برگزیده های پرشین تولز

اسکریپت جمع آوری ایمیل از سایتها رایگان

amk

Registered User
لایک‌ها
9
سلام...

بالاخره اسکریبتی رو که خیلی ها دنبالش بودن رو براتون تونستم بیدا کنم و تو سایت زیر براتون گذاشتم:
http://bestforum.ir/fa/index.php?topic=9.0

بعضی امکاناتش:

- حذف آدرس های ایمیل تکراری
- حذف آدرس های ایمیل غیرمعتبر از لحاظ فرمت (مثلا [email protected] از لحاظ فرمت معتبر است) ‏
-‏ استفاده از تکنولوژی ‏Ajax ‏
-‏ دریافت آدرس های ایمیل همزمان از چندین لینک مختلف ‏
-‏ دریافت آدرس های ایمیل از متن (‏Source‏)‏
- نصب بسیار ساده (بدون نیاز به ‏MySQL‏ و ...)، اجرا فقط با آپلود اسکریپت (فقط دو فایل ‏php‏)‏
- نمایش ایمیل های دریافتی به دو صورت زیر هم و یا کنارهم(جدا شده با کاما جهت ارسال با جی میل)
- دریافت ایمیل های anti spam شده مانند name [at] email [dot] com به 56 شکل مختلف
- حذف آدرس های ایمیل غیرمعتبر از لحاظ وجود سرویس دهنده (مثلا [email protected] غیرمعتبر است زیرا سرویس دهنده test.com وجود ندارد)

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
یوزر و پسورد میخواد. پابلیکش کن

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
امیر جان همینجا میزاشتی بهتر نبود
بعد این مال متالیک هست یا فرق میکنه
از پرشن اسکریپت برنداشتیش ؟؟؟

mihanpayam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ..من یکی از این اسکریپت ها داشتم و رفتم توی سایت ایستگاه و گفتم بذار ازشون اجازه بگیرم ، گفتن که حلال نمیکنن !!!!!!!!!!!!!!!
درجه یک هم همینو گفت ... البته 2-3 تا از سایتهای نیازمندی قبول کردند اما بقیه نه

و من فکر کنم که بدون اجازه کار دور از شانی باشه ...
البته نظر شخصی بنده است

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این که نرم افزارش هست نیازی به اسکریپ نداره

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
این که نرم افزارش هست نیازی به اسکریپ نداره
اسکریپت به خاطر اینکه از روی یک سرور قوی و با سرعت اینترنتی بیشتری وصل هست سریع تر انجام میده و این اسکریت قابلیت شناسایی بالایی داره

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسکریپت به خاطر اینکه از روی یک سرور قوی و با سرعت اینترنتی بیشتری وصل هست سریع تر انجام میده و این اسکریت قابلیت شناسایی بالایی داره

خوب دوست عزیز تا جایی که من میدونم سرورها به این جور نرم افزارها عجیب گیر میدن واسه همین من گفتم نرم افزارش هست
دادم یکی از دوستان نصب کردن امتحان کردیم این باید حتمای یه صفحه که توش ایمیل داره رو بدی بعد ایمیلها رو جمع میکنه ولی اصلا اهل کنکاش نیست مثلا سایت بلاگفا رو دادیم هیچ ایمیل پیدا نکرد در صورتی که اگر داخل صفحه لیست وبلاگها میرفت کلی ایمیل باید پیدا میکرد

Last edited:
بالا