• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اسپانسرینگ تیم ملی رباتیک ایران

hamed-skyboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
تمام توضیحات در نامه پیوست آماده است . خواهشا کسانی که آماده برای اسپانسری هستند یا کسانی را میشناسند که میتوانند اسپانسر شوند معرفی کنید و پورسانت
بگیرید . این تیم چند سالی هست در مسابقات بین المللی تهران اول میشود که در تاریخ 18 الی 22 فروردین همین امسال هم در مسابقات اول شد که شاید در تلویزیون دیده
باشید این تیم در تیر ماه عازم جام جهانی برزیل مسابقات ربوکاپ میباشد .
امید است نخبگان ما در دنیا بدرخشند .
تمام رزومه تیم در این سایت هست . خوهشا این سایت را ببینید . humanoids.ir قسمت بالای سایت پرچم ایران را بزنید تا به صفحه زبان فارسی وارد شود .
در فایل ضمیمه هم با امضا رییس دانشگاه میباشد و تمام اطلاعات وجود دارد . من مدیر روابط عمومی تیم هستم . سوالی بود در خدمتم

فایل های ضمیمه

• اسپانسرینگ.pdf
    392.6 KB · نمایش ها: 21

hamed-skyboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی شرکتی کارخانه ای یا خیریه ای سراغ نداره برای حمایت این تیم و نخبگان ؟؟ برد تبلیغاتی خوبی هم داره برای اسپانسر در حد کشور و جهان
09138271598 میریان هستم مدیر روابط عمومی تیم

hamed-skyboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی شرکتی کارخانه ای یا خیریه ای سراغ نداره برای حمایت این تیم و نخبگان ؟؟ برد تبلیغاتی خوبی هم داره برای اسپانسر در حد کشور و جهان
09138271598 میریان هستم مدیر روابط عمومی تیم

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
ای کاش پول داشتم و می تونستم کمک کنم
تف به این مملکت
یاد خودم افتادم سر پول نتونستیم اعزام بشیم

hamed-skyboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من نشستی با دانشگاه داشتم و پیشنهاد دادم که قیمت اسپانسری سنگینه برای شرکتها و مبلغ را خیلی کم کنید که پذیرفتند . در نتیجه شرح کار بر این شد :

مزایای تبلیغاتی حامیان:
- مبلغ 5 میلیون تومان : چاپ لوگوی اسپانسر بر روی سینه ربات سایز 5*5 . و تقدیر و تشکر از اسپانسر در مصاحبات گفتگوی خبری شبکه 2 و 4، اخبار شبکه های مختلف صدا و سیما، خبرگزاری های اینترنتی و مکتوب و روزنامه ها .
- مبلغ 10 میلیون تومان : حضور تیم با نام، برند و تبلیغات اسپانسر در برزیل . چاپ لوگوی اسپانسر بر روی سینه ربات سایز 8*8 . و تقدیر و تشکر از اسپانسر در مصاحبات گفتگوی خبری شبکه 2 و 4، اخبار شبکه های مختلف صدا و سیما، خبرگزاری های اینترنتی و مکتوب و روزنامه ها . به علاوه لباس بچه های تیم در مسابقات به نام اسپانسر میباشد . بُعد تبلیغاتی بالای شما به عنوان حامی رباتیک ایران در رسانه ملی، ویژه برنامه های صدا و سیما .

اگر دوستانی با این مبلغ کم ، شرکتی را سراغ داره یا میتونه پیگیری کنه یا علی . پورسانتش هم فراموش نمیشه :D

بالا