برگزیده های پرشین تولز

اسپيكر Z5500 LOGITECH

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xpga

Registered User
لایک‌ها
1
خربدار آكبند و دست دوم اسپيكر Z5500 LOGITECH

finepix

Registered User
لایک‌ها
83
این اسپیکر بقدری عالی هست که هر کس داشته باشه دل ازش نمیکنه..

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
دست نو میخای ؟

یا آکبند ؟

قیمتش الان 550 هست فکر کنم

xpga

Registered User
لایک‌ها
1
:blink:
چرا اينقدر بالا ؟
مگه 250 $ نيست ؟
پس چرا به تومانش اينقدر بالا در مياد ؟

تازه اگه اين قيمتا باشه به نظرتون يه سينما خانوادگي سوني مثلا dz 270 يا dz 570 با محدوده قيمتي 300 با اون همه امكانات مستقل و ... بهتر نيست ؟
كسي تا حالا تجربه مقايسه اين دو را داشته ؟
از لحاظ كيفيت و تفكيك صدا در چه حدي هستند ؟

Last edited:

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
:blink:
چرا اينقدر بالا ؟
مگه 250 $ نيست ؟
پس چرا به تومانش اينقدر بالا در مياد ؟

تازه اگه اين قيمتا باشه به نظرتون يه سينما خانوادگي سوني مثلا dz 270 يا dz 570 با محدوده قيمتي 300 با اون همه امكانات مستقل و ... بهتر نيست ؟
كسي تا حالا تجربه مقايسه اين دو را داشته ؟
از لحاظ كيفيت و تفكيك صدا در چه حدي هستند ؟

هرچند اینجا جای مشاوره نیست ولی بد نیست بدونی

فرقشون اینه که توی اسپیکر بیشتر روی قدرت و کیفیتش کار می کنند ولی توی سینمای خانگی بیشتر روی ظاهرش کار می کنند ! البته کیفیتشون هم خوبه اما اصلا آهنگ گوش کردن باهاشون حال نمیده !

شما اگه سیستم 5.1 واسه فیلم دیدن با کامپیوتر میخوایید بهتره از یه برند دیگه و ارزان قیمت تر یا با یک سینمای خانگی معمولی کار خودتون رو راه بندازید...

اگه اسپیکر 5.1 واسه موسیقی میخوایید بنظرم سخت در اشتباهید و بهتره برید سراغ 2.1...

Z5500 هم قیمتش تو ایران حدود 500 بوده همیشه و گرونیش بخاطر اینه که ورودی اپتیکال داره و میشه ازش بعنوان سینمای خانگی دیجیتال استفاده کرد ولی بقیه اسپیکر ها چون ورودی آنالوگ (3 سیم) دارند معمولا فقط به کامپیوتر وصل میشند...

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
من شنیدم
تنها اسپیکر دنیا با صدای دیجیتال هست

قیمت امروز بازار ایران 550 تومان

گرونتر داره میشه

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
گول دیجیتالش رو نخوریا! آره هی گرون میشه. من خودم Z2300 گرفتم که برا موزیک خیلی از اون بهتره و هم جمع و جور تره!
خواستی بگیری برو مثل من سونی AZ5 بگیر که DAC هم میشه البته الان باید AZ55 شده باشه. خلاصه بیخیالش شو.
ولی از من می پرسی یه ست اسپیکر استودیو بگیر. نبایدم زیاد گرون باشه ولی می ارزه چون من گوش کردم !
ساب ووفر واقعا چرته. وقتی یه ست درست و حسابی داشته باشی می فهمی. استریو یعنی TRUE 2.0

اسپیکر دیجیتال از کریستال ساخته شده نه اینکه ورودی اپتیک و کواکسیال بگیره بشه دیجیتال. قیمتشم وحشته :D

Last edited:

saxp

Registered User
لایک‌ها
342
z2300 اسپیکر مناسبی نیست فقط استاندارد THX داره البته نسبت به قیمتش میگم با نصف همین قیمت کرایتیو هم همین صدا رو بهت میده
Z5500 از سخت افزار DTS بهره میبره و استاندارد دالبی و THX داره طراحیش فوق العاده است وروودی اپتیکال داره و صدا رو هم خیلی شفاف پخش میکنه میتونی از سری Gigaworks های کرایتیو بخری البته کارت صدا هم باهاش باید بگیری تا یه چیزی بهتر از z5500 داشته باشی البته فقط از لحاظ کیفیت صدا

Last edited:

raptor

Registered User
لایک‌ها
2
من شنیدم
تنها اسپیکر دنیا با صدای دیجیتال هست

قیمت امروز بازار ایران 550 تومان

گرونتر داره میشه
من 4-5 سال پیش میخواستم اسپیکر بخرم، مغازه داره یه tvm با ورودی spdif داشت 60-70 تومن. منتها خودش گفت کیفیتش آشغاله و خودش هم میخواد پسش بده

xpga

Registered User
لایک‌ها
1
دمتون گرم بابا :blush:
حال داديد
ولي بازم نظر ها خيلي متفاوته

در كل يك اسپيكر و يا سينماي خانوادگي معرفي كنيد كه هم بدرد فيلم بخوره ، هم موسيقي و هم مقرون به صرفه باشه

به نظرم تنها رو Z5500 ميشه حساب باز كرد كه اونهم قيمت بالايي داره

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125
من فقط به عنوان به رهگذر میگم دیکودر 24 بیت این اسپیکر رو با هیچی عوض نکن .
میدونی Spdif Interface بهش وصل کنی و از دیکودرش استفاده کنی چه صدایی بهت میده ؟

دیتیل بالا و شفاف !!!

در هر صورت موفق باشید

xpga

Registered User
لایک‌ها
1
در هر حال من خريدارم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اگه دوتا پيدا شد ...منم ميخوام ...

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
بازار ایران و پایتخت فقط دارن

باید اینجا بری

قیمتش داره روز به روز گرونتر میشه

زودتر برو بگیر

xpga

Registered User
لایک‌ها
1
خفن داره قیمتش بالا میره

برو زودتر بخر

کسی دست دومش رو نداره

اتفاقا داره حسابي مياد پايين
تا 550 هم رفت ولي الان رو پايه هاي 400 گير مياد
بالاخره دوستاني هم هستند كه بخواهند مثلا jbl هاي 800 توماني و يا حرفه اي تر بخرند
پس لاجيتك رو ميفروشند و يا دست دوم از دبي وارد كنند
پس دست دوم هم داره :blush:

luciferwings

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
الان که دارم این کامنت رو میگذارم ساعت 9 صبحه و من دارم یه آهنگ از infected mushroom گوش میدم /// حالا چرا اینو اینجا میگم . . چون من دارم با z-5500 این اهنگ رو گوش میدم..
ببین الان دقیقآ ولوم روی 4 هست و باس و سروند و سنتر رو فول گذاشتم ... ورودی اپتیکال با افکت موزیک پلای 24 94 . dts music .

با اینکه حجم صدا خیلی زیاد نیست 4 از 20 ولوم ( تازه 11 تا هم بونوس داره ) صدای باس به بدنت برخورد میکنه و تو اینو حس میکنی ...
اصلآ صدا بلند نیست.. اما این کیفیت و قدرت ساب وفر و تفکیک دیکودر اگلاس باعث میشه چیزی فراتر از یک اسپیکر داشته باشی..
اگه 600 هزار هم هست بخرش که اشتباه دوم یعنی دیر خریدن رو مرتکب میشی...
بابا این اسپیکر 300 تومن بود.. نمیدونم چرا اینطوری شد یه دفعه من از آواژنگ 580 تا 590 قیمت گرفتم . 2 هفته پیش.

به هر حال این اسمش اسپیکر کامپیوتر هست و واسه همین کار دیزاین شده...
دیگه خودت حدث بزن من چی میخوام بگم..

بعد هم اگه تو تونستی امکانات این غول بی شاخ و دم رو یکجا توی یک اسپیکر دیگه پیدا کنی به من هم خبر بده...
من که بعد از 2 سال هنوز و هنوز کف کیکنم باهاش آهنگی گوش بدم یا بــــــــــازی کنم...

( راستی اگه میخوای باهاش داریوش و اندی گوش بدی یا نمیدونم ساسی مانکن ... بی خیالش شو . . . . با این اسپیکر باید tiesto , infected mushroom . above & beyond گوش بدی تا بفهمی نویز مایکر یعنی جی .!!!!!!!!!!!)

xpga

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از راهنمايي شما
اگر براتون امكان داره با سينماي خانواده سوني مدل DZ-570 كه ورودي اپتيكال هم داره يه قياس بفرمائيد
قيمتش هم 330 تومان هست

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
سلام من خودم اسپیکر میسازم
هم دست دو دارم هم نو با هر اندازه و رنگ وصدایی که بخوای
مارکمم OXYGEN
E-MAIL:[email protected]
TELL:09355126676
اگه عکسا و قیمتشونو میخوای یه ایمیل بزن

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
سلام.
الان که دارم این کامنت رو میگذارم ساعت 9 صبحه و من دارم یه آهنگ از infected mushroom گوش میدم /// حالا چرا اینو اینجا میگم . . چون من دارم با z-5500 این اهنگ رو گوش میدم..
ببین الان دقیقآ ولوم روی 4 هست و باس و سروند و سنتر رو فول گذاشتم ... ورودی اپتیکال با افکت موزیک پلای 24 94 . dts music .

با اینکه حجم صدا خیلی زیاد نیست 4 از 20 ولوم ( تازه 11 تا هم بونوس داره ) صدای باس به بدنت برخورد میکنه و تو اینو حس میکنی ...
اصلآ صدا بلند نیست.. اما این کیفیت و قدرت ساب وفر و تفکیک دیکودر اگلاس باعث میشه چیزی فراتر از یک اسپیکر داشته باشی..
اگه 600 هزار هم هست بخرش که اشتباه دوم یعنی دیر خریدن رو مرتکب میشی...
بابا این اسپیکر 300 تومن بود.. نمیدونم چرا اینطوری شد یه دفعه من از آواژنگ 580 تا 590 قیمت گرفتم . 2 هفته پیش.

به هر حال این اسمش اسپیکر کامپیوتر هست و واسه همین کار دیزاین شده...
دیگه خودت حدث بزن من چی میخوام بگم..

بعد هم اگه تو تونستی امکانات این غول بی شاخ و دم رو یکجا توی یک اسپیکر دیگه پیدا کنی به من هم خبر بده...
من که بعد از 2 سال هنوز و هنوز کف کیکنم باهاش آهنگی گوش بدم یا بــــــــــازی کنم...

( راستی اگه میخوای باهاش داریوش و اندی گوش بدی یا نمیدونم ساسی مانکن ... بی خیالش شو . . . . با این اسپیکر باید tiesto , infected mushroom . above & beyond گوش بدی تا بفهمی نویز مایکر یعنی جی .!!!!!!!!!!!)

از کی تا حالا با 5.1 و DTS موزیک گوش میدن؟ :lol:
آخه لاجیتک هم شد اسپیکر؟ :p

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا