برگزیده های پرشین تولز

اسكريپت ميهن روبوت را دانلود كنيد!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
البته این اسکریپت میهن روبات در واقع یک کپی اپتدایی از این اسکریپت های Black Serp Booster سه . چهار ساله پیش هست

ظاهرا هم این کد هاش را از نمونه خارجیش کپی کرده , ولی متاسفانه چون الگریتم , تکنولوژی جستجوی فارسی مثله زمان 4-5 ساله پیش جستجوی اینگلیسی هست , این قبیل اسکریپت ها تو سرچ فارسی جواب می ده.

من یه ایمیل از این کارمند های گوگل پیدا کردم , براش چند تا از این سایتها + کپی اسکریپت را فرستادم
حالا اگر اصلا ایمیلش درست بود و جواب داد, آدرسش هم به شما می دم که شما هم بفرستید

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
البته این اسکریپت میهن روبات در واقع یک کپی اپتدایی از این اسکریپت های Black Serp Booster سه . چهار ساله پیش هست

ظاهرا هم این کد هاش را از نمونه خارجیش کپی کرده , ولی متاسفانه چون الگریتم , تکنولوژی جستجوی فارسی مثله زمان 4-5 ساله پیش جستجوی اینگلیسی هست , این قبیل اسکریپت ها تو سرچ فارسی جواب می ده.

من یه ایمیل از این کارمند های گوگل پیدا کردم , براش چند تا از این سایتها + کپی اسکریپت را فرستادم
حالا اگر اصلا ایمیلش درست بود و جواب داد, آدرسش هم به شما می دم که شما هم بفرستید

تشکر ویژه

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
البته بچه ها من تو سرچ انگليسي به ميهن روبوت هم برخورد كردم+ يه روبوت جديد هست به اسم پاتوق !
ولي شما هم اين كارو شروع كنيد...

کاری نداشت که . فکر کنم 4 ساعت روش مشغول بودم فقط .
فقط یکسری تغییرات باید بدم توش تا از این حالتش که اصلا خوشم نمی یاد خارج شه . فردا اگر تموم شد . آدرس سایتی که راه تنداختم رو می گم . بعد منتظر رفتار گوگل می مونیم :D

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
انگلیسیش و خارجیا نصبیدن اما اینجوری نیست یکم پیچیده تره
downarchive
freshwap
رو اینا دقت کنید تو سرچ گوگل زیاد هست وقتی میرید تو اصلا مطلب رو ندارم و سرچ بهتون میده، اما یجوریه فکر نکنم گوگل بهشون گیر بده.
از وقتی اینا اومدن سایتی ندیدم بازدیدش بالا رفته باشه همه درجا میزنن
اگه گوگل به زبان فارسی یکم دقت داشت اینطوری نمیشد
این ریپورت ها هم خیلی دیر رسیدگی میشه باز اگه شماره ای چیزی بود خوب بود.
امید وارم که نسلشون منقرض شه

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
فعلا که داره کار می کنه . یکمقدار زمان لازمه که برخورد گوگل رو ببینیم : http://www.inmom.com

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
اقا اسکریپ انگلیسی رو به باقی هم بدید که دهن گوگل رو اسفالت کنیم با کمک شهرداری

ولی اگه همینوجری بمونه تا 1-2 ماه دیگه من وارد این رقابت کثیف میشم و این اسکریپ رو به نوعی تغییر میدم که گوگل بشه جنگل اسفالت

Last edited:

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
en دبگه تست کردن نداره که! خیلی قبلتر بوده نمونه هاش! این نمونه فارسی هم با خلاقیت جوان ایرانی که ساخته نشده :دی

amk

Registered User
لایک‌ها
9
آره منم موافقم انگليسي اين اسكريپت هم منتشر بشه....

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
آره منم موافقم انگليسي اين اسكريپت هم منتشر بشه....

اونوقت ایرانی ها رو کلا بلوک می کنه :) :D
ولی سخت نیست . یکم ور برید حله ..

و بدترین از این اسکریبت هم هست . تا وقتی که اتوبلاگ وردپرز ریخته کسی نمیاد اینو نصب کنه که ..

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
اونوقت ایرانی ها رو کلا بلوک می کنه :) :D
ولی سخت نیست . یکم ور برید حله ..

و بدترین از این اسکریبت هم هست . تا وقتی که اتوبلاگ وردپرز ریخته کسی نمیاد اینو نصب کنه که ..

علي جان اسكريپتو رو كن ديگه :D

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231

اخه چیکار داشتی اینو بگی حالا بفرما تحویل بگیر:D
این یکی کم بود ......
اقا جان اون بدردخور نیست به خوبی اینم اثر نداره گیر ندین! چون اون فقط مطالبو از طریق فید یه سایت منتقل میکنه توی سایت دیگه همین! ولی این یکی فقط کیورده بنابراین توی جستجوها و گرفتن رتبه های بالای گوگل اصلا این دوتا قابل مقایسه نیستن!
البته سرانجام جفتشون یکیه:D

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
این یکی کم بود ......

جدا! حالا این یکیو باید جمعش کرد

درمورد نال شده، بله نال شده اش هست ولی اونهایی که من دیدم ورژنهای قبلیه یعنی 2.5 به قبل که باگهای جدی دارند.

amk

Registered User
لایک‌ها
9
این یکی کم بود ......
اقا جان اون بدردخور نیست به خوبی اینم اثر نداره گیر ندین! چون اون فقط مطالبو از طریق فید یه سایت منتقل میکنه توی سایت دیگه همین! ولی این یکی فقط کیورده بنابراین توی جستجوها و گرفتن رتبه های بالای گوگل اصلا این دوتا قابل مقایسه نیستن!
البته سرانجام جفتشون یکیه:D

:D
جدا! حالا این یکیو باید جمعش کرد

درمورد نال شده، بله نال شده اش هست ولی اونهایی که من دیدم ورژنهای قبلیه یعنی 2.5 به قبل که باگهای جدی دارند.

لطف ميكني لينكشو بذاري ببينيم چي هست...
ممنون...

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
وردپرس یه افزونه دیگه هم یادمه داشت ولی چی بود یادم نیست :دی

ولی از شوخی گذشته اینو که دید انقد سریع راه میوفته بخاطره اینکه هرچی تو گوگل سرچ بشه میشه جزوه مطالب این یعنی هز لحظه بیشتر از 1000 تا ولی با اتو بلاگ نهایت ساعتی 100 تا

بالا