برگزیده های پرشین تولز

استفاده 100% از Cpu

iranii

Registered User
لایک‌ها
30
سلام.
من وقتی کامپیوترم روشن میشه سرعت به شدت میاد پایین و استفاده از CPU هم 100% میشه
این یه فایل هست که همیشه اجرا میشه و من هم از طریق Task غیر فعالش میکنم و اینجوری مشکل برطرف میشه اما این فایل همیشه اجرا میشه و نمیشه اصلا پاکش کرد حتی از طریق MsConfig هم اسم هم رو تونستم غیر فعالش کردم اما باز هم فایده نداره و اجرا میشه.
چجوری میتونیم این مشکل رو برطرف کنم؟
آیا برنامه ای سراغ دارید که بتونه سیستم رو بطور کلی اسکن کنه و اینگونه مشکلات رو هم برطرف کنه؟
ممنونم.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام.
خب worm ديگه کامپيوترت worm گرفته با يه انتي ويروس اپديت شده مشکلت حل ميشه

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از iranii :
سلام.
من وقتی کامپیوترم روشن میشه سرعت به شدت میاد پایین و استفاده از CPU هم 100% میشه
این یه فایل هست که همیشه اجرا میشه و من هم از طریق Task غیر فعالش میکنم و اینجوری مشکل برطرف میشه اما این فایل همیشه اجرا میشه و نمیشه اصلا پاکش کرد حتی از طریق MsConfig هم اسم هم رو تونستم غیر فعالش کردم اما باز هم فایده نداره و اجرا میشه.
چجوری میتونیم این مشکل رو برطرف کنم؟
آیا برنامه ای سراغ دارید که بتونه سیستم رو بطور کلی اسکن کنه و اینگونه مشکلات رو هم برطرف کنه؟
ممنونم.
منم این مشکلو پیدا کردم:wacko:

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
باید ببینی چه پراسسی cpu ات رو میخوره اگر svchost باشه فاتحهات خونده اس چون jeefo گرفتی و کلک فایل های exe ات رو هم کنده

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از mammad81 :
باید ببینی چه پراسسی cpu ات رو میخوره اگر svchost باشه فاتحهات خونده اس چون jeefo گرفتی و کلک فایل های exe ات رو هم کنده
من این ویروسو داشتم بدبخت شدم :( دعا کن این نباشه
هرچی دانلود کرده بودم رفت :(

بالا