برگزیده های پرشین تولز

اس ام اس خنده دار بهمن ۹۲ سری جدید

nazaninfar

Registered User
لایک‌ها
18

: جدیدترین و داغ ترین اس ام اس های خنده دار را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم امیدواریم که از خواندن سری جدید اس ام اس خنده دار لذت ببرید.

جوانی از بیکاری رفت باغ وحش پرسید استخدام دارید؟ یارو گفت مدرک چی داری گفت دیپلم یاروگفت یه کاری برات دارم حقوقشم خوبه پسره قبول کرد یارو گفت : ما اینجا میمون نداریم میتونی بری تو پوست میمون تو قفس تا میمون برامون بیاد چند روزی گذشت یه روز جمعه که شلوغ شده بود . پسره توی قفس پشتک وارو میزد ، از میله ها بالا پائین میرفت . جو گیر شد زیادی رفت بالا از اون طرف افتاد تو قفس شیره ، داد زد کمککککککککک شیره افتاد روش دستشو گذاشت رو دهانش گفت آبرو ریزی نکن من لیسانس دارم. . .

.

.

.

تحقیقات در ایران نشون داده که ۹۹ درصده پسرا حداقل یک بار این جمله رو به هنگام بازی کردن با دوستانشان برای دوست دخترشون نوشتن: “عزیزم امشب سرم درد میکنه مهمونم اومده ببخشید نمیتونم اس بدم”

.

.

.

شماها یادتون نمیاد. موقعیم بود که وقتی ما دهه شصتیای بدبخت که می‌خواستیم بریم استخر، اول از زیر دوش آب سرد سرد رد می‌شدیم بعد توی آب سردتر استخر شنا می ‌کردیم! تازه چون استخراش روباز بود سرمای هوا و با برگایی که باد با خودش انداخته‌ بود تو آب رو، باید باهم تحمل می‌کردیم… بعله، همچین مردای مردی بودیم ما !!!

.

.

.

طبق اعترافات مهندسین طراح برج میلاد در فونداسیون این برج از ملات ساقه طلایی استفاده شده است

.

.

.

دختر است دیگر

.

.

.

.

.

.

.

گاهی دلش میخواهد هنگام رانندگی تیر چراغ برق را نبیند…^_^

.

.

.

بعضی از پسرا وقتی یه آهنگ عاشقانه میشنون اسم یه نفر میاد تو ذهنشون بعضیا دو نفر بعضیام سه نفر بعضی ها هم اسم یه دبیرستان دخترانه میاد تو ذهنشون !

.

.

.

بـرای اولیـن بـار در تـاریـخ فارس اس ام اس ی پـسـت ۳D مـیـذارم . . . . . . “D D D ” خـواهــش مـیـکنـم تـشـویـق نـکنـیـد:))

.

.

.

مورد داشتیم دختره آخر وقت رفته توی بانک درو پشت سرش قفل کردن ، هول شده گفته چند سال برام بریدین ؟

.

.

.

مورد داشتیم پسره با پدرش رفته بیرون پلیس پدره رو گرفته گفته خانم کی باشن !!!!

.

.

.

اصولا مخالف خودکشیم مگه اینکه عکس شناسنامم پخش بشه!

.

.

.

قدیما تا به یه دختر میگفتی: سلام جواب مـیـداد: سلام و کوووفت !اما الان تا به یه دختر میگی : سلام سریع میگه: خـُب اسم بچمونو چی بزاریم ؟؟؟؟

.

.

.

sms khandedar
ولـنـتـایـن چیـسـت ؟ دادن یـک خـرس کـوچـک بـه یـک خـرس گـنده
icon_biggrin.gif

.

.

.

انگشتتون رو بکنید تو گوشاتون قشنگ بچرخونیدحالا بذارید تو دهنتون !شکلات تلخ سوییسی همچین مزه ای داره !تازه ۹۴/٠٠٠ تومن هم صرفهجویی کردین
icon_sad.gif
(

.

.

.

اونقدر سرعت اینترنت ضایعه که وقتی میخوام ایمیلم رو ببندم ، باهاش خداحافظی می کنم . روزگاره دیگه ممکنه دیگه باز نشه

.

.

.

هرکه نان از عمل خویش خورد شب و روز از پشه ها نیش خورد.

.

.

.

بسلامتی استادی که سر جلسه امتحان دید برگم سفیده اومد در گوشم گفت نگران چی هستی؟ اسمتو بنویس بقیش با من! ولی حیف بیدار شدم بقیه خوابمو ندیدم

.

.

.

همسرم:کدوم گوری این وقت شب؟ من:اون طلا فروشی رو یادته میخواستم از اونجا واست یه انگشتر بخرم؟ همسرم:اره عشقم مگه میشه یادم بره ♥ من: تورستوران بقلیش دارم غذا میخورم !!!!!

.

.

.

آقا! کسی آدرس خونندگان محترم تبلیغ تن ماهی تحفه رو نداره؟ هفته بعد عروسیه فامیلامونه دنبال خواننده میگردیم… اگه میدونید بگید ثواب داره:)

.

.

.

گاهی یه چیزایی تو یخچال پیدا می کنم که بعضا فقط دو سه سال از خودم کوچکترن !

.

.

.

ﺗﻮ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺎﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﻫﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﻦ ﮐﻪ : ﺭﺍﺣﺖ ﭘُﺸﺖ ﻭﺍﻧﺖ ﺟﺎ ﻣﯿﺸﻪ (:) ﻭﺍﻻﺍﺍﺍﺍﺍﺍ

.

.

.

میدونی چرا ماشین های آمریکایی سقف ندارن؟ چون شعور کفتراشون بیشتر از کفترای ماست

.

.

.

یکی از کاربردهای کارت ملی اینه که هر از چند گاهی یک نگاه بهش بیاندازی و به قیافه الانت امیدوار بشی

.

.

.

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﺗﻮ ﺩﻋﻮﺍ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺳﻨﮓ ﺳﺎﻗﻪ ﻃﻼﯾﯽ ﭘﺮﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺗﻮ ﺳﺮ ﯾﺎﺭﻭ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﻐﺰﯼ ﺷﺪﻩ

.

.

.

ما تو خونمون دو تا مرغ داریم که جمعه ها تخم نمیزارن:| به این میگن عمق اثر تحریما !!!!

.

.

.

آینده شغلی معدل در ایران چیست؟ معدل ۱۹-۲۰= دکتر، مهندس، استاد

معدل ۱۹-۱۷= معلم معدل ۱۷-۱۴= کارمند

معدل۱۴-۱۲= مدیرعامل

مردود= میلیاردر

icon_neutral.gif

.

.

.​