آژانس هواپیماییexchanging

اسکریپت نیازمندی و آگهی رایگان

شروع موضوع توسط the boy ‏7 آپریل 2010 در انجمن Script آماده

1. the boy

the boy Registered User

سلام
    من اسکریپت نیازمندی رو میخوام منتها بدون مشکل
    میشه از نت دانلود کرد
    من هر چی دیدم مشکل داشتند
    فروشی هم اگه کسی داره قیمت و دمو

2. Desperadoz

Desperadoz Registered User

پیام خصوصی دادم بررسی کنید.

3. alen_90

alen_90 کاربر تازه وارد

در این سایت می توانید آگهی خود را قرار داده و به خوبی در سایت های جستجو نمایش داده شوید

همچنین در موتور جستجوی خبر های خبرگزاری ایران می توانید از خبرهای بیش از 100 خبرگزاری و سایت خبری در لحظه مطلع شوید

Www.Parsinfo.info

لطفا

به دوستان خود بگویید

4. meysamz

meysamz Registered User

پیشنهاد می کنم اسکریپت نیازمندی ضابط را نیز بررسی کنید.
    لینک دمو + لیست تغییرات به همراه تاریخ و ...
    http://www.zabet.ir/zabet-classified-v2.html

5. RaboSystem

RaboSystem کاربر تازه وارد

6. tab100

tab100 کاربر تازه وارد

من خودم ضابط را جندی پیش می خواستم بگیرم تا اینکه یکی از دوستان که مدیر یک ویبلاک موفقی است لینکی از این ادام در یک انجمنی برای من فرستاد و داستان مشکل یک پسر معلول و این ادام بود. و بسیار هم ان زمان شاکی داشت این موضوع . نگرفتم و رفتم استگاه را 210تومان خریدم که الان بسیار راضی هستم
    اول سئو خیلی بالاتری داره . سرعت لود خوب
    دوم - تمام صفحه های ضابط نام خودش نوشته شده - جز انهایی که در هاست خودش نصب کرده
    من شنیدم اسکریپ نیست یک لایه htm را نصب می کنه که حجم کامل 3 مگابایت هم نمی شود - کنترل و فراخوانی هسته از جای دیگر که دست خودش است- این شایعه هم که مدیریت کامل داره برای تمام کاربر ها هم است. یانهم ایشان اصلا انتقاد را دوست نداره هم در ان موقع در انجم مطرح بود . استحضار ایشان من نقل می کنم دیده و شنیده ها را و هیچ طرف را تایید نمی کنم
    طبیعی است مدیریت اگهی استگاه خیلی کار امد تر است و من در این 6 ماه تجربه کردهام و از صفخات گوگل تا پیچ رنگ ام که زیاد هم خودم در بالا بردن ان نقشی نداشتم و چون اسکریپ کارش خوب است .
    با تجربه خودم از اایستگاه بهترین است - دو پیشنهاد که برید و از خود استگاه تهیه کمید - یادمه یک ایران وب تیم بود که استگاه را می فروخت گرفتم دیدم با ie کار نمی کنه و مشکل داره با هزار زحمت پولک را با کسر مبلغی گرفتم - من راضی هستم و پیشنهاد می کنم اولین و بهترین استگاه را بهتر است تهیه کنید - در هاست خود شا نصب می کنه -- نمونه فایلی که نصب مب کنه را همان لحظه ایمیل می کنه = پشتیبانی من مشکلی نداشتم ولی یک باز متاسفانه فیلتر شدم - رایگان دامنه را تغییر دادنند و تشکر می کنم ازشان

7. appbannerkhuniresbanner