برگزیده های پرشین تولز

اساتید محترم 2 تا سوال دارم

pingu pin

Registered User
لایک‌ها
3
سلام . من دو تا سوال دارم شاید به نظر خیلی هاتون ابتدایی باشه ولی من نمیدونم ممنون میشم جواب بدین .
1 . این گوشی هایی که دوربین فیلم برداری هم دارند ( مثل E530 یا E730 یا D500 سامسونگ ) با صدا فیلمبرداری میکنن یا بی صدا ؟ و میشه فیلم رو به کامپیوتر منتقل کرد یا نه ؟
2 . من یه گوشی R220 سامسونگ دارم که فقط30 هزار تومن میخرنش اگه سیم کارتو از توش در بیارم روشن میشه ؟ و میشه از آلارمش به عنوان ساعت استفاده کرد ؟ ( گوشی بدون سیمکارت ) ؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
به نقل از pingu pin :
سلام . من دو تا سوال دارم شاید به نظر خیلی هاتون ابتدایی باشه ولی من نمیدونم ممنون میشم جواب بدین .
1 . این گوشی هایی که دوربین فیلم برداری هم دارند ( مثل E530 یا E730 یا D500 سامسونگ ) با صدا فیلمبرداری میکنن یا بی صدا ؟ و میشه فیلم رو به کامپیوتر منتقل کرد یا نه ؟
2 . من یه گوشی R220 سامسونگ دارم که فقط30 هزار تومن میخرنش اگه سیم کارتو از توش در بیارم روشن میشه ؟ و میشه از آلارمش به عنوان ساعت استفاده کرد ؟ ( گوشی بدون سیمکارت ) ؟

:happy:
1- الان که همه اشون با صدا فیلم برداری میکنن و گوشی های یکم قدیمیتر بعضیهاشون بدون صدا بودن ولی الان نه همه با صدا و میشه ریخت تو کامپیوتر معمولا . مثلا یه مدل ال جی بود که نمیشد ریخت تو کامپیوتر فقط میشد تو خود گوشی دید و لی کلا بله میشه ریخت تو کامپیوتر

2- نه نمیشه

pingu pin

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Sony Ericsson!! :
:happy:
1- الان که همه اشون با صدا فیلم برداری میکنن و گوشی های یکم قدیمیتر بعضیهاشون بدون صدا بودن ولی الان نه همه با صدا و میشه ریخت تو کامپیوتر معمولا . مثلا یه مدل ال جی بود که نمیشد ریخت تو کامپیوتر فقط میشد تو خود گوشی دید و لی کلا بله میشه ریخت تو کامپیوتر

2- نه نمیشه

ممنون که جواب دادین . پس گوشیمو همون 30 هزار تومن بدم بره ؟ ! :(
252.gif

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
به نقل از pingu pin :
ممنون که جواب دادین . پس گوشیمو همون 30 هزار تومن بدم بره ؟ ! :(
252.gif

نه نفروش

من بودم نگه میداشتم یه موقع مثلا اون یکی گوشیم خراب بشه یا یه جا برم که مهم نباشه گوشیم چی هست و فقط بخوام حرف بزنم ازش استفاده میکردم چون راحت هم تو جیب جا میشه بعد هم 30 تومن دیگه ارزش فرختن نداره

pingu pin

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Sony Ericsson!! :
نه نفروش

من بودم نگه میداشتم یه موقع مثلا اون یکی گوشیم خراب بشه یا یه جا برم که مهم نباشه گوشیم چی هست و فقط بخوام حرف بزنم ازش استفاده میکردم چون راحت هم تو جیب جا میشه بعد هم 30 تومن دیگه ارزش فرختن نداره
درسته حق با شماست 30 تومن ارزش فروختن نداره . نگهش میدارم شاید زمان نوه نتیجه هام عتیقه بشه اونا هم به یه پول وپله ای برسن .
6.gif

pingu pin

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از DariushAgah :
راستش فقط بگم زیاد روی کیفیت فیلم دوربینتون حساب نکنید
میشه بگید مدل دوربین شما چیه و کیفیت فیلمش تا چه اندازه ای بده ؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از pingu pin :
میشه بگید مدل دوربین شما چیه و کیفیت فیلمش تا چه اندازه ای بده ؟

فکر میکنم به جز ان 90 بقیه گوشی ها کیفیت فیلمشون فقط در حد دیدن فیلم روی گوشی باشه نه بیشتر
گوشی من 6681 فیمش برای دیدن روی گوشی خوبه ولی روی کامپیوتر کیفیتش زیاد خوب نیست

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
فیلمهای D600 سامسونگ وE720 سامسونگ و W900i سونی اریکسون هم خیلی برای دیدن تو کامپیوتر خوب هستن

مخصوصا فیلمهای D600 که به تلویزیون هم وصل میشه و من با یه تلویزیون 29 اینچ که دیدم قابل قبول بود

بالا