برگزیده های پرشین تولز

اشتباه بزرگ من در خرید گوشی کا 800

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GoodTricks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...
دیروز گوشی کا 800 رو گرفتم و واقعا از این خرید پشیمون شدم...
چرا چون صداش واقعا آشغاله:( :( :( :(
اصلا هم کیفیت نداره و پر از نویزه
من 2روز پیش با دابلیو 810 از لحاظ صدا پوز ان 70 رو زدم ولی امروز ان70 پوز مارو زد:( :( :wacko: :wacko:
چه اشتباهییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
خوب شما قبل'ش بايد کامل تحقيق کنی / چندين بار اینجا گفته شده که اسپيکر'ش از نظر " بلند " بودن زياد حرفی برای گفتن نداره // همين الان هم میتونی بفروشی و باهاش 3250 بگيری که خيلی بلنده صدا 'ش ولی بعد از مدتی به خاطر از دست دادن صفحه نمايش ، دوربين و کيفيت صدا و ساير نکات پشيمون نمیشی !؟
consoling2.gif

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
خوب شما قبل'ش بايد کامل تحقيق کنی / چندين بار اینجا گفته شده که اسپيکر'ش از نظر " بلند " بودن زياد حرفی برای گفتن نداره // همين الان هم میتونی بفروشی و باهاش 3250 بگيری که خيلی بلنده صدا 'ش ولی بعد از مدتی به خاطر از دست دادن صفحه نمايش ، دوربين و کيفيت صدا و ساير نکات پشيمون نمیشی !؟
consoling2.gif

کاملا درسته حرفتون!!

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2

قبول دارم! دارم به این نتیجه میرسم که 3250 غیر از صدا هیچی نداره! اگه سیمبین رو ازش بگیری هیچی نداره!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
فقط دوربینه 3.2 ش می ارزه به کل کمپانی نوکیا
فقط صدای اسپیکر 3250 و N73 نوکیا می ارزه به همه ی کمپانی سونی اریکسون !
فقط صفحه نمایش N90 و E60 نوکیا می ارزه به تمام آبا و اجداد سونی اریکسون !
فقط دوربین N93 نوکیا می ارزه به تمام دار و ندار کمپانی سونی اریکسون !
...
شما برو 1100 بخر!
اگه از سر تا پام 7-8 تا یازده دو صفر و امثال اونو آویزون کنم افتخار می کنم که 400 تومن پولمو پای اون آشغال ندادم !
این جوری هم می تونیم بگیم!! اون دوربینش می ارزه به کل گوشکوب های نوکیا!!!
چی شد؟ باز یادت رفت حرف بزرگترتو گوشی کنی ؟ مگه قرار نبود با طرفدارای نوکیا کل کل نکنی؟
سونی اریکسون کم گوشتکوب داره ؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ؟ تعداد کاربرای فروم پرشین تولز که N73 گرفتن تقریبا با K800 برابری می کنن و حتی بیشتر هستن ! تا حالا شده ازش ناراضی باشن و قصد فروششو کرده باشن ؟؟

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
فقط صدای اسپیکر 3250 و N73 نوکیا می ارزه به همه ی کمپانی سونی اریکسون !
فقط صفحه نمایش N90 و E60 نوکیا می ارزه به تمام آبا و اجداد سونی اریکسون !
فقط دوربین N93 نوکیا می ارزه به تمام دار و ندار کمپانی سونی اریکسون !
...

اگه از سر تا پام 7-8 تا یازده دو صفر و امثال اونو آویزون کنم افتخار می کنم که 400 تومن پولمو پای اون آشغال ندادم !

چی شد؟ باز یادت رفت حرف بزرگترتو گوشی کنی ؟ مگه قرار نبود با طرفدارای نوکیا کل کل نکنی؟
سونی اریکسون کم گوشتکوب داره ؟

صدای اسپیکر میگی!! رو w900 صدا هست؟!! حالا یه دونه ان 73 بعد از 100 تا گوشی نوکیا اومده که صداشم با 550 سونی اریکسون کل میزنه!!! یه جوری گفتی کل سونی اریکسون که انگار از سونی سر تره!!

پس سرور صدای اسپیکر w900!!

---------------------------------------------------------

در مورد صفحه نمایش!! من آرش دوسته روزبه ان 90 داشت!! دیدم!!! از 810 هم کیفیت ال سیدیش کم بود!!:p :p :p

باز یه جوری گفتی کل سونی!! اریکسون!!

فقط بگی دیگه آره؟:happy: :happy: کی بی کیه!! آره؟

در مورد دوربین!! عکاسی که نوکیا جرات نداره با سونی کل بزنه!!!

در مورد فیلمبرداری حالا یه گوشی اندازه هندی کم زده!!:happy: بیاد کیفیتش خوب نباشه!! یه لنزه دیگه انداخته روش!!! عوض گوشی شده شبیه بیل!!

کلا خیلی جوگ گفتی!!!:happy: :happy: :happy: :happy:

سرور صدا 3250:p :p

سرور تصویر گوشکوب ان 93:p :p :p

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
:p :p :p

N93
اصلا درکی از زوم اپتیکال در گوشی موبایل داری؟!
کیفیت فیلم برداری دی وی دی میدونی یعنی چی؟
به اینها فکر کن اگر هنگ نکردی برگرد
:cool:

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
فعلا که سونی اریکسون همون گوشت کوب با کیفیت فیلمبرداری خوب رو نداره ! W900 هم که تا حدودی از بقیه قابل تحمل تر هست گوشتکوبه !
نمی خوام بی دلیل بگم که اسپیکر 3250 و N73 قوی تر از w900 هستن ! اینو فقط از چند نفر شنیدم که ممکنه مثل شما از روی تعصب حرف زده باشن و حرفشونو قبول نمی کنم ! من W900 رو تست نکرده ام که با گوشی های نوکیا مقایسه اش کنم ! ولی اگه از نظر اسپیکر بهتر باشه با توجه به قیمت و هیکل گندش حرفی برای گفتن نداره ! جای تعجبه که یه گوشی جاوا با یه دوربین در حد W810 و اون هیکل مزخرفش با این قیمت به فروش میرسه ! اون هم فقط به خاطر صدای خوب...
من که اکثر عکسهای N73 رو به غیر از مواردی بیشتر از K800 می پسندم ! به علت تفاوت میان طریقه ی عکس گرفتن و ظاهر عکس گرفتن این دو این موضوع به یه چیز سلیقه ای تبدیل شده... بعضی ها عکس های خوش آب و رنگ N73 رو بیشتر می پسندن ! بعضی ها عکس های طبیعی K800 رو ! البته بالاتر گفتم که در مواردی عکسهای K800 واقعا بهتر هستن...

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به اندازه ی کافی بحث تکنیکال شد، من این تاپیک رو می بندم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا