برگزیده های پرشین تولز

اسکریپت MLM مورد نیاز است

pedram2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید . از حضور دوستان عزیز تقاضا دارم اسکریپتی در زمینه مولتی لول مارکتینگ MLM اگر سراغ دارند معرفی بفرمائید. یک چیزی تو مایه های http://www.mlm.mrdollar.biz یا قویتر .

pedram2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنا به استقبال و مساعدت شدید اعضای محترم در مورد اسکریپت مورد نظر :blink: :whistle:
متن رو اینطوری تصحیح میکنم:
خریدار یک اسکریپ با پدر و مادر در زمینه نتورک مارکتینگ mlm با قیمت مناسب هستم.

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
احتمالا برنامه خارجی اماده اش باشه کرک شده باید اسمش رو دوسنت
قابل نوشتن هم هست ولی بعیده کسی مجانی بنویسه بده
قیمتی هم می خواهی قیمت پیشنهادی ات رو بهم بده :d

pedram2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمالا برنامه خارجی اماده اش باشه کرک شده باید اسمش رو دوسنت
قابل نوشتن هم هست ولی بعیده کسی مجانی بنویسه بده
قیمتی هم می خواهی قیمت پیشنهادی ات رو بهم بده :d

اسکریپت آماده میخوام .کسی هم که پیشنهادی داره (حالا یا کرک کرده یا قبلا خریده و میخواد شر کنه) مشخصات کامل و دموی تست 1 هفته ای باید بده تا تست بشه اگه باگ نداشت و امنیتش مناسب بود خریدارم در غیر اینصورت که خودم 10 اسکریپت دمو دارم خدان چندتام از این کرک شده ها دارم که 2زار نمی ارزن.

نمیخوام کسی برام بنویسه چون نه میتونه بعدشم قیمتایی پرت میکنن که خودشونم خندشون میگیره .میرن 7 تا اسکریپت قدیمی و مجانی و پر از باگ رو سرهم میکنن میدن دست مشتری میگن خودمون نوشتیم حالا فردا که گند کار دربیاد کی میتونه یقه اینا رو بگیره؟ نمونش رو تو همین فروم گذاشته بود واسه فروش میگفت ایجکس هست . ورداشته بود 2 تا کد جاوا خورونده بود برنامه رو انقدر سنگین کرده بود که 2 ساعت طول میکشید بالا بیاد بعدش هم گفت من برنامه نویس دات نت کارم ولی نمونه برام یک مامبو نشون داد که قالب ایجکسشو الان مجانیم میتونی گیر بیاری.

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
اسکریپت آماده میخوام .کسی هم که پیشنهادی داره (حالا یا کرک کرده یا قبلا خریده و میخواد شر کنه) مشخصات کامل و دموی تست 1 هفته ای باید بده تا تست بشه اگه باگ نداشت و امنیتش مناسب بود خریدارم در غیر اینصورت که خودم 10 اسکریپت دمو دارم خدان چندتام از این کرک شده ها دارم که 2زار نمی ارزن.

نمیخوام کسی برام بنویسه چون نه میتونه بعدشم قیمتایی پرت میکنن که خودشونم خندشون میگیره .میرن 7 تا اسکریپت قدیمی و مجانی و پر از باگ رو سرهم میکنن میدن دست مشتری میگن خودمون نوشتیم حالا فردا که گند کار دربیاد کی میتونه یقه اینا رو بگیره؟ نمونش رو تو همین فروم گذاشته بود واسه فروش میگفت ایجکس هست . ورداشته بود 2 تا کد جاوا خورونده بود برنامه رو انقدر سنگین کرده بود که 2 ساعت طول میکشید بالا بیاد بعدش هم گفت من برنامه نویس دات نت کارم ولی نمونه برام یک مامبو نشون داد که قالب ایجکسشو الان مجانیم میتونی گیر بیاری.
همه که اینجوری نیستن!

شما همه رو داری با یکی مقایسه میکنی.
مطمئن باش به بچه های اینجا یه کاری رو بسپاری به بهترین نحو انجامش میدنو تحویلت میدن!

بعدم نگو که کسی نمیتونه!

تو برنامه نویسی هیچ کاری نشد نداره!!

hba

کاربر فعال
لایک‌ها
1
اینجا همه ادم حسابی هستند الکی حرف نزار :d
بخواهی مینویسند بهترینش رو هم این که لینک دادی که به نظر من یکی گند ترین سایتی هست که دیدم
ولی خوب حتما پول درست نمیدی کار خوب بگیری؟
پیشنهاد مالی ات رو بده می نویسند میدهند

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
نمیدونم این رو چطوری استدلال کردی !!!!! میشه گفت اکثر دوستانی که بصورت فعال توی این بخش فعلیت میکنند جزو بهترین های برنامه نویسی ایران هستند و پروژه های پر کاربری رو نوشتن

======

در مورد سیستم MLM هم عرض کنم اگه مستقل بخوای میتونم بنویسم ولی زیر 400 هزار تومان امکان نداره چون به صرف وقتی که میزاری باید ارزش داشته باشه ( البته پروژه PCC رو اماده دارم که تازه نوشتم اگه خواستی دمو میدم تا مطمثن بشی اسکریپت اختصاصی نوشته شده )
اگر هم در قالب یک ماژول بخوای روی نیوک فکر میکنم موجود باشه اگه بگردی پیدا میکنی

=====
در مورد لینکی هم گذاشتی دقیقا با حامد موافقم , ضمنا همون چیزی رو که توی اون لینک میبینی دقیقا میتونم مجانی نصب کنم

pedram2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
hba دوست عزیز من نیومدم اینجا کل بندازم که کی برنامه نویس هست یا نیست که. تصور نمیکنم تو نوشته هام هم گفته باشم اینجا یا بچه های اینجا مشکلی داشته باشند .
من مشتری هستم و انتخابم اسکریپت آماده هست . در مورد اینکه گفتید پول خوب نمیدم منظورتون رو متوجه نمیشم . پول خوب یعنی چقدر ؟ وقتی اسکریپت رجیستر شده اصلی با امکانات فوق العاده و پشتیبانی 24 ساعته واقعی از شرکت خارجی که داره از سال 2000 تا حالا با قیمت آپدیت 10% برای هر سال که 7 ساله تستشو داده و با داشتن بیشتر از 650000 عضو هیچکدوم از سایتاش 1 دقیقه هم نخوابیده و هک هم نشده رو داره میده 380 دلار شما بگو پول خوب برای یک اسکرپتی که حالا اگر بگیریم واقعا یکی بنویسه که یک دهم امکانات اسکریپت ذکر شده در بالا رو هم نداره و فقط چند ماه باید تست بشه تا باگ هاش دربیاد با فرض اینکه نویسنده آدم متعهد به کارش باشه و ساپورت هم بکنه کارش رو چقدر هست ؟
من مثال http://www.mlm.mrdollar.biz رو جهت مثال مطرح کردم چون خیلی از دوستان بنا به عدم برخورد با اسکریپتهای mlm متوجه بشند عملیاتی که در یک اسرکیپت MLM انجام میشه چی هست.در ضمن یک سوال برام پیش اومده که لطف کنید بگید که جسارتا شما چه مشکلی در این اسکریپت دیدید؟ اصلا چطوری تستش کردید؟ دمو نداره این اسکریپت .اگه منظورتون قالبش هست که منم موافقم طرف آدم بیسلیقه ای بوده .

siavashmusic عزیز این اسم برام آشناست .مطمئن نیستم ولی اگر همون فردی هستید که من فکر میکنم که باید عرض کنم اسکریپت شما سیستم MLM نیست و کمیسیونش یک مرحله ای هست و اون هم قبلا برای فرد دیگه ای آماده کرده بودید و بهش داده بودید پس اینکار اختصاصی محسوب نمیشه و قیمتی هم که قبلا داده بودید خیلی فرق داشت با اینی که الان میگید(البته اگر من اشتباه گرفتم شما رو لطفا اعلام کنید که برم دموتون رو ببینم ) .
در مورد ماجول نیوک هم عرض می کنم که خیر یک همچین ماجولی برای نیوک موجود نیست مگه اینکه کسی اختصاصی نوشته باشه اگر شما سراغ دارید انتخاب خوبی هست برای من و من حاضرم بخرم .
در مورد همین اسکریپت http://www.mlm.mrdollar.biz هم لطف میکنید اگه اسکریپتش رو مجانی که نه با یک قیمت مناسب بدید البته اگر دموی شما رو دیدم و کارم رو راه نینداخت.​
با تشکر از شما

hba

کاربر فعال
لایک‌ها
1
ببین ایران با خارج فرق داره اونجا یه چیزی می نویسند و می زارند برای فروش و هر اسکریپتش رو 300 دلار می دهند
ولی اینجا ایرانه اختصاصی کار میشه
و همون یه اسکریپت رو که می خواهی می نویسند و می دهند بهت پولش رو میگیرند حدود 1 به بالا هم میشه قیمتش :d

ارزش کاری رو اینجا رو با خارج نمی تونی مقایسه کنی

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خواستی من برات با ASP.NET مینویسم
قیمتم 700 تومن
اون اسکریپتی رو 200-300 دلار میدن که به 1000 نفر بفروشن نه اختصاصی رو
فرقشون از زمین تا زیر زمینه

pedram2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
hba
عزیز دل خوب من هم به همین دلیل نمیخوام کسی برام بنویسه دیگه . برای من چه فرقی میکنه 10000 نفر دیگم این اسکریپت رو داشته باشند؟ اونطوری تازه بهتره که زودتر باگهاش در میاد و دیباگش میکنند.

shervinrv
اونی که تو مینویسی کدومه زمینیه یا زیرزمینیه ؟:lol:

آقا ما چقدر بدیم کسی پیشنهاد نوشتن برنامه اختصاصی نکنه؟ اسم این بخش اسکریپتهای آماده هست.​

pedram2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سیاوش اسکریپت مجانی که گفتی چی شد پس؟ ما که گفتیم مجانی نمیخوایم ازت میخریمش :lol:

pedram2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا ای ولا لاف
این بود که میگفتید الیم و بلیم؟
مثل اینکه اینجا غیر چند مدل اسکریپت تابلو که مجانیش رو هر جا بری پیدا میکنی چیز دیگه ای تو کارتون نباشه

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
بیا این هم اسکریپت 7LEVELMATRIX نیمدونم کار میکنه یا نه
تستش نکردم
تو آرشیو بود

فایل های ضمیمه

• 7LevelMatrix.zip
    214.3 KB · نمایش ها: 53

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
hba
siavashmusic عزیز این اسم برام آشناست .مطمئن نیستم ولی اگر همون فردی هستید که من فکر میکنم که باید عرض کنم اسکریپت شما سیستم MLM نیست و کمیسیونش یک مرحله ای هست و اون هم قبلا برای فرد دیگه ای آماده کرده بودید و بهش داده بودید پس اینکار اختصاصی محسوب نمیشه و قیمتی هم که قبلا داده بودید خیلی فرق داشت با اینی که الان میگید(البته اگر من اشتباه گرفتم شما رو لطفا اعلام کنید که برم دموتون رو ببینم ) .
در مورد ماجول نیوک هم عرض می کنم که خیر یک همچین ماجولی برای نیوک موجود نیست مگه اینکه کسی اختصاصی نوشته باشه اگر شما سراغ دارید انتخاب خوبی هست برای من و من حاضرم بخرم .
در مورد همین اسکریپت http://www.mlm.mrdollar.biz هم لطف میکنید اگه اسکریپتش رو مجانی که نه با یک قیمت مناسب بدید البته اگر دموی شما رو دیدم و کارم رو راه نینداخت.​
با تشکر از شما

سلام دوست عزیز , ممنون از توجه شما

در مورد اسمم باید عرض کنم من شما رو بجا نمیارم متاسفانه و نمیدونم شما در مورد چی صحبت میکنید

اما در موردی که فرمودید سیستم من MLM نیست باید عرض کنم منم نگفتم MLM هست !!:blink:
من اون پروژه رو جهت اینکه ملاحظه کنید پروژه از صفر توسط خودم نوشته شده مثال زدم البته پیرو فرمایشات شما که گفتید . . . .
در مورد اینکه فرمودید برای کس دیگه ای نوشتم باید عرض کنم بله ولی برای کس نه کسان دیگه . . . تا الان 7 نسخه رو فروختم اما حتی یکی از این 7 نسخه مشابه هم نیستند و هر کدوم امکانات متفاوت دارند
آخرین نسخه این پروژه روی www.ClickSor.ir نصب شده که با 6 نسخه قبلی هم تفاوت داره چرا که من هسته سیستم رو مینویسم و درخواست های مشتری رو بصورت ماژول روی هسته تعریف میکنم بطور مثال توی نسخه کلیک سور دات آی ار من قابلیت ارایه ریسلر تبلیغاتی با امکانات قابل توجه Arrenge کردم که نسخ مشابه ایرانی خاطرشون رو هم بخوان نمیتونند روی کاغذ هم اتصالات رو تعریف کنند چه برسه براش کد بنویسند :happy:. . .حالا میتونی دم ما رو ببینی:lol:

در مورد ماژول نیوک هم که گفتید موجود نیست !!!! شاید نباشه ولی من دارم . . .

در مورد تقاضای دمو هم که خودتون این لینک mlm.mrdollar.biz رو گذاشتید که !!!
دیگه دمو برای چی میخواید ؟!!هر چیزی که اینجا میبینید رو من ایجاد میکنم البته اگه میخواید از صحت عرایضم مطلع بشید اون یک مبحث دیگه هست

pedram2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
TehranNe دوست عزیز ممنون ولی نه این کار نکرد
آقا سیاوش از شما هم ممنون بابت ارسال اون سه ماجول اونها فقط مربوط به مارکتینگ بودند و مسئله اصلی یعنی اسکریپت ماتریکس وجود نداشت . در هر حال از این دو دوستمون ممنونم
من مجبور شدم از طرف خارجی بخرم قیت 85 دلار الان مشغول فارسی کردنشم

nanayan

Registered User
لایک‌ها
37
سلام اقا پدرام خوبی اقا این اسکریپت خریدی فارسیشم کردی ؟

بالا