استخدام برنامه‌نویس، مترجم، ویراستار

sayanir

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
9 ژانویه 2007
نوشته‌ها
17
لایک‌ها
0
مجله الكترونيكي سايان در راستاي گسترش فعاليت‌هاي خود در نظر دارد تيم‌هاي نرم‌افزار و توليد محتواي خود را توسعه دهد. اين مجله، كه نشريه‌اي است اينترنتي، به صورت حرفه‌اي به ترجمه و ارايه مقالات تخصصي صنعت نرم‌افزار مي‌پردازد.

هدف اصلي اين مجله اينترنتي، پر كردن فاصله انبوه مطالب فني توليدشده به زبان انگليسي، كه به‌واقع زبان مادري فناوري اطلاعات است، و خيل عظيم نيروي متخصص جوانان، فعال و جوياي دانش روز مي‌باشد. مجله سايان ترجمه جديدترين مقالات فني در زمينه ابزار، فناوري و تكنيك‌هاي نوين برنامه‌نويسي، تحت سيستم عامل ويندوز و سيستم‌هاي عامل كدباز از قبيل لينوكس، همچنين توليد برنامه‌هاي كاربردي تحت وب را به متخصصيني كه خواندن مطالب فني را به زبان فارسي ترجيح مي‌دهند، ارايه مي‌نمايد. تلاش سايان بر اين است كه در انتخاب و ترجمه متون، از معتبرترين و پرخواننده‌ترين منابع چاپي و الكترونيكي و به‌خصوص اينترنتي استفاده كرده، جديدترين و مهم‌ترين ابزار و روش‌ها را مد نظر قرار دهد. از سوي ديگر، ارايه مقالاتي در باب عمده‌ترين مشكلات و اشتباهات در توليد نرم‌افزار (علي‌الخصوص برنامه‌نويسي) اعم از تكنيك، رويكرد، امنيت و ديگر مسايلي كه توليدكنندگان نرم‌افزار با آنها دست‌به‌گريبان هستند، مورد توجه خاص دست‌اندكاران مجله مي‌باشد.

"سايان"، به منظور تكميل نيروي انساني در گروه‌هاي توليد و پشتيباني نرم‌افزار و ترجمه متون و توليد محتوا و با هدف ارتقاي سطح كمي و كيفي محصولات و خدمات خود، از تمام كساني كه در زمينه‌هاي زير تمايل به همكاري با اين مجله دارند، دعوت مي‌كند به بخش "همكاري" سايت مراجعه و رزومه كاري خود را ارسال نمايند.

* برنامه‌نويس وب، ترجيحا .Net و پايگاه داده SQL Server
* مترجم متون تخصصي، ترجيح اكيد بر سابقه آشنايي و ترجمه متون صنعت نرم‌افزار
* ويراستار حرفه‌اي متون فارسي، با تسلط به انگليسي و قابليت تطبيق متون، آشنا با واژگان نرم‌افزار

كليه رزومه‌هاي ارسالي بررسي و در صورت تطابق با نيازها، پس از اولويت‌بندي، جهت ارسال نمونه كار و مصاحبه حضوري تماس حاصل خواهد شد.

با سپاس از تمام كساني كه با ابراز علاقه به همكاري با "سايان" به گسترش توليد و استفاده از متون تخصصي فارسي در زمينه نرم‌افزار ياري مي‌رسانند.

www.sayan.ir
 
بالا