برگزیده های پرشین تولز

استاد محمد علي اکبري !!! استاد بزرگ انرژي درماني

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام
می خواستم بدونم بین شما دوستان کسی از این استاد محمد علی اکبری (استاد انرژی درمانی) خبری نداره که الان کجاست؟
ایرانه ؟؟؟ خارجه ؟؟؟ زندانه؟؟؟ آزاده؟؟؟
چون من فهمیدم که گرفتنش!!!
اگر آزاد هست و خارجه برنامه هاش روی کدوم شبکه ماهواره ای پخش میشه؟؟؟
چه روزی؟؟؟؟ چه ساعتی؟؟؟؟ خلاصه اگر کسی ازش اطلاعی داره به ما هم بگه!!!

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
تا جایی که من اطلاع دارم، دیگه قضیه زندان و ... تموم شد و توان ایشون به همگی ثابت شده. اینکه الان ایران هستند و یا خارج از ایران اطلاعی ندارم ولی معمولا در رفت و آمد هستند. و بعد از قضایای اخیر، ایشون به صورت رسمی مطب زدند و بیمار پذیرش میکنند. این هم شماره مطب ایشون هست: 44662553 - اگر اشتباه نکنم طرفهای شیخ بهایی هست مطبشون.

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
بهتره بگیم استاد بزرگ تلقین درمانی.....
من یه بار حدودای چند سال پیش که نمایشگاه کتب تهران رفته بودم دیدم طرفای یه غرفه ای خیلی شلوغه نزدیک تر که رفتم دیدم همین استاد بزرگ داره به فن کلوب های خودش امضا روی کتاب تازه چاپ شده اش می ده...برام جالب بود که تنها دختران جوان را دوروبرش می دیدم...از اون طرف حدود دو سه دقیقه ای که اونجا بودم یه دختر خانمی پرسید استاد شما از راه دور هم درمان می کنید و ایشان گفتند بلی اگر با تلفن تماس بگیرید و وقت بذارین من از راه دور درمان می کنم....حالا نه اون طرف گفت من چمه و نه استاد پریسد شما سرطان دارین یا سرما خوردین...
همین برام کافی بود...البته نمی خوام ترور شخصیتی کنم ولی برای خودم که 18 سال درس خوانده ام و بزحمت فراوان مدرکمو با رتبه خوبی گرفتم(آخه به این راحتی نمی شه ماس مالی کرد)برام جالب بود!!!!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از esfandiyar2002 :
بهتره بگیم استاد بزرگ تلقین درمانی.....
من یه بار حدودای چند سال پیش که نمایشگاه کتب تهران رفته بودم دیدم طرفای یه غرفه ای خیلی شلوغه نزدیک تر که رفتم دیدم همین استاد بزرگ داره به فن کلوب های خودش امضا روی کتاب تازه چاپ شده اش می ده...برام جالب بود که تنها دختران جوان را دوروبرش می دیدم...از اون طرف حدود دو سه دقیقه ای که اونجا بودم یه دختر خانمی پرسید استاد شما از راه دور هم درمان می کنید و ایشان گفتند بلی اگر با تلفن تماس بگیرید و وقت بذارین من از راه دور درمان می کنم....حالا نه اون طرف گفت من چمه و نه استاد پریسد شما سرطان دارین یا سرما خوردین...
همین برام کافی بود...البته نمی خوام ترور شخصیتی کنم ولی برای خودم که 18 سال درس خوانده ام و بزحمت فراوان مدرکمو با رتبه خوبی گرفتم(آخه به این راحتی نمی شه ماس مالی کرد)برام جالب بود!!!!

تلقین مسلما یکی از راههای درمانیه ولی در مورد ایشون فقط تلقین نیست. شاید انرزپی دستشون هم درمانککنده نباشه ولی همین که بیمار انرژی دست رو حس میکنه میتونه تلقین قویتر بشه. این انرژی رو هم کمتر کسی داره

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
البته ایشون نه از لفظ تلقین درمانی استفاده میکنند و نه انرژی درمانی. ایشون کارشون رو نیرو درمانی میدونند. انرژی درمانی کاری قابل آموزش هست و این انرژی رو همه دارند و فقط باید شیوه استفاده از اون رو بدونند. الان تو آمریکا ۴۰۰.۰۰۰ پرستار آموزش دیده برای انرژی درمانی هستند که در حین کارشون به انرژی درمانی بیماران نیز می‌پردازند. ولی این نیرویی که ایشون دارند فوق همه اینهاست و معدود کسانی هستند که چنین نیرویی دارند.

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
والا من که هنوز شک دارم !!!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
من قبولش دارم چند سي دي ديدم كه همه تو ايران تاييد كردند درباره انژي درماني تو انقلاب هم ميفروشند بنابراين با توجه به اشنايي به ايشون اينو هم قبول دارم

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
خبر رسیده که الان ایران هستند.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
بنده با حرف اسفندیار موافقم.
شاید ایشان این انرژی را داشته باشد اما تبلیغاتی می کند که خنده آور است .
راههای راه دور درمان ایشان را ببینید :

1- خریدن پوستر عکس ایشان که ایشان مشخص می کنند در چه ساعتی ار شبانه روز به تصویر ایشان نگاه کنند .
2- خریدن نوار ایشان و گوش دادن به موسیقی هایشان و تمرکز کردن . ( نوار کپی شده فاقد این انرژی است !!)
3- خریدن سی دی ایشان و نگاه کردن به آن در ساعت 10 شب . گذاشتن استکان آب در جلوی خود و با یک شیوه خاض نشستن که خودشان دستورالعملش را بیان کردند .ضمنا بیان نمودند که سی دی های کپی و غیر اصل فاقد ایجاد انرژی هستند !!

بنظر من مقدار زیادی ایشان در نیرویی که شاید داشته باشند غلو کردند و هزینه های کذایی بابت آن دریافت کردند که باعث شده ایشان به یک کلاهبردار متهم شوند !

بعضی از شیوه درمان های ایشان شبیه به یک جوک می ماند و آدم را به شک می اندازد !!!

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من سي دي مذكور را يه تريپ كه تهران بودم در ميدان انقلاب (اول خ كارگر) كه سي دي فيلم وكارتون و..فله اي ميفروشند ديدم.حيف كه نخريدم.كسي ميتونه برام پست كنه. فكر كنم همين سي دي باشه.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستي قضيه انرژي درماني درسته.اگر چه ممكنه تلقين درماني هم همراه اون باشه.در هر صورت هر دو روش كاملا شناخته و اثبات شده و بسيار موثر هستند.كلاسهايي هم در اين مورد داريم . من كه خودم اين روش رو ديدم. راستي
اگر اطلاعات بيشتري داريد بنويسيد و يا افراد ديگري را ميشناسيد معرفي كنيد.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستي استاد تمام اينها حاج آقا نباتي(قنبري) هستند كه خدا به ايشان طول عمر بدهد.ان شا ا...
در مورد ايشان بگم كه اصلا كار ايشان پولي نيست و در راه خدمت به خلق شفاي بيمار ميدهند.(فقط با يك نبات از دست پربركتشان).
راستي كسي تلفن دارالشفا مربوطه را دارد بدهد.ممنون
خدا توفيق بدهد در آينده براي دست بوسي خدمتش ميرسم.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
انرژی درمانی که واقعا وجود داره در مورد ایشون (دکتر علی) چرا دروغ بگم منم فقط شنیدم ولی میگن یه کارهایی میکنه .
ولی همین الان چند جا تو تهران البته نه رسمی هست که کلاسهای نمیدونم چیچی انرژی هست ولی فقط انرژی درمانی نیست کلا مربوط به این میشه که چه طوری انرژی اطرافمون رو تحت کنترل در بیاریم که انرژی درمانی هم جزوش هست و درجات متفاوتی داره که درجات بالاش رو هر کسی نمیتونه بره من یکی از دوستام رفته کلاس ابتداییش رو یسری بحث در مورد چاک راها و اینا میکرد و یه چیزهایی میگفت منم اعتقاد نداشتم تا بعد اینکه دوستم کلاساشو رفت ولی الان میدونم واقعیت داره . تحت کنترل در اوردن انرژی و استفاده از اون انرژی و انجام دادن کارهایی که شاید دلیل علمی اصلا نشه براشون پیدا کرد برای همین ممکنه خیلیا باور نکنند ولی حقیقت اینه که حقیقت داره و کارهای عجیبی میشه با این انرژی کرد که البته من وارد نیستم و خوشمم نمیاد عادی بودن رو ترجیح میدم ولی دورهای خاصی داره با این حال اگه دوست ندارین دیدتون نسبت به همچی عوض بشه دنبال این کارا نرید

graphiator

Registered User
لایک‌ها
6
نه بابا کارش درسته
الان تو ماهواره هاتبرد شبکه ipn هستش اونجا زیاد میاد
مردم همشون تشکر میکنن ...
;)

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
آقا اين شماره تلفن كه آقا پرهام دادن همشه اشغال هست......
حتي ساعت 3.5 نصف شب هم اشغاله.....

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از daneshmand :
آقا اين شماره تلفن كه آقا پرهام دادن همشه اشغال هست......
حتي ساعت 3.5 نصف شب هم اشغاله.....
اقا كسي در مورد حاج آقا نباتي نظر نداد.اصلا ايشون رو ميشناسيد.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از pinokio2 :
اقا كسي در مورد حاج آقا نباتي نظر نداد.اصلا ايشون رو ميشناسيد.
مگر شما پرسیدی که نظر بدیم.
من ایشون رو کاملا تایید میکنم. چون از نزدیکانم به دفعات پیش ایشون رفته و نتیجه گرفته. همونطور که میدونید ایشون کاملا رایگان خدمت میکنند.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
من عاشق چيزهاي رايگانم حساب كن يه 30 بار بري ميشه 1 كيلو نبات اوووه
پولدار ميشيم!!!

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
والا ما یکی از آشناهامون ، دخترش فلجه ، برده پیش استاد علی اکبری و اونم جلسه خصوصی ، ولی فرقی به حالش نکرده.
همه چیز با انرژی و نیرو و ... حل نمیشه ؛
باید از اونطرف هم اذن داده بشه.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از mynobar :
همه چیز با انرژی و نیرو و ... حل نمیشه ؛
باید از اونطرف هم اذن داده بشه.

شکی نیست، همینطوره.
گاهی اوقات بعضیها که رو که میبرن خدمت دکتر نباتی (آقای قنبری) میگن حیف! چرا زودتر نیاوردید؟ به هر حال هر کاری هم شرایطی داره. و هیچ کسی صد در صد تضمین نمیکنه که درمان کنه.

بالا