برگزیده های پرشین تولز

اسپم خونه در ...

Xiv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این تاپیک رو واسه این زدم که فقط مدیرای عزیز یه نیم نگاهی هم به انجمن کسب در آمد به ویژه تالار ویژه ی کاربران عمومی داشته باشن.
اونجا خیلیا فقط می یان اسپم می کنن و تاپیک هایی که مفیدن دور از نظر می مونن.
بعضی از این مسخره بازی ها به بخش وبمستر ها هم کشیده شده:(
لطفا یه فکری واسه اونجا بکنید.

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
فکر اساسی رو باید مدیر ارشد سایت یا مدیر کل بکنه. نه مدیرهای معمولی، که متاسفانه ظاهرا اینجا کسی ...

یه سرور گرفتن و Vb نصب کردن. ولش کردن به امون خدا. فقط واسه چک کردن تبلیغات میان. نتیجه هم این میشه که میبینید.

بیخیال بشید بهتره ( زیاد به این موضوعات فکر نکنید، راحت تر هستید. تجربه شخصی خودم ) :) :دی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
منتقل شد به مدیر اون بخش ، اگه لازم بدونن رسیدگی می کنن یا جواب میدن ...

دوست خوبمون neo2 یذره قضایا رو بیش از حد بین المللی می کنن ... ادمین های سایت ، مدیرها رو گذاشتن واسه رسیدگی به همین مسایل ... شما اگه گله داری باید از من نوعی بکنی ، نه از اون بنده خدا ...
peace.gif

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
امشب داری کولاک میکنیا جیگر
اون بخش الان چند ساله وضعش همینه با این جور چیزها هم درست نمیشه مطمئن باش برا همین من تو اون جریانات دخالت نکردم زیاد . چون دیدم و میدونم که مشکل اساسیه و مربوط به این فروم نمیشه
مشکل از کل هست فکر کردی ما چند تا وبمستر داریم ؟ همین چند تا دونه هم به زور و زحمت خودشون یه چیزی شدن بقیه ملت هم که تا اسم کسب درآمد میاد یاد کلیک میافتن خیلیهاشون هم استاد هستند بیرون بببینیشون کلی کلاس میزارن حالا خوب شده سالهای پیش که فقط بحث کلیک و سورف و هایپ و ماتریکس و اینجور چیزها بود
تنها عده کمی هستند که از فروش و تبلیغات وخدمات کسب درآمد میکنند که فکر نکنم دلیل خاصی برای پست زدن تو فروم داشته وقتی هم به مشکل برخورد میکنن میپرسن به جایی نمیرسن پشیمون میشن
خلاصه مشکل کلیه . آموزش . تحصیلات . فرهنگ ....
اینجا فقط میشه همینی که هست کنترل کرد تا حداقل اسپم خونه نشه شاید محیطی بشه که مردم جذب بشن برای یادگیری و پیشرفت انشالله

بالا