برگزیده های پرشین تولز

استعفای شاه حسینی رییس کمینه ی انضباطی

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قبل از هر چیزی معذرت میخوام که برای این خبر یه تاپیک جدید ایجاد کردم.

چون بنظرم رسید خبر خیلی مهمی باید باشه.

طبق خبری که امشب از خبرگزاری ایسنا خوندم شاه حسینی رئیس کمیته ی انضباطی رسما استعفاء کرد!!

اینم متن استعفای نامه ش به رئیس جدید فدراسیون فوتبال آقای کفاشیان:

«جناب آقاي علي كفاشيان

رياست محترم فدراسيون فوتبال

با سلام؛

احتراما، بدين وسيله مراتب تبريك پرسنل كميته‌ي انضباطي به مناسبت انتخاب جناب‌عالي به سمت رياست فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران ابلاغ مي‌گردد. موفقيت روز افزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستاريم.

به پيوست، گزارش عملكرد 18 ماهه‌ي كميته‌ي انضباطي به انضمام آمار پرونده‌هاي مختومه و مفتوح جهت استحضار و بهره‌برداري تقديم مي‌گردد.

ضمن عذرخواهي، همان طور كه ما‌ه‌ها قبل از طريق رسانه‌هاي گروهي اعلام كرده بوديم به منظور ايجاد فضاي آزاد در انتخاب همكاران، بدين وسيله استعفاي خويش را اعلام مي‌دارم».

گفتني است، كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال روز چهارشنبه (امروز) در رايي بي‌سابقه پيرو اتفاقات ديدار هفته‌ي هفدهم سپاهان - پرسپوليس علاوه بر محروميت سه ماهه‌ي باشگاه سپاهان از انجام بازي‌هاي خانگي، اين باشگاه را در مجموع به پرداخت مبلغ 700 ميليون ريال و كسر 5 امتياز از امتيازات فصل جاري ليگ برتر فوتبال محكوم كرد.

بنظر من که شاه حسینی تو این دوران بد کار نکرد. ولی این استعفای ناگهانیش یکمی مشکوک بنظر میرسه.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
به نظر من یکی از درست ترین آدم های فوتبال ایران آقای شاه حسینی هستند
و اینکه این استعفا بخاطر رییس فدراسیون جدید هست معمولا این شکلی هست که یه سری با امدن رییس جدید استعفا میدن بخاطر اینکه اگه رییس جدیده قصد اوردن مسئولین جدید رو داشت مشکلی پیش نیاد,اگه هم با کار ایشون موافق بود که استعفا رو قبول نمیکنه
من که امیدوارم این پست دوباره به ایشون برسه

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
و اینکه این استعفا بخاطر رییس فدراسیون جدید هست معمولا این شکلی هست که یه سری با امدن رییس جدید استعفا میدن بخاطر اینکه اگه رییس جدیده قصد اوردن مسئولین جدید رو داشت مشکلی پیش نیاد,اگه هم با کار ایشون موافق بود که استعفا رو قبول نمیکنه

تائید میشه. :)

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

منم همینا رو میخواستم بگم

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
امیدوارم موافقت نشه و برگردند

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
حیف شد که رفت . یکی از تنها آدمهای درست تو مدیریت فوتبال ایران بود . امیدوارم بازهم به عنوان رییس کمیته انتخاب بشه چون واقعا قاطعانه داشت ریشه ی خیلی از مسایل اخلاقی رو تو فوتبال می خشکوند .

حالا تکاپوی جناب ساکت برای جانشین کردن یکی از حامیانش جالبه .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
با اين كه از قيافش اصلا خوشم نميومد اما آدم كار درستي بود ... تنها كسي كه تونست با اقتدار تا حدودي جلوگيري

كنه از فحاشي تماشاچيا به داور و مخصوصا علي دايي :lol: چون هم پرسپوليسيا هم استقلاليا بهش فحش

ميدادن :D و هم اينكه 5 امتياز كم كرد از سپاهان كه ميتونست بفرستتش به ليگ 1

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
خوب خدا رو شکر شاه حسینی می مونه
وي درباره‌ي استعفاي "شاه حسيني" رييس كميته ي انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: من خبر استعفاي شاه حسيني را از طريق رسانه‌ها شنيدم و از همين طريق نيز اعلام مي‌كنم كه ما با استعفاي او موافق نيستيم. پس از سر و سامان پيدا كردن كارها در جلسه‌اي درباره‌ي درخواست‌هاي او با هم صحبت مي‌كنيم.

پس از صدور راي ديدار تيم‌هاي پرسپوليس - سپاهان، عبدالرحمن شاه حسيني رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال تهديد به مرگ شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال كه در رايي كم سابقه و به دليل اتفاقات ديدار هفته‌ي پاياني ليگ برتر بين پرسپوليس و سپاهان، باشگاه اصفهاني را علاوه بر محروميت سه ماهه از انجام ديدارهاي خانگي به كسر پنج امتياز و جريمه‌ي نقدي محكوم كرده بود، اين راي مورد اعتراض تيم سپاهان قرار گرفت كه در ادامه‌ي اين روند نيز افراد ناشناسي طي تماس‌هاي مكرر با اعضاي كميته انضباطي و شخص عبدالرحمن شاه حسيني وي را تهديد به مرگ كردند.

شاه حسيني در اين باره به خبرنگار ايسنا گفت: تاكنون در دو مورد اين اتفاق براي اعضاي كميته‌ي انضباطي افتاده است. پس از راي پرونده علي دايي و اكنون پس از راي پرونده سپاهان افرادي در تماس‌هايي تلفني علنا تهديدهايي را عليه اعضاي كميته انضباطي مطرح مي‌كنند.

وي افزود: معتقدم ذات اين كار طبيعي است اما قطعا اين تهديدات هيچ تاثيري در روند كار كميته انضباطي نداشته است.

شاه حسيني اظهار كرد: شماره‌هاي تماس گرفته شده و لحن صحبت افراد تماس گيرنده حكايت از دلخوري اين افراد از راي صادره براي باشگاه سپاهان دارد.

شاه حسيني همچنين در مورد عدم پذيرش استعفايش از سوي علي كفاشيان به ايسنا گفت: در جلسه‌اي با حضور رييس فدراسيون فوتبال دغدغه‌ها و مشكلات چند ماه گذشته را مطرح خواهم كرد و پس از اين جلسه نيز نتايج آن را رسما اعلام خواهم كرد.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
پس از صدور راي ديدار تيم‌هاي پرسپوليس - سپاهان، عبدالرحمن شاه حسيني رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال تهديد به مرگ شد.
شاه حسيني اظهار كرد: شماره‌هاي تماس گرفته شده و لحن صحبت افراد تماس گيرنده حكايت از دلخوري اين افراد از راي صادره براي باشگاه سپاهان دارد.

:D:lol::D
دار و دسته ساکت هستن دیگه با لهجه اصفهانیشون نمی تونند کاری بکنند

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
!!!!!! افسوس .... !!!!!!

ولي عنوان تاپيك متناسب نيستا ... كدامين حكومت برادر من !!!؟

میشه بگی مشکل شما چیه!؟

و مشکل اسم تاپیک چی بوده که مدیر محترم زحمت ویرایش کشیدن؟!

من چون تو اسم ایشون کلمه ی شاه وجود داشت و ایشون یه منصبی هم داشتن خواستم با این تیتر تاپیک بیشتر جلب توجه کنه!!

یه کاری میکنید که به خدا آدم از فعالیت کردن حالش بد بشه!! :hmm:

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
اتفاقا به نظر من شاه حسینی هم از اون عوضیهاییه که دومی نداره. یه عقده ای واقعیء لجباز و ...
یه جورایی حتی شبیه خود ساکته
به نظر من بهتره یک کمی بیشتر به گذشته فک کنید و فقط بنا به همین یه رای آخرش قضاوت نکنید.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
اتفاقا به نظر من شاه حسینی هم از اون عوضیهاییه که دومی نداره. یه عقده ای واقعیء لجباز و ...
به نظر من بهتره یک کمی بیشتر به گذشته فک کنید و فقط بنا به همین یه رای آخرش قضاوت نکنید.

من که نظر شخصیم رو بخاطر رای پرسپولیس سپاهان نگفتم و اگه قبل از این رای هم راجع به این آقا سوال میکردند همین نظرم بود چون هر وقت که دیدم بی طرفانه برخورد میکرد و کار خودش رو انجام میداد,شما کدوم گذشته رو میگی آقا سینا؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

آشیموتو درست میگه.

منم خدا وکیلی با این رای آخری کاری ندارم ولی بنظرم تنها کسی بود تو فدراسیون که حتی اگر بقول تو لجباز هم بود سر حرفی که میزد وامیستاد!

همین محرومیت پرسپولیس از یه بازی خونگی بدون تماشاچی موضوعی بود که 50% مربوط به بازی با سپاهان بود و بقیه ش بخاطر محرومیت قدیمی میشد که اجراش کردن.

یا درباره ی رای های دیگه ای که داده بود نشون داده بود سر حرفش هست و با کسی شوخی نداره.

حتی فردوسی پور که همیشه دنبال یه بهونه ی الکی میگرده که به طرف گیر بده هر دفعه باهاش حرف میزد آخر حرفش از شاه حسینی تمجید میکرد. در حالیکه فردوسی پور نه کارش پیش شاه حسینی گیر بود نه خورده برده ای داشت میتونست بهش مثل بقیه گیر بده و دهن رو هم ... کنه!!

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797

کاملا موافقم
هی میگن بستر سازی فرهنگی خوب این حرفها بلاخره یه جوری باید به اجرا برسه ...
ایشون یکی از معدود کسانی بود که در این زمینه موفق بود :)
چون پستش شوخی بردار نبود همیشه جدی بود و تو رفتارش با آدمها هم مثل حکم هاش صلابت داشت
واسه همین دشمن هم زیاد داشت
مثل اینکه ابقا شده :)
از نظر من که جای بسی خوشحالیه :)
یا حق

!Mohammad!

Registered User
لایک‌ها
0
بالاخره با استفاش موافقت شد ؟

بالا