آژانس هواپیماییexchanging

اسکریپت امتیاز دهی ستاره ای به مطلب

شروع موضوع توسط hektor ‏21 آگوست 2007 در انجمن Script آماده

1. hektor

hektor کاربر تازه وارد

سلام
    اگر کسی اسکریپت امتیاز دهی به مطلب رو که به شکل 5 ستاره است وکاربر با کلیک روی ستاره امتیاز میده وسیستم میانگین امتیازات رو به همراه تعداد آرء نشون میده داره لطفا معرفی کنه فرقی نمیکنه به چه زبانی باشه روی هاست غیر مجانی نصب میکنم.:)

2. mojtaba_6485

mojtaba_6485 Registered User

3. hektor

hektor کاربر تازه وارد

mojtaba جان دستت درد نکنه عالی بودمن تو فروم شما هم عضو شدم.
    این سیستمی که من فوق العاده بهش نیاز دارم اینجاست لطفا کمکم کن تا بتونم از این در وبلاگم استفاده کنم.

من تونستم این اسکریپت رو روی لوکال نصب کنم.
    من با این کد یک خروجی که 5ستاره داره و پاین ستاره تعداد امتیاز رو نشون میده وتعداد کل نظر دهندگان و در آخر یک خط افقی میگرم:​
    کد:
    <?php require('_drawrating.php'); ?>

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css/rating.css" />

<?php echo rating_bar('type1','5'); ?> 

("5 "تعداد ستاره هاست "Type1"یه اسمی که که اگر نباشه هیچی نمیشه فقط به کنار سمت چپ نوشته ها اضافه میشه)​

مشکل اول اگر این اسکریپت رو دانلود کرده باشید میبینید که دو فایل java هم داره حالا میخوام ببینم میشه با استفاده از اون فایل ها خروجی بگریم که در وبلاگم استفاده کنم یا یه صفحه php داخل وبلاگمinclude کنم؟

مشکل دوم اینکه نمیخوام عکس پس زمینه داشته باشه چون به وبلاگم نمیخوره اگر یه عکس png دم دست داری لطفا به من هم بده که دیگه ستاره ها با پس زمینه نباشند.
    بازهم ممنون. اگر بتونم از این اسکریپت در وبلاگم استفاده کنم خیلی عالی میشه . .;)