برگزیده های پرشین تولز

اشتباه در انتقال وجه توسط ساتنا

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نگران پوله که نیستم. فوقش برمیگرده بعد چند روز ولی شنبه چک داشتم حالا این طوری قوز بالا قوز شد. باید دوباره پاشم برم از دو بانک حواله بین بانکی بگیرم.

راستی انتقال کارت به کارت سقفی داره؟ اگه محدودیت نداشته باشه خیلی خوب میشه.

سقف داره؛البته بانکهای خصوصی سقفهای بالاتری گذاشته اند؛کلا" به غیر از ساتنا و چکهای بین بانکی بقیه ابزارهای پرداخت که الکترونیک هستند،سقف دارند.(البته تا اونجایی که بنده در جریان هستم).
ضمنا" هر وقت که از طریق ساتنا پول فرستادید از طریق شعبه مبدا و همچنین شعبه مقصد پیگیری کنید؛

avan

Registered User
لایک‌ها
207
نگران پوله که نیستم. فوقش برمیگرده بعد چند روز ولی شنبه چک داشتم حالا این طوری قوز بالا قوز شد. باید دوباره پاشم برم از دو بانک حواله بین بانکی بگیرم.

راستی انتقال کارت به کارت سقفی داره؟ اگه محدودیت نداشته باشه خیلی خوب میشه.

1 میلیون در روز هست.

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
البته در مورد کارمزد حق با شماست،اما در مورد سرعت انتقال و تاخیر بعید می دونم؛البته این موضوع رو همکارانم در بانکداری الکترونیک بهتر می دونن،اما تجربه شخصی من در انتقال از ملت و صادرات به حسابهای پارسیان،صادرات،ملت و سامان اینطور نبوده؛چون بلافاصله به طرفم زنگ می زنم و میگم چک کنه و البته تایید هم می شه؛

1 میلیون در روز هست.

سلام

از طریق دستگاه ATM سه میلیون می شه توی روز انتقال داد
از طریق سامانه سحاب ( pos داخل بانک ) تا 15 میلیون می شه انتقال داد
کارمزد هم 300 500 900 هست واسه این

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
اوه یک میل که خیلی کمه. این pos که میگین فقط تو بعضی از شعبات هست؟ چون من شاید سالی دوبار اونم یا برای باز کردن حساب یا حواله بین بانکی میرم بانک با این pos تابحال کار نکردم.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
سقف داره؛البته بانکهای خصوصی سقفهای بالاتری گذاشته اند؛کلا" به غیر از ساتنا و چکهای بین بانکی بقیه ابزارهای پرداخت که الکترونیک هستند،سقف دارند.(البته تا اونجایی که بنده در جریان هستم).
ضمنا" هر وقت که از طریق ساتنا پول فرستادید از طریق شعبه مبدا و همچنین شعبه مقصد پیگیری کنید؛
البته فکر کنم ملت سقف نداشت. یعنی میتونستی یه فرمی رو بگیری امضا کنی که با مسئولیت خودت تا هر سقفی خواستی از طریق نت پول جابجا کنی. ولی متاسفانه ملت و سامان از نظر امنیتی خیلی خطری هستن. اگه یکی پسورد رو بدست بیاره دیگه کار تمومه.

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6
اوه یک میل که خیلی کمه. این pos که میگین فقط تو بعضی از شعبات هست؟ چون من شاید سالی دوبار اونم یا برای باز کردن حساب یا حواله بین بانکی میرم بانک با این pos تابحال کار نکردم.

pos كه تو همه بانك ها وجود داره :)
الان ديگه همه مغازه ها هم دارند

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6
البته فکر کنم ملت سقف نداشت. یعنی میتونستی یه فرمی رو بگیری امضا کنی که با مسئولیت خودت تا هر سقفی خواستی از طریق نت پول جابجا کنی. ولی متاسفانه ملت و سامان از نظر امنیتی خیلی خطری هستن. اگه یکی پسورد رو بدست بیاره دیگه کار تمومه.

آره از نظر امنيت نميشه زياد اعتماد كرد اگه مثل صادرات دستگاه رمزساز داشتن خوب بود ولي اين دستگاه هم بايد هميشه در دسترس باشه
خوبي ملت و سامان اينه كه راحت و سريع مي توني باهاش كار كني

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
pos كه تو همه بانك ها وجود داره :)
الان ديگه همه مغازه ها هم دارند
آها. همون دستگاه کارت خوان رو میگید؟ من ذهنم رفته بود طرف این دستگاه های بزرگ.

پس اگه از طریق pos بزارن کارت به کارت کنم که خیلی بهتره. حداقل نمیخواد حواله رو ببرم بانک مقصد.:cool:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
آره از نظر امنيت نميشه زياد اعتماد كرد اگه مثل صادرات دستگاه رمزساز داشتن خوب بود ولي اين دستگاه هم بايد هميشه در دسترس باشه
خوبي ملت و سامان اينه كه راحت و سريع مي توني باهاش كار كني
راحت و سریع به چه قیمتی؟ فرض کن میری مسافرت لپتاپ هم همرات نباشه یا اصلا اون کافی نت اجازه نده لپتاپت رو به شبکه وصل کنی اون وقت باید با هزار ترس و لرز رو سیستمی که نمیدونی اصلا ویروس هست یا نه و ... پسوردت رو وارد کنی. ولی اگه مثل صادرات یا ملی بود با خیال راحت ...

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
جهت اطلاع من تونستم تا 3 میلیون از طریق خودپرداز کارت به کارت کنم. نمیدونم بیشتر هم میشه یا نه.

بالا