آژانس هواپیمایی
tanki

اشکال قالب در کجاست؟

شروع موضوع توسط EhsanETS ‏26 ژانویه 2008 در انجمن MovableType - مووبل تایپ

1. EhsanETS

EhsanETS Registered User

سلام
    من خیلی تو ام تی تازه کارم.
    الان می خوام یه قالب بسازم و تا یه جاهایی پیش رفتم اما یه مشکل دارم که نمی دونم از کجاست
    دوستان لطف می کنین بگین مشکل از کد ها چیه ؟ (صفحه رو باز باز می کنه و همه چی از هم جدا می شن)
    راستی این تم رو برای ام تی 4 استفاده می خوام بکنم.

فایل های ضمیمه:

• mt_tem.txt
      اندازه فایل:
      5.5 KB
      نمایش ها:
      1
  2. EhsanETS

EhsanETS Registered User

3. EhsanETS

EhsanETS Registered User

کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من :D
    بالاخره حل شد.
    اینجا نحوه حلش رو می گم تا شاید بقیه عزیزانی که به این مشکل بر می خورن بتونن سریع حلش کنن.
    وقتی آقا صالح گفتن که احتمالا اشکال از طراحیه رفتم و بازم چک کردم اما مشکلی نبود و کاملا درست بود.
    رفتم و تو قالب ام تی چند باری فاصله ها رو با مقادیر pixel px ' و ... عوش کردم اما نشد که نشد.
    کدهایی که تو قالب ام تی بود رو تو FrontPage کپی کردم و رفتم که ببینم مشکل چیه دیدم چندتایی مربع ایجاد کرده. مربع ها رو که انتخاب کردم و کدشون رو دیدم متوجه شدم که فاصله هستن
    به کدهای ام تی دوباره نگاه کردم دیدم بله فاصلس. ایندفعه تمام فاصله های اضافه رو حذف کردم. اما بازم کمی مشکل داشت.
    (همون طور که می دونید نرم افزارهای طراحی وب مثل FrontPage کدها رو به صورت استاندارد خوشکل قرار می دن؛ مثلا هم بخشی با یه فاصله و ... ) چون کد ها با FrontPage و به صورت استاندارد خوشکل بود ام تی اینجوریش می کرد. من همه رو ساده کردم (فاصله از اول خط نداشتن) به این ترتیب مشکل حل شد.
    البته یه راه دیگه هم اینه که تو ادیتور ام تی (جایی که کد های قالب رو می ذارید) نوعش رو عوض کنین. (دو تا دکمه داره که یکی رنگی و دیگری سیاه سفیده) اون سیاه سفیده رو انتخاب کنین.

avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانی