• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

استخدام نویسنده برای سایت تفریحی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
با سلام خدمت دوستان یکی از دوستان سایت تفریحی رو بالا آورده و به تناسب فعالیت من در نت از من خواسته براشون چند تا نویسنده پیدا کنم پس من فعلا نیاز به دو نویسنده رو اعلام نیاز می کنم تا ببینیم به کجا می رسه
شرایط:
1-آشنایی با وردپرس
2- ارسال روزانه 10 پست
3-داشتن حوصله کافی و وجدان کاری
4-ارسال پست شامل این کارها هست انتقال کامل پست از سایت منبع تغییر کامل عنوان و تگ گذاری و پرکردن فیلد های سئو نیاز به آپلود تصاویر نیست و فقط اونا رو همونطوری تو صفحه کپی می کنید متن باید چند سطر اول وسط و آخر تغییر پیدا کنه همین
5-تصویه حساب ها به صورت هفتگی بوده وواریز به کارت نویسنده
با توجه به اینکه نیاز به آپلود تصویر نمی باشد تصور می کنم قیمت 100 تومان برای هر پست مناسب هست
نکته خواهشا دوستانی که مایل به همکاری با این قیمت نیستند اسپم نکنن در تاپیک توان مدیر سایت در همین حدود هست و من به شخصه فکر کنم مناسب باشه ممنون از همکاریتون

عزیزانی که مایل به همکاری هستن لطفا پ خ بدن با عنوان "درخواست نویسندگی" اگر نمونه کار هم دارین بدین

در ضمن پائین همه پست ها منبع پست درج میشه تا بعدا اگر مدیر خواست بتونه میزان تغییر رو بررسی کنه و به کار دوستانی که صرفا کپی کاری کردن پایان داده بشه

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اعلام آمادگی
قبلا سایت داشتم .چند تا
اشنایی کامل با تمامی مدیریت محتوا از جمله .وردپرس که برای تفریحی استفاده میشه
زدن پست های با بازدید فوق العاده
تگ و ...
پ خ کنید!

mohammad74