برگزیده های پرشین تولز

اشكال 104 هنگام انتشاردر بلاگر Error

afshinbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
وبلاگ من هنگام انتشار اشكال 104 ميدهد در حاليكه در اولين بار عمل انتشار انجام شده و ايرادي نگرفت. راههاي رفع اشكال سايت مزبور را نيز انجام داده ام ولي نتيجه اي نداشت. حتي كليه مطالب را پاك كرده ام ولي باز منتشر نميشود. بدجوري گير كرده ام. لطفا كمك كنيد. منتظرم
نشاني ها :
tanhaiha.blogspot.com
hamsar.blogspot.com
:?

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اين error 104 از گيرهاي مسخره بلاگر است كه اگه اشكالي توي تمپليتت نباشه... يعني مثلا كدهاي بلاگر رو جابجا و اضافه ننوشته باشي خودش بايد حل بشه...
اگه نشد بعد از چند روز اين كار رو بكن. تمپليتت رو (به همراه آرشيو) يه جا كپي كن كه داشته باشي... بعدش برو يكي از تمپليتهاي خودش رو انتخاب كن. بعدش يه بار پابليش كن. بعد دوباره تمپليت خودت رو كپي كن. اگه اشكالي از خودت نباشه (توي طراحي تمپليت) همه چي مثل روز اولش درست ميشه. ;)

afshinbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا احسان
بازهم مزاحم شدم
1 - پس از انتشار چقدر طول ميكشد تا صفحه وب بلاگ من عوض شود. قاعدتا انتشار يعني تغيير صفحه وب بلاگ . غير از اينه ؟
2 - كاري كه گفتيد كردم
قالب لاتين را منتشر ميكند و اشكال هم نمي گيرد ولي صفحه وب لاگ عوض نمي شود
در عوض همان متن قبلي را كه قبلا چند بار هم منتشر شده مي گذارم اشكال 104 ميگيرد حتي آرشيوها را هم عوض مي كنم .
باز درمانده شدم . يكي به منه بينوا كمك كنه :!:
نشاني :
tanhaiha.blogspot.com

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
معمولا يه چند ثانيه اي اختلاف داره... در ضمن بعد از پابليش كردن ، از ctrl + f5 استفاده كن كه از روي cache نخونه.
بعدش آيا موقعي كه مطلبي رو توي تمپليت انگليسي پست و پابليش ميكني باز هم ايراد ميگيره!؟ اگه آره ممكنه يه كدي توي مطلبت به كار ميبري كه ميريزه بهم صفحه رو... (ممكنه ايراد از خود بلاگر هم باشه)
حالا اگه توي تمپليت انگليسي اشكالي ايجاد نميشه پس ايراد از تمپليت خودته كه يه كد ناقصي توشه يا اينكه كدهاي بلاگر رو ريختي بهم. من تا تمپليت رو نبينم نميتونم چيزي بگم. ولي واسه راهنمايي بايد بگم كه فقط بايد يه دونه تگ <BLOGGER> باز بشه و يه دونه هم <BLOGGER/> بسته بشه... نه بيشتر نه كمتر.

در ضمن من كه الان وبلاگت رو ديدم. موقع پست مطالب هم بايد صفحه رو روي يونيكد بذاري تا مطالب فارسي صفحه درست ديده بشه.

afshinbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :?

كارهايي را كه گفتيد انجام دادم ولي :
1- وقتي متن و آرشيو تمپليت لاتين ميگذارم منتشر ميكند و ايرادي نمي گيرد اما در هر حال متن وبلاگم همان متني مي ماند كه ابتدا منتشر كرده ام و شما هم ديده ايد ، يعني بدون ايراد هم متن وبلاگ تغيير نمي كند. حتي با زدن كليدهاي Ctrl + F5
2 - كليد Ctrl+F5 را در همان صفحه بلاگر بزنم يا در پنجره اي كه مي خواهم وبلاگم را ببينم البته در هر دوحالت زده ام ولي تغييري در وبلاگم ايجاد نشد و متن منتشر شده جديد را نشان نميدهد.
يادم رفت بگم Isp كه باهاش كار ميكنم كش نداره. :!:
3 - از تمپليت و متن صفحه وبلاگم كه شما هم ديده ايد هنگام انتشار كپي برداشته ام و هيچ تغييري هم در كپي نداده ام ولي با اين وضعيت همان صحفه ها را كه 3 بار منتشر شده هم نمي توانم منتشر كنم و ايراد 104 ميگيرد اگر صفحه ام ايراد داشت كه همان ابتدا نيز نبايد منتشر ميشد فكر ميكنيد ايراد از كجاست ؟ در سيستمم هم هيچ نوع تغييري نداده ام.
4 - درخصوص راهنمايي شما در مورد يونيكد : من ويندوز پارسا دارم ، يعني نوشتن مطالب را در بلاگر براي اينكه حروف رو خودم بتونم ببينم روي عربي بزارم ولي هنگام پست كردن صفحه رو يونيكد كنم درست فهميدم ؟ البته اگر صفحه ام منتشر ميشد خودم آزمايش ميكردم و مزاحم شما نمي شدم ولي چه كنم ........

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
1. با عوض كردن تمپليت حتي يه واو توي متن وبلاگ تغيير نميكنه! مثل اينه كه مثلا جلد يه كتاب رو عوض كني... اين از اين.

(يه چيزي يادت نره. بعد از عوض كردن تمپليت هم بايد وبلاگ رو پابليش كني ها. مگرنه نتيجه اي نميگيري)

2. كليد ctrl + f5 در اصل همون refresh است ولي يه مدلي كه ديگه از روي كش هم نخونه و جديد ترين نسخه رو نشون بده. ايون بايد توي صفحه نهايي وبلاگت (و نه اديتور) بزني كه آخرين تغييرات رو ببيني.)

3. منظور از اينكه يونيكد بنويسي اينه كه موقع زدن دكمه post بايد صفحه روي حالت يونيكد باشه. از منوي View برو encoding رو بذار روي unicode .
در مورد تمپليت هم اون تگ مخصوص يونيكد بايد بالاي وبلاگت باشه. كه من ديدم گذاشته بودي. علت استفاده از اين تگ اينه كه اتوماتيك وقتي صفحه رو ميبيني بره رو حالت يونيكد و همه بتونن بدون هيچ زحمتي فارسي رو ببينن.

4. اگر در اين تمپليت كه داري هيچ تغييري ندادي و قبلا درست كار ميكرده پس يا ممكنه اشكال از خود بلاگر باشه. بازم ميگم سعي كن با يكي از تمپليتهاي انگليسي بلاگر تست كني. و نتيجه رو ببيني. اگه موقع Publish كردن ايراد 104 ميگرفت كه اشكال از تو نيست. اما اگه ايراد ميگرفت اشكال از تمپليتته!

در مورد عبارتهايي كه گفتي اينا رتبه بندي اعضاي اينجا بر اساس تعداد مطالبي كه مينويسنه و دست منه.

يه كم باهاش ور برو... بازم اشكالي بود بيا بنويس. ولي مثل اين دفعه دقيق و كامل بگو. ;)

afshinbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :(

من كليات را گرفته ام ولي اوضاع بر وفق مراد نيست , چرا ؟ به اين دلايل :

1 - اينو كه ديگه همه ميدونيم با تغيير تمپليت حداقل ظاهر وبلاگ بايد عوض بشه , خوب ؟ همانطور كه نوشته ام متنم با تمپليت انگليسي منتشر مي شود بدون Error 104 ولي همچنان صفحه وبلاگم بدون تغيير مانده ( منتشر هم شده است ها ). من آخرين بار فقط يك كلمه Test را براي امتحان در يك تمپليت انگليسي در وبلاگم منتشر كرده ام هيچ اشكالي هم نگرفته ولي وبلاگم اصلا تغيير نكرده. tanhaiha.blogspot.com
2 - با توجه به مطلب بالا بعيد مي دانم اشكال از بلاگر باشد اگر اينطور بود ديگر كسي نمي توانست وبلاگ بنويسد. :!:
2 - آمديم و اشكال از بلاگر بود اونوقت خاك معروفي رو كه در مثل ها هست كجا بريزيم , چون چندين بار در جوابات خوندم كه اشكال از بلاگر است , يعني تعطيل كنيم ديگه , شروع نكرده در ابتداي جواني , وبلاگ جوانمرگ شود اونوقت ديگران در ضايعه نخواندن مطالب من بايد عزادار بشن كه ;)
3 - ديگه چيزي نمونده كه باهاش وربرم بجز Setup سرورهاي بلاگر , اونم امتحان كنم ؟

ديگه دارم نااميد ميشم , از چي ؟ بعدا ميگم ...

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ببين. باز هم ميگم... اگه در حالت انگليسي ايراد نميگيره پس قالب وبلاگت ايراد داره...
در ضمن با انگليسي كردن تمپليت قرار نيست كه نوشته ها هم درست بشه آخه... واسه اينكه نوشته ها رو درست ببيني... بايد موقع وارد كردن در حالت يونيكد باشي... در ضمن وقتي تمپليت انگليسي ميذاري دكمه Publish رو هم ميزني يا نه!؟
در مورد اينكه اشكال از بلاگر باشه بايد بگم متاسفانه همينه... چند بار براي من هم اتفاق افتاده كه اصلا تمپليت من غيب شده... به هر حال سرويس رايگان اين بدبختي ها رو هم داره. يه راه هم بيشتر نداره اونم اينكه اينجور مواقع به خود بلاگر ايميل بزني... جواب ميدن...
ولي مشكل تو الان با تمپليتته فكر كنم... يكي از قالبهاي منو امتحان كن.

afshinbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوستا احسان دمت گرم
بلاخره فهميدم گير كار كجا بود ...
آخه باباجونا اين بلاگر شونصدجا براي Publish داره , خوب بگين وقتي تمپليت و آرشيو رو عوض ميكنم همون بالا بايد Publish را بزنم نه توي صفحه تايپ متن.
جونم دراومد ولي فكر كنم متخصص اشكال 104 بلاگر شدم :?:
اوستا به قول ....
چه با حال شدي امشب ;)

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
خوب الحمدالله رفع شد . من الآن پيغامتو خوندم اومدم يه چيزي بگم ديدم گفتي درست شده . حالا مي خواستم اينو بگم . ( اين مشكل واسه من هم بود و فقط بلد نبودم كامل پابليش كنم و وقتي اين كارو كردم برطرف شد . ) فكر كنم بايد يه كم زودتر ميو مدم . :D
چاكريم آقا چاكريم

afshinbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما هم مخلصيم
دم شما هم گرم . حالا كه الطفات داري به بقيه سوالات ما يه نگاهي بينداز

afshinbs

بالا