برگزیده های پرشین تولز

اسپری پنچرگیری و باد کننده لاستیک ماشین،موتورو... به قیمت عمده و ارزان تر از همه جا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
با سلام منظورت پرداخت در محل پرداخت وجه به مامور پست هست دوسته عزیز
پرداخت در محل 10 در صد گرون تر هست چون شرکت های واسطه پستی 10 درصد از ما سود میگیرن و از همه بدتر یک ماه بعد با ما تصفیه میکنن و یعنی کلا نسیه و با پول ما هم شرکت های واسطه بازی میکنن که اصلا برای ما فایده ای نداره.
پرداخت در محل هم ارسال میکینم ولی 10 درصد گران تر هست و هزینه ارسال هم دیگه رایگان نخواهد بود .و هزینه ارسال را هم از خریدار میگیرم و برای این محصول 4000 تومان هزینه ارسالش هست و موقع ارسال هزینه ارسال از مبلغ اصلی کالا کم خواهد شد .که اگر مشتری برگشت زد هزینه ارسال برای ما نباشد چون این جا یک فضای مجازی هست و این که سو تفاهم نشود افرادی هستند که کالایی را سفارش میدهند و موقعی که براشون ارسال میکنیم از هر 100 نفر 20 نفر تحویل نمیگیرن که برای ما ضرر هست. و موبایل و شماره تلفن و آدرس الکی هم میدهند در یک دهه تجارت الکترونیک متعصفانه چنین افرادی بودن.
وقتی تو کشوری داریم زندگی میکنیم که به سازمان آتش نشانی که با جان مردم در ارتباط هست در سال 300 هزار تماس غیر واقعی فقط برای مزاحمت و اذیت کردن داریم دیگه شما عزیز بزرگوار به به ما حق بدید که تو فضای مجازی هم چنین افرادی هستند و ببخشید به هیچ اصول اخلاقی و انسانی هم پایبند نیستند ما برای شما بزرگوار عزیز به هر روشی که بخواهید ارسال میکنیم ولی اگر نقدی خرید کنید برای ما خیلی خوب خواهد بود و برای شما بزرگوار گرامی هم ارزان تر و سریع تر به دستتان میرسد
با چه روشی میخواهید ارسال کنیم برای شما عزیز :
نقدی خرید کنید برای دو عدد هزینه ارسال رایگان خواهد بود کلا 20 تومان میشود
اگر پرداخت در محل بخواهید 10 درصد گران تر + هزینه ارسال که به عهده خریدار خواهد بود برای دو عدد میشه 24 با هزینه پست 28 هزار تومان با تشکر

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
نه داداش اینجا خرید و فروش بر اساس امتیازهای افراد هست و چون شما فقط ۱لمتیاز دارید عرض کردم اول ارسال منظور هم پرداخت در محل نبود
به این صورت که شما جنس را واسه من ارسال میکنید و بعد از اینکه جنس به دست من رسید من پولو به کارتتون میزنم

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
خیلی دوست دارم ارسال کنم برای شما بزرگوار عزیز ولی ما داریم با خیلی ها بیرون از این جا کار میکنیم و حتی نه ما را دیدند و نه این که صدامان را شنیدن و نه میدونن کجا هستیم و ... به حساب ما پول میریزن و ما براشون با باربری و پیک و پست و ... براشون کالا ارسال میکنیم ما تا به حال اینجوری جنس برای کسی ارسال نکردیم تو این دو دهه تجارت به غیر از تجارت الکترونیک
این جوری فکر نکنم کسی تو جامعه کالا ارسال کنه دوسته عزیز اگر شما فکر بهتری دارید بفرمایید کار ما عمده و و واردات هست بیش تر محصولات اینترنتی و عینک .هر روز هم داریم کالا به کسانی که با ما کار میکنند کالا ارسال میکنیم.روش های خرید فروش و... مشخص هست اگر شما فکر بهتری دارید بفرمایید با تشکر

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
میشه سیستم کارش رو توضیح بدید ؟
یعنی باد تولید میکنه یا پارگی رو درست میکنه؟

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
میشه سیستم کارش رو توضیح بدید ؟
یعنی باد تولید میکنه یا پارگی رو درست میکنه؟
با سلام داخله این اسپره گاز فشرده شده هست و این که داخله اسپری کف به صورت چسب هست که وقتی شما استفاده میکنید داخل لاستیک و یا تیوپ چرخش پیدا میکنه و میشینه روی جاهایی که سوراخ شده و میپوشونه مثله چسب محکم میشیه روی لاستیک و مثله نخ پنچر گیری عمل میکنه و جای درز و سوراخ ها را میگیره و علاوه بر پنچری اگر لاستیک شما کلا بادش خالی شده باشد باد هم میکند مثله آپاراتی
تو گوگل سرچ کنید :
اسپری پنچر گیری و باد کننده لاستیک
توضیحاتش را میاورد دوسته عزیز
چیزه خاصی نداره یک اسپری پنچر گیری هست که با تکنولوژی پیشرفته آمریکا ساخته شده و پنچر بشید راحت براتون در کمتر از 2 دقیقه پنچر گیری میکنه و میتونید تا 5 ساعت با ماشین و یا موتور و ... مسیرتان را ادامه بدید با آرامش و بعد وقتی به آپاراتی رسیدید لاستیک ماشین و موتور و .... پنچر گیری کنید بهتر از این هست که تو جاده و یا خیابان بخواهید ماشین و موتور و... را حل بدید چون خودم این سختی ها را کشیدم دیگه بدون اسپری با ماشین و موتور جایی نمیرم و همیشه با خودم یکی میبرم که اگر پنچر شدم بدون هیچ گونه زحمتی و ناراحتی در کمتر از چند دقیقه پنچر گیری میکنه و روزم هم خراب نمیشه

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
مننون داداش هر جایی شرایط و قوانین خودشو داره و شرایط و قوانین اینجا بر حسب امتیازات و سوابق هست نه عمده فروش بودن یا تاجر بودن
البته منظورم با شما نیست وگرنه هر کسی میتونه عکس چهار تا جنس بزاره و بگه من عمده فروش و تاجرم و به کل ایران و امریکا جنس میدم کاری که نداره .
به هر حال موفق باشید

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
خواهش میکنم
مننون داداش هر جایی شرایط و قوانین خودشو داره و شرایط و قوانین اینجا بر حسب امتیازات و سوابق هست نه عمده فروش بودن یا تاجر بودن
البته منظورم با شما نیست وگرنه هر کسی میتونه عکس چهار تا جنس بزاره و بگه من عمده فروش و تاجرم و به کل ایران و امریکا جنس میدم کاری که نداره .
به هر حال موفق باشید

خواهش میکنم دوسته عزیز بازار خرید و فروش قوانینش اینجوری هست اون روشی که شما میخواهید کسی براتون هیچ کالایی را تو هیچ کجای دنیا و نه تنها ایران ارسال نمیکنه دوسته عزیز مثله چک بی محل میماند و حاضر هم نیستیم به خاطر مالمان دنباله کسی بیافتیم البته منظورم شما نیستید شما نه فروشنده معتبر هستید و نه این که با 7 یا حتی هزار امتیاز مثبت هم داشته باشید نه تنها من بلکه هزار نفر دیگه هم با اون روش شما جنس براتون ارسال نمیکنن.من نمیدانم شما چند سال دارید و لی ما دو دهه داریم تجارت میکنیم و مطمئن هستم اگر چنین حرفی به یک فروشنده معمولی و حتی یه تاجر بزنید به شما عزیز طوری دیگه نگاه میکنن و ....شما هم میتوانید عکس بزارید و یا هر کسی میتواند عکس از محصول بگیرد بزارد اما موقع فروش و تو قیمت مشخص میشه که طرف واسطه هست یا وارد کننده و یا دلال و ... موفق و پیروز باشید

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
داداش به جای اینکه هی تایپ کنی چند تا از تاپیکها رو بخون ببین کسی اینطوری میفروشه یا نه دیگه شعبده بازی که نیست چیزیه که هر روز اینجا اتفاق میوفته شما نمبخواد کل دنیا رو بگردی همین جا خوشه

اما حرف خیلی خوبی زدی:
شما جنستو نمیدی بعد دنبال مالت بیوفتی تازه مثلا من ۷امتیاز صد در صد دارم بعد من باید پول بی زبونمو بدم به یه کاربر تازه وارد با ۱امتیاز و دنبال پولم بیوفتم؟؟؟؟ شما داداش کارت خیلی درسته

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
داداش به جای اینکه هی تایپ کنی چند تا از تاپیکها رو بخون ببین کسی اینطوری میفروشه یا نه دیگه شعبده بازی که نیست چیزیه که هر روز اینجا اتفاق میوفته شما نمبخواد کل دنیا رو بگردی همین جا خوشه

اما حرف خیلی خوبی زدی:
شما جنستو نمیدی بعد دنبال مالت بیوفتی تازه مثلا من ۷امتیاز صد در صد دارم بعد من باید پول بی زبونمو بدم به یه کاربر تازه وارد با ۱امتیاز و دنبال پولم بیوفتم؟؟؟؟ شما داداش کارت خیلی درسته
شما میخواهید کالایی را بخرید من که نمیخوام قوانین خرید و فروش داداش همینه دوسته عزیز حالا شما اعتماد نمیکنید مشکل من نیست شما میتوانید از بیرون یا سایت ها بخرید من شمارا مجبور به خرید نکردم موفق و پیروز باشید

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
سلام

ساخت کدام کشور است؟
آیا با تمام تیوب ها قابل استفاده است؟
پس از رفع پنچری تیوب که ترمیم شده وداخلش چسب است قابل استفاده است یا باید بعدا تیوب را عوض کرد؟

Last edited:

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
همه ساخت قدرت اول جهان کشور چین هست و تحت لیسانس USA هست چه تیوب و لاستیک فرقی ندارد.بعد از 5 ساعت چسبش از بین میرود نیاز به تعویض لاستیک و ... ندارد .اسپری که تیوپ یا لاستیک را گاز که نمیگیرد دوسته عزیز پنچر گیری میکند و بعد به یه آپاراتی میبرید لاستیک یا تیوپ را با نخ یا ... براتون پنچرگیری میکند

TCTTCT

Registered User
لایک‌ها
106
همه ساخت قدرت اول جهان کشور چین هست و تحت لیسانس USA هست چه تیوب و لاستیک فرقی ندارد.بعد از 5 ساعت چسبش از بین میرود نیاز به تعویض لاستیک و ... ندارد .اسپری که تیوپ یا لاستیک را گاز که نمیگیرد دوسته عزیز پنچر گیری میکند و بعد به یه آپاراتی میبرید لاستیک یا تیوپ را با نخ یا ... براتون پنچرگیری میکند

شرایط را ارسال کنید آیا با پست پیشتاز ارسال میشود؟
درضمن تاریخ انقضاء تا کی دارد؟
ممنون

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
خرید نقدی،پیکی،پستی و پرداخت در محل هم داریم
خرید نقدی که مشخص هست واریز به حساب و ارسال میشود
خرید پیکی هم که هزینه پیک به حساب ما ریخته میشود بعد براتون ارسال میکنیم و هزینه کالا را به پیک میدهید.چرا میگوییم که هزینه ارسال به حساب ریخته شود چون ببخشید منظورم شما نیستید و سو تفاهم نشه به دلیل این که افرادی بی فرهنگی هستند که درخواست میدهند و بعد وقتی ما براشون پیک و ... ارسال میکنیم شماره موبایل و ... را خاموش میکنند و یا تحویل نمیگیرند و این که آدرس غلط یا اشتباه میدهند و کلا قصد ضربه زدن و... را دارند و به هیچ اصول انسانی هم پایبند نیستیند به همین دلیل فقط این طوری کالا ارسال میکنیم
در روش پرداخت در محل هم هزینه ارسال کالا گرفته میشود و بعد از مبلغ فاکتور موقع ارسال کم میشود و 10 درصد هم گران تر هست چون شرکت های وابسته پستی از ما 10 درصد سود میگیرن و یک ماهه بعد هم تصفیه میکنن و هزینه ارسال هم در پرداخت در محل با خریدار هست
و یا اگر نمیخواهید با این روش ها کالا براتون ارسال شود میتوانید به سایت ایسام هم مراجعه کنید و اون جا پرداخت کنید و در آن جا هم کالای تان را هم دریافت کنید
http://esam.ir/itemView.aspx/644018/
و یا آدرس فروشگاه در ایسام :
http://pakhshkala.esam.ir
تاریخ انقضا هم تا 6 ماهه دیگر دارد و اگر تاریخ انقضا یک ساله هم بخواهید دونه ای 12 تومان هست و دوتاش 24 میشود با هزینه ارسال رایگان در این جا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا