برگزیده های پرشین تولز

اشكال در mt.cgi با اديت كردن پيدا شده است

ttak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
يك مشكل دارم كه راه حلشو ميخوام، اگه لطف كنين

من يك دامينم فيلتر شده بود و ميخواستم با دامين ديگم كار كنم واسه همين ديدم با دامين ديگم علئم يا آيكونهاي مويبل تايپم نمي آيند و خواستم با اديت كردن فايل mt.cgi كه در فولدر cgi-bin\mt\ بود اين مشكلو حل كنم كه ديدم با ذخيره اون بعد از اديت اين پيغامو داد:500 error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request​

حالا چيكار كنم چون ديگه نمي تونم پست جديد داشته باشم
دامين قبلي ام www.fafzali.com هست كه البته دستور رفع فيلترش صادر شده و دامين جديدم www.khaky.com هستش
ممنون ميشم منو راهنمائي كنين
با تشكر
[email protected]

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
شما باید یه کپی از فایل قبل از تغییرات گرفته باشی و الان آپلودش کنی.
اگه نکردی یا تغییراتی که دادی برگردون یا با کسی که هاست رو ازش خریدی تماس بگیر شاید بتونه یک نسخه از فایل رو از جای دیگه گیر بیاره.
تنها چیزی که از این متن مشخص اینه که نمیتونه یکی از صفحاتی که موقع ارور باید نشون داده بشه رو پیدا کنه.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از ttak :
سلام به همه
يك مشكل دارم كه راه حلشو ميخوام، اگه لطف كنين

من يك دامينم فيلتر شده بود و ميخواستم با دامين ديگم كار كنم واسه همين ديدم با دامين ديگم علئم يا آيكونهاي مويبل تايپم نمي آيند و خواستم با اديت كردن فايل mt.cgi كه در فولدر cgi-bin\mt\ بود اين مشكلو حل كنم كه ديدم با ذخيره اون بعد از اديت اين پيغامو داد:500 error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request​

حالا چيكار كنم چون ديگه نمي تونم پست جديد داشته باشم
دامين قبلي ام www.fafzali.com هست كه البته دستور رفع فيلترش صادر شده و دامين جديدم www.khaky.com هستش
ممنون ميشم منو راهنمائي كنين
با تشكر
[email protected]
پريميژن فايل رو اشتباهي عوض نكردي؟ بايد روي 755 باشه‌ها

بالا