برگزیده های پرشین تولز

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
پيشنهاد مي كنم تا كار به جاهاي باريك نكشيده:blink: و در ايت تاپيك تخته نشده، فوتبالي هاي عزيز هر نفر يه تيم از خودش دروكنه كه بنظر شخصي او بهترين تيم ملي باشه! با عرض معذرت ما كه از كوچيكي كه تو تيم گل كوچيك محله مون بازي مي كرديم ديگه اونقدرها به فوتبال نمي رسيم.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
روابط عمومي فدراسيون فوتبال:
برانكو فراموش كرده است!

--------------------------------------------------------------------------------

طي يكي دو روز اخير درخصوص ليست ذخيره اردوي تيم ملي فوتبال كشورمان شاهد اظهارات متناقضي هستيم.
چند روز پيش وقتي برانكو ايوانكوويچ نام 27 بازيكن را جهت حضور در اردوي تيم ملي اعلام كرد، هيچ كس حتي تصورش را هم نمي كرد كه سايت فدراسيون فوتبال در حركتي بي سابقه اسامي شش بازيكن ديگر را هم تحت عنوان ذخيره هاي اردوي تيم ملي اعلام كند.

اسامي ذخيره ها بدين شرح است: علي انصاريان، غلامرضا عنايتي، عليرضا نيكبخت واحدي، مهرداد اولادي، مهدي واعظي و غلامرضا رضايي.

اسامي اين نفرات در حالي روي خروجي سايت فدراسيون فوتبال رفته است كه برانكو ايوانكوويچ مي گويد: تيم ملي هيچ بازيكني تحت عنوان ذخيره ندارد.

برانكو ضمن اعلام بي خبري از اسامي منتشر شده تحت عنوان ذخيره هاي تيم ملي خطاب به خبرنگاران گفته: بهتر است از سايت فدراسيون فوتبال بپرسيد كه اين اسامي را منتشر كرده است.

تا همين جاي كار مي توان به داوري نشست و گفت: ذخيره هاي تيم ملي را برانكو انتخاب نكرده و دستهاي ديگري در كار بوده است. در كار سرمربي كروات تيم ملي فوتبال كشورمان دخالتي صورت گرفته كه كاملا مشهود است چرا كه خود او به صراحت بحث انتخاب اين شش بازيكن را رد كرده است.

همايون شاهرخي، سرپرست تيم ملي نيز در اظهار نظري راجع به اين مسئله گفته است: نفرات ذخيره را برانكو انتخاب كرد.

شاهرخي ضمن رد هرگونه دخالت در كار سرمربي تيم ملي در ادامه تصريح كرده است: اين كه مي گويند برانكو نقشي در انتخاب نفرات ذخيره نداشته و من دخالت مستقيم كرده ام، صحت ندارد. اين نفرات با نظر مستقيم وي دعوت شده اند.

وقتي حرف هاي شاهرخي را در كنار اظهارات برانكو ايوانكوويچ قرار مي دهيم، تناقض آشكاري به چشم مي خورد كه از يك اتفاق ناگوار خبر مي دهد؛ "دخالت و اعمال نفوذ در كار سرمربي تيم ملي"

اتفاق جالبي رخ داده است. سرمربي تيم ملي نسبت به افراد ذخيره تيم ملي اظهار بي اطلاعي مي كند و سرپرست تيم ملي قويا اين بحث را متذكر مي شود كه اين نفرات انتخاب شخص برانكو بوده است.

جالب اين كه برانكو باز هم روزنامه ها را مقصر دانسته است. وي با اشاره به اين مطلب كه به تيترهاي جنجال برانگيز روزنامه هيچ توجهي ندارم تاكيد كرده است: بعضي از روزنامه ها دست به هر اقدامي مي زنند تا جو تيم ملي را به هم بريزند. اين ها تيم ملي كشورشان را دوست ندارند.

در اين جا طرح اين سوال اساسي به نظر مي رسد كه آقاي برانكو! آيا پاسخگوي تناقض آشكاري كه ميان حرف هاي شما و اظهارات ديگر مسئولان تيم ملي به چشم مي خورد، روزنامه ها هستند؟

حرف هاي نويد مجد، يكي از مسئولان روابط عمومي فدراسيون فوتبال كشورمان هم در نوع خود جالب توجه است. او مي گويد: شماها قصد داريد جنجال درست كنيد. من در جلسه كنفرانس مطبوعاتي برانكو با خبرنگاران حضور داشتم. سوالي كه از برانكو پرسيده شد اين بود كه آيا تيم ملي ذخيره دارد؟ و برانكو در جواب گفت: نه، ذخيره ندارد.

مجد ضمن غلط برشمردن سوال مربوطه ادامه مي دهد: سوال به شكل نادرستي طرح شد. بايد مي پرسيدند آيا اردوي تيم ملي ذخيره اي هم دارد؟ آن وقت بود كه برانكو حتما در جواب مي گفت: بله، ذخيره دارد.

اظهارات نويد مجد در گفتگو با خبرنگار گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ به جاهاي جالب تري هم مي رسد.

وي تصريح مي كند: اسامي كه تحت عنوان ذخيره ها در سايت فدراسيون فوتبال آمده است، انتخاب نشده اند كه اگر انتخاب مي شدند در حال حاضر بايد در اردوي تيم ملي بودند. اين ها بازيكناني هستند كه در صورت نياز در تيم ملي مورد استفاده قرار مي گيرند.

نويد مجد در توضيح بيشتر اين مسئله به نكته اي اشاره مي كند كه مي تواند طي روزهاي آتي برانكو را وادار به واكنش كند.

او از فراموشكاري سرمربي تيم ملي سخن مي گويد: اين نفرات به طور قطع انتخاب خود برانكو بوده است. او شايد فراموش كرده و يادش رفته است كه اين نفرات به انتخاب خودش بوده است. در هر حال ما در سايت فدراسيون فوتبال كار خودمان را بلد هستيم و براي هر خبري كه روي خروجي مي فرستيم سند داريم. سند خبر مربوط به اسامي ذخيره هاي تيم ملي هم موجود است كه البته به خود ما مربوط مي شود كه چطور و چگونه يك خبر را منتشر كنيم.

آن چه كه از ميان اين حرف ها بر مي آيد اين است كه مسئولان فدراسيون فوتبال و به خصوص آن هايي كه داعيه اين مطلب را دارند كه ما هيچ دخالتي در كار برانكو نداريم برخلاف نظر نويد مجد چندان هم كارشان را خوب و حرفه اي بلد نيستند. چرا كه گاه در محاسبات خود راجع به رسانه هاي مختلف دچار اشتباه مي شوند. از طرفي مي توان نتيجه ديگري را هم گرفت. برانكو به فراموشي دچار شده است.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Dr Mahdi Khan :
پيشنهاد مي كنم تا كار به جاهاي باريك نكشيده:blink: و در ايت تاپيك تخته نشده، فوتبالي هاي عزيز هر نفر يه تيم از خودش دروكنه كه بنظر شخصي او بهترين تيم ملي باشه! با عرض معذرت ما كه از كوچيكي كه تو تيم گل كوچيك محله مون بازي مي كرديم ديگه اونقدرها به فوتبال نمي رسيم.
منم تایید میکنم ... هم بحث بحث فوتباله و هم امیر به نکات ظریفی اشاره کرد که
confused0067.gif

به هر حال شدیدا" آرزو میکنم مصدوم شه :blush: نه تنها از بازیش از شخصیتش هم بدم میاد

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از amirhoman :
من خودم از علی دایی بدم میاد ولی یه چیزی بگم یه چیزی داره که مربی های المانی تاییدش میکنه .

چند دقیقه کلا توی بایرمونیخ بازی کرد(فکر کنم کمتر از 90 دقیقه) بعد هم رفت هرتا برلین 3-4 هفته فیکس بود کم کم ذخیره شد بعد هم انداختنش بیرون و دیگه هیچ مربی آلمانی تاییدش نکرده . این که بکن بایر میاد ایران تعارف میرنه تعارفه وگرنه تو بایرن بازیش میداد اگر بازیکن خوبی بود

باید بمباران گوگلی کنیم دایی رو

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از DariushAgah :
چند دقیقه کلا توی بایرمونیخ بازی کرد(فکر کنم کمتر از 90 دقیقه) بعد هم رفت هرتا برلین 3-4 هفته فیکس بود کم کم ذخیره شد بعد هم انداختنش بیرون و دیگه هیچ مربی آلمانی تاییدش نکرده . این که بکن بایر میاد ایران تعارف میرنه تعارفه وگرنه تو بایرن بازیش میداد اگر بازیکن خوبی بود

باید بمباران گوگلی کنیم دایی رو
دقیقا" راست میگی ... علی کریمی داره تو بایر مونیخ چی کار میکنه این داره چی کار میکنه :wacko: با بمباران هم موافقم ... اگه قراره نامه ای چیزی تو اینترنت بزاریم و امضا کنیم این آقا نیاد تو تیم من همه جوره هستم

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
علي دايي تا تجربه زيدان رو توي جام ملتهاي اروپا نكنه تيم ملي رو ول نميكنه.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از daftarekhaterat :
علي دايي تا تجربه زيدان رو توي جام ملتهاي اروپا نكنه تيم ملي رو ول نميكنه.
آخه دفی جان زیدان بازیه بدش مثل بهترین بازی میمونه که دایی تو تمام عمرش کرده (که نکرده ) جا پای بزرگان گذاشتن خطاست :eek: یعنی برانکو که میفهمه چی به چیه زورش نمیرسه اینو دک کنه ؟ مگه چیکارست ؟!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از IcedAngel :
آخه دفی جان زیدان بازیه بدش مثل بهترین بازی میمونه که دایی تو تمام عمرش کرده (که نکرده ) جا پای بزرگان گذاشتن خطاست :eek: یعنی برانکو که میفهمه چی به چیه زورش نمیرسه اینو دک کنه ؟ مگه چیکارست ؟!
نصف تهرون رو علي دايي ميخره و ازاد ميكنه اونوقت پروفسور بياد چي بگه!؟

meli

Registered User
لایک‌ها
23
163.gif
تو بخشه ورزش سیگار؟!
265.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از daftarekhaterat :
نويدكيا هم دعوت شده!؟ ياللعجب!

آدمی که توی آلمان زنش با چادر سیاه رفت و آمد کنه نباید توی تیم ملی بازی کنه؟؟ عجب حرفی میزنیدا
:eek:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از DariushAgah :
آدمی که توی آلمان زنش با چادر سیاه رفت و آمد کنه نباید توی تیم ملی بازی کنه؟؟ عجب حرفی میزنیدا
:eek:
خب پس يعني پروفسور اين وسط غاز بچرونه سنگينتره ديگه...

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
همچنان باهاش مخالفت میکنیم ... نهضت تا بر کناریش از تیم ادامه داره :hmm:

travis2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب آقاي دايي تمام مطالبتون رو خوانده اند (و خواهند خواند ) و از من خواستن كه بيام و پيامشون رو به شما
عشاق سينه چاكشون ابلاغ كنم ( خودشون از شدت احساساتي شدن حتي به سختي ميتونستن صحبت كنند):

الان كه مطالب سراسر مهر و عطوفت شما دلشيفتگانم ( چه ديوانه بازيم باشيد و چه مثل يكي از دوستان ‚ به نام

ستاره يخ زده ‚ شيفته شخصيتم ) رو خوندم در حالي كه ريزش اشك شوق ‚ امان را از من بريده است ‚ به شما قول

شرف ميدهم كه تا هر زمان كه تشخيص دهم ميتوانم براي تيم ملي مملكتم مفيد باشم و البته كادر فني با

دعوتشون به من اعتماد كنند ( كه ميدونيم هميشه اعتماد ميكنند و خواهند كرد) ‚ در خدمت تيم ملي ايران و شما

مردم عزيز باشم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از travis2 :
خب آقاي دايي تمام مطالبتون رو خوانده اند (و خواهند خواند ) و از من خواستن كه بيام و پيامشون رو به شما
عشاق سينه چاكشون ابلاغ كنم ( خودشون از شدت احساساتي شدن حتي به سختي ميتونستن صحبت كنند):

الان كه مطالب سراسر مهر و عطوفت شما دلشيفتگانم ( چه ديوانه بازيم باشيد و چه مثل يكي از دوستان ‚ به نام

ستاره يخ زده ‚ شيفته شخصيتم ) رو خوندم در حالي كه ريزش اشك شوق ‚ امان را از من بريده است ‚ به شما قول

شرف ميدهم كه تا هر زمان كه تشخيص دهم ميتوانم براي تيم ملي مملكتم مفيد باشم و البته كادر فني با

دعوتشون به من اعتماد كنند ( كه ميدونيم هميشه اعتماد ميكنند و خواهند كرد) ‚ در خدمت تيم ملي ايران و شما

مردم عزيز باشم
من خیلی خوشحالم که خود آقای دایی مطالب رو خوندن !! Travis جان بهشون بگو من فرشته یخ زده هستم نه ستاره یخ زده ! و خیلی برام جالب بود که حالا که نظر ما رو از بازیهاشون و حضورشون در تیم ملی خوندن باز هم میخوان بازی کنن :blink: باید از زحمات قبلشون تشکر کرد ولی دیگه باید قبول هم کرد که هستن افراد جوونتری که میتونن در خط حمله وایسن ... فکر کنم خودشون قبول دارن که بازیهای چند سال اخیرشون ... افت شدیدی کرده
قصد توهین به هیچ کسی رو نه من داشتم نه سایر دوستان ولی همگی فکر میکنیم که دیگه باید از تیم ملی خداحافظی کنن ... میدونم که انتقاد پذیر هستن !
اون قضیه احساسات شخصی هم که فرمودن بر میگرده به یه ملاقات ایشون در فرودگاه حدود 5 سال پیش ... شایدم بیشتر یا کمتر ... وقتی تازه رفته بودن آلمان
Travis جان طرف صحبت ایشون بودن ... از ما دلگیر نشی :) ولی این حرفهایی که زده شد حرف خیلی از مردم ایرانه
بهتره هر چیزی در اوجش تموم شه .. با یه خاطره زیبا از ذهن مردم رفتن خیلی قشنگتره ! مثل دقیقا" سریال زیر آسمان شهر که اگه به قسمت دومش نمیرسید خاطره زیبا تری از اون فلم در ذهن مردم میموند

meli

Registered User
لایک‌ها
23
بهتره هر چیزی در اوجش تموم شه .. با یه خاطره زیبا از ذهن مردم رفتن خیلی قشنگتره !
شدیدا تایید میشه!
بهترین فوتبالیستای دنیا هم در اوج می کشن کنار!
ولی دمه آقای دایی گرم بالاخره یکی پیدا شد این مطالب ما رو بخونه!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از IcedAngel :
من خیلی خوشحالم که خود آقای دایی مطالب رو خوندن !! Travis جان بهشون بگو من فرشته یخ زده هستم نه ستاره یخ زده ! و خیلی برام جالب بود که حالا که نظر ما رو از بازیهاشون و حضورشون در تیم ملی خوندن باز هم میخوان بازی کنن :blink: باید از زحمات قبلشون تشکر کرد ولی دیگه باید قبول هم کرد که هستن افراد جوونتری که میتونن در خط حمله وایسن ... فکر کنم خودشون قبول دارن که بازیهای چند سال اخیرشون ... افت شدیدی کرده
قصد توهین به هیچ کسی رو نه من داشتم نه سایر دوستان ولی همگی فکر میکنیم که دیگه باید از تیم ملی خداحافظی کنن ... میدونم که انتقاد پذیر هستن !
اون قضیه احساسات شخصی هم که فرمودن بر میگرده به یه ملاقات ایشون در فرودگاه حدود 5 سال پیش ... شایدم بیشتر یا کمتر ... وقتی تازه رفته بودن آلمان
Travis جان طرف صحبت ایشون بودن ... از ما دلگیر نشی :) ولی این حرفهایی که زده شد حرف خیلی از مردم ایرانه
بهتره هر چیزی در اوجش تموم شه .. با یه خاطره زیبا از ذهن مردم رفتن خیلی قشنگتره ! مثل دقیقا" سریال زیر آسمان شهر که اگه به قسمت دومش نمیرسید خاطره زیبا تری از اون فلم در ذهن مردم میموند
فقط بهت ميگم جدي نگير!
58.gif

بالا