برگزیده های پرشین تولز

اسكريپت ميهن روبوت را دانلود كنيد!

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
سلام خسته نباشید

می خواستم بگم شما می توانید در انجمن من هم فعالیت خودتان را ادامه دهید. الان تازه ایجاد شده 2-3 روزه اما آمارش خیلی خوبه.

خلاصه اگر خواستید در انجمن من فعالیت داشته باشید خوشحال می شوم.

www.rakinet.mihanbb.com

بنده خدا فعالیتی نمیکنه! اسپم؟
تو تمام مطالب این را قرار دادید Mehdi joon!

amk

Registered User
لایک‌ها
9
انگليسي رو درجا ريپورت ميدن بسته ميشه...

perince_3000

Registered User
لایک‌ها
1
آقا اين چه مزخرفي ريختن تو بازار ريدن به هرچي سرچ گوگل هست شما يه اسم سريال تو گوگل سرچ بده سايت شعر و ادب و هر كوفتي مياد بالا از تك تك كلمات سايت داره استفاده ميكنه

كلا" چيز مزخرفيه

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
دوستان من فکر می کنم این بازم ناقصه اگر دقت کرده باشید یک فایل database ثابت داره که چیزی بهش اضافه نمیشه.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
دوستان من فکر می کنم این بازم ناقصه اگر دقت کرده باشید یک فایل database ثابت داره که چیزی بهش اضافه نمیشه.
لول !‌ کسی اینو برای محتوای انگلیسی استفاده کرده ؟ شاید اینجوری گوگل بفهمه این اسکریپت تا چه حد میتونه گند بزنه به نتایجش !‌

ضمنا برای افزایش keyword میشه نتایج جستجو ها رو ذخیره کرد . یا با یه crawler مثل sphider ترکیبش کرد !‌ دیگه وقتی میزاری یه فروم رو ایندکس کنه . بعد از ۱ ماه کلی از کیوردهای اصلی رو پوشش میده .

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
این کارها را نکنید. پس فردا خودتون توی سرچ به مشکل برمیخورید!!!
:hmm:

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شنیدم اگه گوگل بفهمه دارین از این کارا میکنید کل سایت رو از ایندکسش درمیاره ، شما اطلاعی دارید؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
درسته ممکنه تا 1ماه دیگه هرچی سرچ میکنی 3-4 صفحه اولش همین ها باشن . ولی اگه بزنی تو کار محتوای انگلیسی,شاید بشه توجه گوگل رو برای مواجهه با این اسکریپت جلب کرد .

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
درسته ممکنه تا 1ماه دیگه هرچی سرچ میکنی 3-4 صفحه اولش همین ها باشن . ولی اگه بزنی تو کار محتوای انگلیسی,شاید بشه توجه گوگل رو برای مواجهه با این اسکریپت جلب کرد .

موافقم که یک گروه تلاش کنند از طریق این روش نسل این اسکریپت را منقرض کنند.
من هستم. میشه از دامینهای مجانی استفاده کرد.
گام آخر عملیات amk :medieval: :cigar:

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
لول !‌ کسی اینو برای محتوای انگلیسی استفاده کرده ؟ شاید اینجوری گوگل بفهمه این اسکریپت تا چه حد میتونه گند بزنه به نتایجش !‌

ضمنا برای افزایش keyword میشه نتایج جستجو ها رو ذخیره کرد . یا با یه crawler مثل sphider ترکیبش کرد !‌ دیگه وقتی میزاری یه فروم رو ایندکس کنه . بعد از ۱ ماه کلی از کیوردهای اصلی رو پوشش میده .

نمونه اینگلیسیش کار نمی کنه

فقط رو keyword های فارسی جواب می ده

علتش هم اینه که گوگل تقریبا جستجوی فارسی را به حال خودش رها کرده , چون براش سود دهی نداره

به طوره کلی چون نمی تونه تبلیغاتی به کاربر های ایرانی نشون بده از کاربر های ایرانی پولی در نمیاره
ولی از اون طرف باید ماهی چند میلیون دلار هزینه bandwidth و resource بازدید کننده های ایرانی را پرداخت کنه

به طوره کلی از هر سرچ و بازدید کننده ایرانی گوگل ضرر می کنه

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
حالا من با یه دیتابیس انگلیسی شروع میکنم . شاید بتونی ببینی که با انگلیسیش هم کار میکنه . اما به این سرعت گسترش پیدا نمی کنه .
ما سعیمون رو میکنیم تا این حرکت انجام بشه . شاید بشه به راه اندازی یه کمپین و تهیه لوگو هم اطلاع رسانی کرد که این سایتها مضر هستند .
اگر میبینید که گوگل جواب نمیده . ریپورت به بخش نظارت مخابرات برای فیلتر کردنشون هم راه خوبیه .

اینو بعد از پست پایینی زدم :
البته گوگل اگر برای محتوای فارسی ارزش قایل نبود سرویس translation رو با مشقات و دردسرهایی که داره برای زبان فارسی راه اندازی نمیکرد . یا دیگر سرویس هایی که براساس وب فارسی داره ارایه میده .

Last edited:

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
نمونه اینگلیسیش کار نمی کنه

فقط رو keyword های فارسی جواب می ده

علتش هم اینه که گوگل تقریبا جستجوی فارسی را به حال خودش رها کرده , چون براش سود دهی نداره

به طوره کلی چون نمی تونه تبلیغاتی به کاربر های ایرانی نشون بده از کاربر های ایرانی پولی در نمیاره
ولی از اون طرف باید ماهی چند میلیون دلار هزینه bandwidth و resource بازدید کننده های ایرانی را پرداخت کنه

به طوره کلی از هر سرچ و بازدید کننده ایرانی گوگل ضرر می کنه

اين همه آگهي ايراني که در گوگل هست و هدايت شده فقط براي کاربران ايراني نمايش داده مي شه براي گوگل درآمد نداره؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
اين همه آگهي ايراني که در گوگل هست و هدايت شده فقط براي کاربران ايراني نمايش داده مي شه براي گوگل درآمد نداره؟

شما مثل اینکه تا حالا در adwords تبلیغ نکردی
اون تبلیغات برای تمام کشور ها قابلیت نشون دادن را دارد ولی با کی ورد های فارسی نشون داده می شه, چون اکثر فارسی زبان ها هم ایرانی هستند شما فکر می کنی که تبلغ ها مال ایران هست
یعنی تو ادوردز هم که شما قراره به گوگل پول بدید اسم ایران را از کشور ها ور داشته

بعدش هم کل پولی که از این تبلیغات می گیره یک صدم هزینه سرور و بندوایدی که برای کاربرای ایرانی میزاره را تامین نمی کنه

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
شما مثل اینکه تا حالا در adwords تبلیغ نکردی
اون تبلیغات برای تمام کشور ها قابلیت نشون دادن را دارد ولی با کی ورد های فارسی نشون داده می شه, چون اکثر فارسی زبان ها هم ایرانی هستند شما فکر می کنی که تبلغ ها مال ایران هست
یعنی تو ادوردز هم که شما قراره به گوگل پول بدید اسم ایران را از کشور ها ور داشته

بعدش هم کل پولی که از این تبلیغات می گیره یک صدم هزینه سرور و بندوایدی که برای کاربرای ایرانی میزاره را تامین نمی کنه
من نمیدونم بازم چه ربطی داره به همدیگه این 2 تا بحث !
شما میگین که هزینه های گوگل بیشتر از درآمدش هست در زمینه وب فارسی و برای ایران ارزشی قایل نیست .
آیا یه نفر نیست تو گوگل که بگه برای جلوگیری از این ضرر مد نظر شما سرویس دهی به ایران رو قطع کنن ؟
مثل قطع کردن سرویس دهی نرم افزار ها یا google code یا ...

اگر قصد دارین این بحث رو ادامه بدید بهتره تو یه تاپیک مجزا ادامه داشته باشه که راحت تر و سریعتر بشه پیگیری کرد . :happy:

گوگل شعارش نمایش مرتبط ترین نتایج با کلمه جستجو شده است . حالا اگر script'ی بیاد و این موتور رو در زمینه فارسی از این مسیر خارج کنه . قاعدتا میتونه در زمینه انگلیسی هم صدماتی داشته باشه .

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
من میگم درآمد گوگل به خودش مربوطه. کاری کنیم که دو روز دیگه خودمون برای پیدا کردن یک مطلب معمولی اذیت نشیم.
من موافقم که یک گروه سعی کنند این اسکریپت را از رده خارج کنند. کمک میکنم.

با معرفی و لوگو هم موافقم.

mehdi592

Registered User
لایک‌ها
6
بچه ها من اینو دو هفته است الان رو یه ساب دامین نصب کردم ورودی گوگل هنوز صفره؟! چرا؟

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356

من پایه ام . شروع می کنم ترجمه اینگلیسیشو . تا پدر گوگل ذو دربیارم :D

amk

Registered User
لایک‌ها
9
البته بچه ها من تو سرچ انگليسي به ميهن روبوت هم برخورد كردم+ يه روبوت جديد هست به اسم پاتوق !
ولي شما هم اين كارو شروع كنيد...

بالا