• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

استفاده از کتاب Market Leader در آموزشگاه زبان انگلیسی

mojtaba_br

Registered User
تاریخ عضویت
15 نوامبر 2015
نوشته‌ها
172
لایک‌ها
7
سن
30
استفاده از کتاب Market Leader در آموزشگاه زبان انگلیسی: آموزشگاه زبان انگلیسی برگزار کننده دوره های آموزش بازرگانی و تجاری بر اساس کتاب Market Leader می باشد و این دوره ها را به شکل نیمه خصوصی و خصوصی برای بازرگانان و تجار برگزار می کند. در این بخش به معرفی کتاب Market Leader می پردازیم و مواد آموزشی این کتاب و مزایای آن را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

معرفی کتاب Market Leader
این کتاب مناسب آموزش دوره های بازرگانی و تجاری زبان انگلیسی می باشد که توانایی و اعتماد به نفس لازم را به هر زبان آموزی برای حضور در محیط های کاری می دهد. در سری کتاب های Market Leader تمامی موضوعات محیط های تجاری بازرگانی ازقبیل Ethics ، Globalization ، Branding ، Leadership و … پوشش داده شده و به شکل ریز کاملا برای زبان آموز آموزش داده می شود.

سری کتاب های Market Leader در ۵ سطح برگزار می گردد که آموزشگاه زبان از سطح متوسط این دوره را برگزار می کند. لازم به ذکر است این کتاب مربوط به انتشارات Pearson Education ESL می باشد. متون این کتاب برگرفته از مطالب Financial Times می باشد که در تمام دروس از آنها استفاده می شود. مطالب کمک آموزشی بسیاری نیز در راستای این کتاب از آوریل ۲۰۱۶ به بازار جهانی ارایه داده شده است که آموزشگاه زبان ایران کمبریج نیز از این منابع استفاده بسیاری در این دوره ها انجام می دهد.

کتاب Market Leader برای چه گروه هایی مناسب است؟
این سری کتب برای بازرگانان و تجاری که برای ارتقای سطح کاری و شغلی خود نیاز به زبان انگلیسی دارند بسیار توصیه می شود و همچنین این دوره برای بازرگانانی که قصد ارتقای سطح شغلی خود در زمینه بین المللی را نیز دارند بسیار مناسب می باشد.

دوره های آموزشی کتاب Market Leader
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های نیمه خصوصی و خصوصی انگلیسی تجاری بازرگانی می باشد که به شکل تکروز در هفته آخر هفته و همچنین دوره های در طول هفته با هزینه هر ترم ۱۲۰۰۰۰ تومان برگزار می کند.
 
بالا