برگزیده های پرشین تولز

استفاده همزمان از دي وي دي رايتر و سي دي رام رام ممكن نيست

P H O E N I X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند وقت پيش 1 دي وي دي رايتر گرفتم و اونو به جاي سي دي رام وصل كردم و مشكلي هم پيش نيومد. امروز سي دي رام رو هم وصل كردم اما وقتي كامپيوتر رو روشن كردم ديدم هيچكدومشون رو كامپيوتر نميشناسه. يعني توي صفحه My Computer ديده نميشن. ضمنا اتصال كابلهاي هر دو رو هم چك كردم مشكلي ندارن. لطفا كمكم كنيد.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست عزيز
بايد به نحوه قرار گرفتن جامپر ها دقت كني و در قسمت درست قرار دهي يعني به Master و Slave توجه كني .

P H O E N I X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از behroozsara :
دوست عزيز
بايد به نحوه قرار گرفتن جامپر ها دقت كني و در قسمت درست قرار دهي يعني به Master و Slave توجه كني .
من اين دو تا دستگاه رو با 1 كابل كه 2 تا سوكت داره وصل كردم. راستش نمي دونم Master و Slave يعني چي!

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
پشت سی دی رام و رایترت یه شیشتا پین است روی دوتاشون به صورت عمودی یه جامپر یا کلاهک است یه کی از این درایو هات باید وسط باشه اون یکی روی دوتا آخر به صورت عمودی

P H O E N I X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
: BEHROOZSARA & AMD>INTEL
مشکلم حل شد مرسی
هر دو تاشون master بودن. یکی شون رو slave کردم درست شد.
از کمکتون متشکرم.:thumbsup: :thumbsup:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست عزيز
خواهش ميكنم . اين بورد براي همين كارها درست شده كه دوستان عزيز مشكلتشان را مطرح كرده و جواب بگيرند دوست نازنين .

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز بهتره درايوي رو كه به سر كابل وصله در حالت Master و درايوي كه به سوكت وسط كابل وصله در حالت Slave قرار بدين. اينجوري از مشكلات احتمالي جلوگيري ميشه...

بالا