی چی جوون رو بببینین تورو خدا . یه خواسته طبیعی رو نمیتونه بیان کنه . فردا هم میخوان این مملکت رو اداره کنن.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از amirhoman :
جدا هم خندم میگیره هم عصبانی میشم ها. یعنی چی جوون رو بببینین تورو خدا . یه خواسته طبیعی رو نمیتونه بیان کنه . فردا هم میخوان این مملکت رو اداره کنن.

حیف که اینجا سیستم thanks نداره :rolleyes: :blush:

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
نمی دونم خندیدا واسه چیه !!

ولی این نیاز طبیعی برآوردنش تو ایران اینقدر سخته که نگو !!

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از Tiva :
نمی دونم خندیدا واسه چیه !!

ولی این نیاز طبیعی برآوردنش تو ایران اینقدر سخته که نگو !!
بحث اینه که اعتماد به نفس جوونا کم شده

Red-hat

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amirhoman :
بحث اینه که اعتماد به نفس جوونا کم شده

راست ميگه . چرا فكر مي كنيد دخترا يه جور ديگن؟ اونا فقط به قيافه طوري نشون مي دن كه خيلي High class تشريف دارن ولي كپيه پسران اگرم ديدي يكي خيلي داره خودشو لوس مي كنه راه حل شاهد به كار مياد ( بزن تو گوشش )
wiggle.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از black_hat :

راست ميگه . چرا فكر مي كنيد دخترا يه جور ديگن؟ اونا فقط به قيافه طوري نشون مي دن كه خيلي High class تشريف دارن ولي كپيه پسران اگرم ديدي يكي خيلي داره خودشو لوس مي كنه راه حل شاهد به كار مياد ( بزن تو گوشش )
wiggle.gif
د نشد. حیف نیست بزنی تو گوش یه دختر؟ مومنت جوونا عصابی هم شدن. یه سفر سانفرانسیسکو و ....

بالا