برگزیده های پرشین تولز

استخدام نویسنده سایت با درآمد خوب!

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
سلام دوستان! روز همگی به خیر.
افرادی که برای نویسندگی در مجله اینترنتی آریامن آمادگی دارند. شرایط خود را از طریق ایمیل به این آدرس ارسال کنند:
[email protected]

شرایط:
1- مطلب مورد نظر باید کاملا اختصاصی و ناب بوده و به هیچ هنوان از سایت دیگری کپی شده نباشد. مثلا میتونید از تخصص خودتون استفاده کنید یا از توی کتاب ها یا مجلاتی که توی خونه دارید تایپ کنید.
2- تا حد ممکن سئوی مطلب رعایت شود.
3- هر مطلب حداقل 100 کلمه باشد.
4- در روز حداقل 1 مطلب نوشته شود.
5- برای هر مطلب حداقل 1 و حداکثر 10 کلمه کلیدی استفاده شود.
6- عنوان و موضوعی که می خواهید درباره آن مطلب تان را بنویسید یک چیزی باشه که مردم دنبالشن و توی گوگل سرچ می کنند.

حقوق نویسندگان:

مطالب زیر ۷۰۰ کلمه معادل 5۰۰ تومان
مطالب بالای ۷۰۰ کلمه معادل ۱۰۰۰ تومان
مطالب بالای 14۰۰ کلمه معادل ۱۵۰۰ تومان
تازه اگر تعداد مطالبی که برای سایت گذاشتید به 50 تا رسید 20% به هر پول دستمزد برای مطالب بعدی اضافه می شود. و همینطور اگه فعال باشید، در بازه زمانی حقوقتون بیشترم میشه.
هر ماه نیز به بهترین نویسنده جوایز ارزنده‌ای اهداء و امتیازات ویژه ای هم اعطا خواهد شد.
راستی هیچ محدودیت سنی و جنسیتی هم نداریم و می تونید توی خونتون پشت کامپیوترتون کار کنید و حقوق تونو بگیرید.

دوستان علاقه مند برای استخدام موارد زیر را به ایمیل اعلام شده بفرستند. پس از بررسی (سخت هم نمی گیریم) به شما ایمیل میفرستیم.
نام - نام خانوادگی - جنسیت - کد ملی - تاریخ تولد دقیق - شماره کارت جهت واریز وجه حقوق - تلفن همراه - استان محل زندگی

امیدواریم همیشه سالم و جیباتون پر از پول باشه.
با تشکر - مدیر مجله اینترنتی آریامن

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دوستان علاقه مند برای استخدام موارد زیر را به ایمیل اعلام شده بفرستند. پس از بررسی (سخت هم نمی گیریم) به شما ایمیل میفرستیم.
نام - نام خانوادگی - جنسیت - کد ملی - تاریخ تولد دقیق - شماره کارت جهت واریز وجه حقوق - تلفن همراه - استان محل زندگی

مگه میخوای حساب بانکی باز کنی ؟؟؟ کد ملی مثلا برای چیه ؟؟؟ چرا تاریخ تولد دقیق ؟؟؟

mohmmad fm7

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان! روز همگی به خیر.
افرادی که برای نویسندگی در مجله اینترنتی آریامن آمادگی دارند. شرایط خود را از طریق ایمیل به این آدرس ارسال کنند:
[email protected]

شرایط:
1- مطلب مورد نظر باید کاملا اختصاصی و ناب بوده و به هیچ هنوان از سایت دیگری کپی شده نباشد. مثلا میتونید از تخصص خودتون استفاده کنید یا از توی کتاب ها یا مجلاتی که توی خونه دارید تایپ کنید.
2- تا حد ممکن سئوی مطلب رعایت شود.
3- هر مطلب حداقل 100 کلمه باشد.
4- در روز حداقل 1 مطلب نوشته شود.
5- برای هر مطلب حداقل 1 و حداکثر 10 کلمه کلیدی استفاده شود.
6- عنوان و موضوعی که می خواهید درباره آن مطلب تان را بنویسید یک چیزی باشه که مردم دنبالشن و توی گوگل سرچ می کنند.

حقوق نویسندگان:

مطالب زیر ۷۰۰ کلمه معادل 5۰۰ تومان
مطالب بالای ۷۰۰ کلمه معادل ۱۰۰۰ تومان
مطالب بالای 14۰۰ کلمه معادل ۱۵۰۰ تومان
تازه اگر تعداد مطالبی که برای سایت گذاشتید به 50 تا رسید 20% به هر پول دستمزد برای مطالب بعدی اضافه می شود. و همینطور اگه فعال باشید، در بازه زمانی حقوقتون بیشترم میشه.
هر ماه نیز به بهترین نویسنده جوایز ارزنده‌ای اهداء و امتیازات ویژه ای هم اعطا خواهد شد.
راستی هیچ محدودیت سنی و جنسیتی هم نداریم و می تونید توی خونتون پشت کامپیوترتون کار کنید و حقوق تونو بگیرید.

داداش من الان کپی کار میکنم مطلبی 600 تومن یکم قیمتاتو درست کن با این قیمت اصلا و اصلا صرف نمیکنه فقط تایپ حتی پول تایپشو در نمیاره میری کافی نت میگی اقا این متنو تایپ میگه 2000 هزار تومن اونم واسه 300 کلمه

mohmmad fm7

Registered User
لایک‌ها
21
خیلی خیلی کمه.میخوای واست کار کنن قیمتاتو اینطوری کن 700 کلمه اخصاصی 1500 بالای 700 2000 الی 2200 بالای 1400 کلمه هم 3000 تومن . طرف نهایتن بتونه تو روز مطلب بالای 1400 کلمه بزاره مطمئن باش نمیتونه بیشتر از 4 تا بزاره .یا اگه میخوای نیمه اختصاصی کن قیمت هارو از اینایی که گفتم حدود 30 درصدشو کم کن .

mohmmad fm7

Registered User
لایک‌ها
21
البته داداش این نظر من بودا من منظور خاصی ندارم

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
مگه میخوای حساب بانکی باز کنی ؟؟؟ کد ملی مثلا برای چیه ؟؟؟ چرا تاریخ تولد دقیق ؟؟؟
دوست عزیز. از نظر شما ممنون. کد ملی و تاریخ تولد دقیق برای داشتن اطلاعات کافی از نویسندگان سایت می باشد. درسته که فعلا در اولای کار قرارداد نمی بندیم و هر چقدر که تلاش کنید حقوق میگیرید. اما در آینده به هر دلیلی لازم میشود. در ضمن اطلاعات شما محفوظ می ماند.

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
مطلب اختصاصی 700 کلمه ای 500 تومن؟
کپی هم 500 نیست :eek:

داداش من الان کپی کار میکنم مطلبی 600 تومن یکم قیمتاتو درست کن با این قیمت اصلا و اصلا صرف نمیکنه فقط تایپ حتی پول تایپشو در نمیاره میری کافی نت میگی اقا این متنو تایپ میگه 2000 هزار تومن اونم واسه 300 کلمه

خیلی خیلی کمه.میخوای واست کار کنن قیمتاتو اینطوری کن 700 کلمه اخصاصی 1500 بالای 700 2000 الی 2200 بالای 1400 کلمه هم 3000 تومن . طرف نهایتن بتونه تو روز مطلب بالای 1400 کلمه بزاره مطمئن باش نمیتونه بیشتر از 4 تا بزاره .یا اگه میخوای نیمه اختصاصی کن قیمت هارو از اینایی که گفتم حدود 30 درصدشو کم کن .

دوستان. این قیمت ها فقط برای شروع کار می باشد. بعد از چند روز معلوم میشود که کدام نویسنده فعال است و مطالب اش مفید.
اگه فعال باشید و مطالب تون مفید باشه باید انتظار درآمد های بالا رو داشته باشید. و همین طور هم میشود. نگران درآمدتون نباشید. بعد از یه مدت درآمدتون از یه تایپیست یا کافی نتی طبیعتاً خیلی بیش تر میشه.
در ضمن بزارید رتبه سایت بره بالا و دستو بالمون باز تر شه. اونوقت که به اونجا رسیدیم درآمد نویسندمون رو خیلی خیلی بیشتر میکنیم. شما هم اگه از الآن استخدام بشوید می تونید تا ابد برای سایت نویسندگی کنید.
با تشکر.

Ebi.Web.Master

Registered User
لایک‌ها
10
پذیرش نویسندگی سایت و انجمن

با سلام اینجانب به مدت ۶ سال است که در کار نویسندگی سایت و انجمن و کانال تلگرام فعالیت دارم .

و با سایت های رتبه ۱ تا ۴ گوگل همکاری داشته ام .

تسلط بر سیستم محتوای نیوک , وردپرس , جوملا را دارا می باشم .

برای سایت های دانلود – موسیقی – سرگرمی – دانشگاهی – استخدامی – آگهی – فروشگاهی

ویدیویی – عکس و …… نویسندگی انجام داده ام .

اینک دوستان و مدیران انجمن و سایت ها – وبلاگ ها – کانال های تلگرام و… که نیاز به نویسنده

دارند با بنده تماس داشته باشند .

آموزش نویسندگی سایت و مشاوره ثبت سایت پذیرفته می گردد .

برای سفارش با تلفن و ایمیل زیر تماس بگیرید .

تلفن : ۰۹۳۸۸۸۸۲۷۱۵

ایمیل : [email protected]

تلگرام : 09386808013

تعرفه نویسندگی برای سایت ها به شرح زیر می باشد .

0ijj_تعرفه-نویسندگی-سایت.jpg

بالا