برگزیده های پرشین تولز

استخدام (مترجم، متخصص شبکه اجتماعی ، ناظر محتوایی، برنامه نویس)

killer01

Registered User
لایک‌ها
32
یک سایت در حوزه آی تی برای تکمیل کادر تولید محتوایی ، نیازمند چند نفر نیرو به شرح زیر هستیم:
عناوین شغلی:
1. مسلط به ترجمه انگلیسی به فارسی (تعداد مورد نیاز: 3 نفر مسلط)
2. متخصص شبکه های اجتماعی (فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاس، هم میهن، فیس نما ؛ کلوب)(تعداد مورد نیاز: 1 نفر مسلط)
3. ناظر محتوایی (تعداد مورد نیاز: 1 نفر مسلط)
4.طراح و برنامه نویس رابط کاربری اندروید و ای او اس (تعداد مورد نیاز: 1 نفر مسلط)

--------------
نکته بسیار مهم: اگر به مباحث آی تی و تکنولوژی علاقه مند هستید ، درخواست همکاری ارسال نمایید. چنانچه بی علاقه باشید به این کار، شما صرفا یه آن به چشم یک شغل به آن می نگرید... و در مواقعی که نیازمند همکاری مستمر طولانی میباشد شانه خالی میکنید و ادامه همکاری با ما برای شما مقدور نخواهد بود. اما برعکس، اگر شما به کار علاقه داشته باشید با آن زندگی خواهید کرد و قطعا پیشرفت چشم گیری خواهید داشت.
پس اگر وقت کافی (حداقل 8 ساعت در روز ) دارید و اگر علاقه مند هستید...ادامه را بخوانید.

--------------
1. مترجم (تعداد مورد نیاز: 3 نفر مسلط):
مترجم میبایست لیست سایت هایی که در موضوع سایت ما، در حوزه آی تی فعالیت میکنند را پیدا کند و بر اساس بروز بودن، کیفیت مطالب آنها را دسته بندی نماید تا در صورت نیاز به آنها رجوع نمایند. (البته ما خودمان لیستی آماده داریم.)
مترجم میبایستی از زبان انگلیسی به زبان شیرین فارسی، مطالب را ترجمه و تایپ نماید.
مترجم میبایست در ترجمه امانت دار و صادق عمل نماید. یعنی بتواند در ترجمه انگلیسی به فارسی مطلبی را جا نیندازد و درست آنها را به فارسی منتقل نماید. البته شایان ذکر است که نوع ترجمه ای که مورد نیاز میباشد، ترجمه آزاد است.
مترجم بایستی تصاویر آن مطلب را در وب انگلیسی، ذخیره نماید، لوگوی سایت را روی آنها قرار دهد و سپس آپلود نماید. (شایان ذکر است که هزینه آپلود تصاویر جداگانه حساب میشود و به پرداختی نهایی اضافه میگردد)
شرط اصلی برای مترجم، کیفیت مطالب میباشد. که باید دارای 2 ویژگی باشند: 1. صحیح و روان بودن 2. رعایت اصول خبرنویسی
علاوه بر حقوق ماهیانه (که ضریبی از تعداد مطالب ، کیفیت مطالب میباشد ، سبد کالای ضروری هم تقدیم میگردد. )
میزان پرداختی، نحوه پرداخت فقط و فقط در خصوصی به بزرگوارانی که واقعا جویای کار هستند،اعلام میشود.
در رابطه با میزان پرداختی ها ، طی دو مورد واریز در یک ماه و نیم ، برای یکی از نویسنده ها، 1 میلیون واریز کردم.

--------------
2.متخصص شبکه های اجتماعی (فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاس، هم میهن، فیس نما ؛ کلوب)(تعداد مورد نیاز: 1 نفر مسلط)
متخصص شبکه های اجتماعی، خب همانطور که از نام و عنوان شغلی اش پیداست، در این بخش نیاز به شخص توانمندی میباشد که مسلط به مبانی شبکه های اجتماعی باشد. و حداقل یک سال تجربه کاری مرتبط موفق داشته باشد.
کاری که این متخصص انجام میدهد بازنشر مطالب در شبکه های اجتماعی نامبرده میباشد. متخصص شبکه های اجتماعی باید در آن شبکه های اجتماعی با مخاطبان ارتباط دو سویه برقرار کند و بتواند بازدهی صفحه و پیجی که مطالب در آن قرار میگیرد را بالا ببرد. تا بتواند برای سایت ورودی ارسال نماید. هر چه موفق تر، بهتر.
اگر خودتان را متخصص شبکه های اجتماعی میدانید و اگر به آی تی علاقه مندید، کافیست همین الان برای ما پیغام خصوصی ارسال نمایید.

-------------
3.ناظر محتوایی (تعداد مورد نیاز: 1 نفر مسلط)
ناظر محتوایی به محتوای ارسال شده در سایت نظارت دارد. این شخص باید از توانایی ترجمه انگلیسی به فارسی بالایی برخوردار باشد. که مطالب ارسالی اعضا را روزانه بررسی و تایید نماید. علاوه بر قدرت و توانایی بالای ترجمه ، میبایست به روال ژورنالیستی ترجمه و ارائه خبر هم آشنایی داشته باشد. تجربه کاری مرتبط برای این بخش کاملا ضروری و لازم است. ناظر محتوایی، روزانه فعلا، تا دو ساعت باید وقت صرف مطالب کند. با بیشتر شدن مطالب، ناظر محتوایی نیز وقت بیشتر باید صرف کند. که با بیشتر شدن کار ایشان، پرداختی اشان بیشتر میشود.

-------------
4.طراح و برنامه نویس رابط کاربری اندروید و ای او اس (تعداد مورد نیاز: 1 نفر مسلط)
به خاطر داشته باشید که در این بخش، نوع همکاری ما ، پروژه ای میباشد. که با توجهبا توافق طرفین پروژه ها نهایی و پرداخت انچام میشود. در حال حاضر به یک نفر مسلط به اصول برنامه نویسی اندروید و ای او اس نیازمندیم تا برنامه اندروید سایت را آماده نماید. تجربه کاری موفق مرتبط از ضروریات این بخش، نیز میباشد.

چگونه همکاری با شما را شروع کنیم؟
1. ارسال پیغام خصوصی در پرشین تولز شامل: عنوان شغلی و مبلغ ماهانه پیشنهادی خود
2. در همه موارد، ارائه تجربه کاری موفق مرتبط ضروری میباشد، پس در هنگام ارسال پیغام خصوصی، حتما تجربیات خود را ضمیمه نمایید.
3. سپس بعد از بررسی موارد فوق با شما تماس میگیریم.

نکته: در بخش های مترجم و ناظر محتوایی، تسلط کامل به وردپرس، تسلط به اصول حرفه ای سئو از ضروریات میباشد.
نکته: ضمن عرض احترام به بانوان گرامی ، اولویت استخدام با نیروی آقا میباشد.
نکته: در گام اول، همکاری به صورت آزمایشی، سپس اولین پرداختی انجام میشود.
نکته: در طول مدت همکاری، انجام فعالیت مشابه در سایر سایت ها، ممنوع میباشد.
نکته: پس از نهایی شدن همکاری، مدارکی مانند: اسکن کارت ملی، اسکن کارت بانکی، اسکن قبض تلفن منزل اخذ خواهد شد.
نکته: آزمون آنلاین از متقاضیان اخذ میشود.
نکته: نحوه همکاری ما با شما، فعلا به صورت دورکاری میباشد.

خیلی ممنون که با حوصله و سعه صدر مطالبم را خواندید. ان شاءالله بتوانیم یک همکاری خوب و مداومی را با هم شروع کنیم....اگر هیچ کدام از موارد فوق را دارا نیستید، میتوانید با اطلاعرسانی این موضوع به دوستان و آشنایان خود ما را یاری نمایید. سپاس❤

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
سلام من خودم دانشجوی مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوترم 2 ترم دیگر تمام می کنم من در شهر بروجرد و استان لرستان هستم من علاقه زیادی به درست کردن سایت دارم چه اسکریپت باشه و چه محتوای وردپرس باشه وبا سی پنل خیلی آشنایی دارم تقریبا 3 سال من آشنایی کامل دارم و یک حرفه ای شدم و خیلی سایت درست کردم مثلا سایت : شبکه اجتماعی تانگو - آدرس سایت : http://tango.cloudsite.ir از سایت هایی که خودم درست کردم وهمچنین سایت بیت کوین هم درست کردم مثل http://www.bitcoin.loveslife.biz این سایت دو برابر کردن بیت کوین و همچنین این سایت http://btcminr.cloudsite.ir در کل من علاقه زیادی به طراحی و درست کردن سایت دارم ومن گزینه شما ره 2 را انتخاب کردم متخصص شبکه های اجتماعی را انتخاب کردم دیگر هرچه شما صلاح می دانید شماره تماس من : 09350671158

Last edited:

killer01

Registered User
لایک‌ها
32
سلام من خودم دانشجوی مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوترم 2 ترم دیگر تمام می کنم من در شهر بروجرد و استان لرستان هستم من علاقه زیادی به درست کردن سایت دارم چه اسکریپت باشه و چه محتوای وردپرس باشه وبا سی پنل خیلی آشنایی دارم تقریبا 3 سال من آشنایی کامل دارم و یک حرفه ای شدم و خیلی سایت درست کردم مثلا سایت : شبکه اجتماعی تانگو - آدرس سایت : http://tango.cloudsite.ir از سایت هایی که خودم درست کردم وهمچنین سایت بیت کوین هم درست کردم مثل http://www.bitcoin.loveslife.biz این سایت دو برابر کردن بیت کوین و همچنین این سایت http://btcminr.cloudsite.ir در کل من علاقه زیادی به طراحی و درست کردن سایت دارم ومن گزینه شما ره 2 را انتخاب کردم متخصص شبکه های اجتماعی را انتخاب کردم دیگر هرچه شما صلاح می دانید شماره تماس من : 09350671158
سلام
لطفا ایمیل بدید

بالا