برگزیده های پرشین تولز

اسكريپت ميهن روبوت را دانلود كنيد!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
منم نصب کردم از همین لینک
یکی ببینه مشکلی داره یا نه
کد اکسیزن ادز خودم رو هم گذاشتم
http://search.tafrihi.com

فقط یک بدی داره
اینه که اخرین کلمات جستجو شده همش الکیه
مثلا چند بار چند کلمه تفریحی زدم ولی هنوز که هنوز جزو اخرین کلمت سرچ شده نمیاد

و ان قسمت سرچش کلمه تایپ میکنی روی دکمه بگرد کلیک میکنی هیچی نمیشه حتما باید اینتر زد

این اسکریپت پنل دار بود خوب بود که میشد خودمان کلمات جستجو وارد کنیم یا یکسری کلمات فی*لتر کنیم
برای فی ت ر کردن کلمه ها تو لیست کلمات تو فایل filter.php و یا فی تر کردن یه سایت تو لیست سایت ها واردش کن . نتایجش رو نشون نمیده .

برای اضافه کردن کلمات جستجو هم میشه یه کاری کرد . اگه نویسنده اش اجازه بده نوشتن پنل براش زیاد سخت نیست .

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
نه جیگر من الان فقط دارم لذتشو میبرم که نصب کردم و روز به روزم داره بازدید بیشتر میشه
اصلا هم ناراحت نیستم که اینجا یا هرجای دیگه واسه دانلود بذارنش مهم اینه که من خریدمش و سالم داره واسم کار میکنه
خیلی از این اسکریپت های پولی افتاده رو نت واسه دانلود ولی هیچ کدومشون سالم نبودن .... اینم مثل اونا
امیدوارم که یکم ایرانی بودن خودتون رو حفظ کنید و دنبال چیز مفت نباشید همیشه همین کارای بعضی ها باعث شده که اسم ایرانی ها تو جهان بد در بره دیگه ....

حالا از كي ؟ چند خريدي؟

gpod

Registered User
لایک‌ها
6
برای من اینجوری باز میشه !
قالبش رو چطور درست کنم !؟
http://pakshop.ir/robot

amk

Registered User
لایک‌ها
9
تنظيماتشو درست كني قالبش اوكي ميشه....

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
پوشه src كه لينك ها توش هست برا من ساخته نميشه ! اگه ميشه يكي محتواياتشو اينجا بزاره من آپ كنم:)

amk

Registered User
لایک‌ها
9
براي تنظيمات:
فایل کانفیگ رو فقط بازکنید و به جای search.websoftdownload.com آدرس قسمتی که اسکریپت روش نصبه رو وارد کنید. خطوط 3 و 6 رو باید تغییر بدید.

براي تغيير تيبلغات: تو فولدر temp برید و ایندکس قالب و فایل main.tpl رو اجرا کنید ، کد تبلیغات رو حذف کنید.

amk

Registered User
لایک‌ها
9
آقا خداییش دمت گرم
نزدیک بود بخرمش!

خواهش ميكنم...هدف من اين بود كه كسي مالباخته نباشه....
همون آقايي كه اينجا ميفروخت هم كش رفته بودش از جايي....

ضمنا براي من تو نيوسرچ كلمات كليدي تغيير ميكنه :)
نگران نباشيد من با شما هستم :)

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
کلا تاپیک با مزه ای بود از دیشب که دیدمش
فقط یک سوال
دلیل این کار چی بود؟

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
دلیل خاصی نداشت میخواست واسه چهارتا دونه بازدید کننده مال دزدی تو سایتش بذاره که گذاشت
یک ادمی که شخصیت داره و به فکر قوی تر شدن بچه های برنامه نویس هست میره و نسخه اصلی رو میخره بالاخره این سیستم اگه هم خارجی باشه باز یک ایرانی نشسته اینو ادیت کرده و به این شکل درش اورده یا نه؟ ما باید خودمون قضاوت کنید و زحمات کسی رو نادیده نگیریم و مثل این دوستمون که الان داغه و نمی فهمه نریم زحمات یکی رو به خاطر سود خودمون به باد بدیم ...
به خاطر همین چیزاس که هیچوقت پیشرفت نمی کنیم...

Syrex

Registered User
لایک‌ها
5
دلیل خاصی نداشت میخواست واسه چهارتا دونه بازدید کننده مال دزدی تو سایتش بذاره که گذاشت
یک ادمی که شخصیت داره و به فکر قوی تر شدن بچه های برنامه نویس هست میره و نسخه اصلی رو میخره بالاخره این سیستم اگه هم خارجی باشه باز یک ایرانی نشسته اینو ادیت کرده و به این شکل درش اورده یا نه؟ ما باید خودمون قضاوت کنید و زحمات کسی رو نادیده نگیریم و مثل این دوستمون که الان داغه و نمی فهمه نریم زحمات یکی رو به خاطر سود خودمون به باد بدیم ...

عزیز من شما چه اصراری داری که حتما نظر خودت رو به همه تحمیل کنی
شما که هنوز معنای رقابت توی دنیای مجازی رو نمی دونی پس اصلا حرفی نزن
ایشون زحمت کشیدن و این اسکریپت رو قرار دادن به صورت رایگان
البته من یه سوال برام پیش میاد اون هم اینکه آیا خودشون مجددا نوشتن یا اینکه کلا کپی کردن
اگه حالت اول هستش که دمشم گرم اگه حالت دوم هستش اونوقت باید دید اون کسی که این اسکریپت رو داته می فروخته خودش نوشته اونوقت ...
و از همه این قضایا که بگذریم نمی دونم شما چرا کاسه داغ تر از آش شدی:wacko:

OverGod

Registered User
لایک‌ها
14
براي تنظيمات:
فایل کانفیگ رو فقط بازکنید و به جای search.websoftdownload.com آدرس قسمتی که اسکریپت روش نصبه رو وارد کنید. خطوط 3 و 6 رو باید تغییر بدید.

براي تغيير تيبلغات: تو فولدر temp برید و ایندکس قالب و فایل main.tpl رو اجرا کنید ، کد تبلیغات رو حذف کنید.

ایول دمت گرم فقط یک سوالی من این سیستم رو روی سرور ویندوز نصب کردم صفحات با پسوند .html رو باز نمیکنه فک کنم به خاطر .httacees باشه باید چی کار کنم؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خجالت داره بخدا. پی تی هم شده وارز. با این بچه بازی ها ری*&ده شده به صنعت نرم افزار. ماشالا هزار ماشالا برای ترافیکش هم که شده داره روز به روز این وب سایت های وارز بیشتر میشه.

حالا مثلا این اسکریپت حتی بگیرین یک خط کد براش نوشته شده باشه باز هم براش زحمت کشیده شده، چه فروش چه توزیعش فقط حق کسی هست که کدش رو نوشته. کسی هم مرجع تصمیم گیری برای زحمت دیگران نیست.

از این اسکریپت ساده گرفته تا نرم افزاری که بدبخت بیچاره میاد کلی خرج میکنه 10-20 نفر رو استخدام میکنه و مینویسه زرتی میذارند برای دانلود یا فروش. پشت سر این کارتون که به نظر خودتون کار خاصی نیست مطمئن باشید نفرین 10-20 نفر هست که کارشون رو از دست میدن، چون شرکت بدبختی که برنامه رو نوشته بعد از یکی دو سال نمیتونه یک نسخه ش رو هم بفروشه و ورشکست میشه. پشت سر پخش کردن و فروش اسکریپت های ساده ای مثل این هم مطمئن باشید از کار و نون انداختن حداقل یک نفر هست، تو این اوضاع این مملکت که بی کاری بی داد میکنه.

یکمی بازتر ببینید مسئله رو، شوخی نیست!

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
کاملا موافقم

واسه دوستانی که حاضرند به هر شکلی بازدیدکننده بکشونن طرف خودشون و آمار بازدید سایتشون بالا بره متاسفم !

یک لحظه هم شده خودتون رو جای اون برنامه نویس بزارید :(

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408

متمئني به قول خودت دزدي نخريدي؟ يعني مالخري نكردي؟ برنامه نويسش اصلا كي هست؟ از كي خريدي؟

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
ببخشید من از خود ایشون پرسیدم دلیلش چی بوده، بقیه چرا خودشونو به در و دیوار میزنند!!!!

از تمام دوستانی که داغ شدند سوال میکنم ویندوزتون را خریدید؟ آفیس نصب شده روی دستگاهتون لایسنس خریداری شده داره و ...

اگر مشکل را خواستید حل کنید از قبل از داستان یک اسکریپت حل کنید.

امروز هر جا میرم H+R قبل از من اونجا بوده :wacko:

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
همه کسانی که دارن از ایشون تشکر میکنن بابت انتشار این سیستم کسانی هستن که به سیستم های مفت عادت کردن و واسه کارهای دیگران هیچ ارزشی قائل نیستن متاسفم واقعا
هدف من از اینکه میام اینجا و اینچزا رو مینویسم فقط اینه که یکم به کسانی که از این کارا لذت میبرن بفهمون این کارا خوب نیست
بذارین کشور ما هم تو زمینه وب بشه جزو بهترین ها با این کاراتون حال بچه های برنامه نویس رو نگیرین

amk

Registered User
لایک‌ها
9

شما نفهمي يا خودتو زدي به نفهمي؟
يه بار گفتم اون سايت واسه من نيست آخه تو چقدر بيشعوري...
مال دزدي؟ شما اين اسكريپتو از كسي خريدي كه خودش كش رفته بود... اين اسكريپت در تمام فرومهايي كه وبمسترا فعاليت ميكردن تو اين اواخر توسط چندنفر داشت به صورت گسترده بفروش ميرفت...
شما اين اسكريپتو چندخريدي؟ من پولي رو كه شما دراصل ضرر كردين رو حاضرم پرداخت كنم ولي ديگه تو اين فروم نبينمت...

خجالت داره بخدا. پی تی هم شده وارز. با این بچه بازی ها ری*&ده شده به صنعت نرم افزار. ماشالا هزار ماشالا برای ترافیکش هم که شده داره روز به روز این وب سایت های وارز بیشتر میشه.

حالا مثلا این اسکریپت حتی بگیرین یک خط کد براش نوشته شده باشه باز هم براش زحمت کشیده شده، چه فروش چه توزیعش فقط حق کسی هست که کدش رو نوشته. کسی هم مرجع تصمیم گیری برای زحمت دیگران نیست.

از این اسکریپت ساده گرفته تا نرم افزاری که بدبخت بیچاره میاد کلی خرج میکنه 10-20 نفر رو استخدام میکنه و مینویسه زرتی میذارند برای دانلود یا فروش. پشت سر این کارتون که به نظر خودتون کار خاصی نیست مطمئن باشید نفرین 10-20 نفر هست که کارشون رو از دست میدن، چون شرکت بدبختی که برنامه رو نوشته بعد از یکی دو سال نمیتونه یک نسخه ش رو هم بفروشه و ورشکست میشه. پشت سر پخش کردن و فروش اسکریپت های ساده ای مثل این هم مطمئن باشید از کار و نون انداختن حداقل یک نفر هست، تو این اوضاع این مملکت که بی کاری بی داد میکنه.

یکمی بازتر ببینید مسئله رو، شوخی نیست!

عزيزم اولا اين اسكريپت دزديده شده بود و همه داشتن اسكريپت دزدي ميخريدن من با اين كارم جلوي اين افرادو گرفتم...تازه قبل از منم تو فرومهاي گيگ اسكريپت-پرشين اسكريپت همون سايتي كه منتشر كرد اين اسكريپت قرار گرفته بود! من اينو اينجا گذاشتم تا كسي مال دزدي نخره بعدش مثل اين يارو بياد اينجا حرف مفت بزنه كه تو آخرت سرويستون ميكنن....
شما هم ميدونم از كجا اعصابت خورده و از من به دل داري ;)
پس لطفا اين قضيه ها رو باهم قاطي نكن....

کاملا موافقم

واسه دوستانی که حاضرند به هر شکلی بازدیدکننده بکشونن طرف خودشون و آمار بازدید سایتشون بالا بره متاسفم !

یک لحظه هم شده خودتون رو جای اون برنامه نویس بزارید :(
عزيزم اون سايت براي من نبود...شما ميتوني اين كامنتت رو تو سايت اونا بذاري و اگرهم منظورت منم بگو كه جواب بدم! نميخوام به خاطر سوء تفاهم كسي ناراحت شه...

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
همه کسانی که دارن از ایشون تشکر میکنن بابت انتشار این سیستم کسانی هستن که به سیستم های مفت عادت کردن و واسه کارهای دیگران هیچ ارزشی قائل نیستن متاسفم واقعا
هدف من از اینکه میام اینجا و اینچزا رو مینویسم فقط اینه که یکم به کسانی که از این کارا لذت میبرن بفهمون این کارا خوب نیست
بذارین کشور ما هم تو زمینه وب بشه جزو بهترین ها با این کاراتون حال بچه های برنامه نویس رو نگیرین

آیا این اسکریپت پشتیبانی میشه؟

بالا