برگزیده های پرشین تولز

اشکان :( ......اگر نیای......

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
اشکان جون.....چرا به پی ام هام جواب نمیدی ! :( :( :( :(
فقط اینو بگم اگر نیای و تاپیک هاتو ادامه ندی.............منم میرم ! :( شاید خیال کنید بچه بازیه و ..... ولی اصلا پی تی بدون اشکان لطفی نداره ! :eek:

تهدید الکی هم نمیکنم. حداقل پی ام هامو جواب بده بی مرام ! چقدر پی ام بزنم ؟ :hmm:

امان از دست آدمهایی که نمیدونن چی و چه کار رو چه وقتی باید و چه وقتی نباس بگن و بکنن.
امان !
داش مهرداد شمام برو یه تاپیک مشابه دانستنیهای 2 هر چی دوست داری باز کن اونجا مطالبتو بنویس. بی زحمت.
اینقدم به پر و پای اشکان نپیچین لطفا ! لطفا ! همین 2 روز پیش پا در میونی کردم درستش کردم دوباره .....
:eek:
.
.
.
اشکان deadline نمیزارم ولی اگر نخوای تو این تاپیک یا به پی ام هام جواب بدی........خودمو تو پی تی میکشم !

جدی جدی ! هیچوقتم نباس بری ! :happy: هیچوقت ! اینم جدیه ها نگر شکلک خنده گذاشتم .....جدی !

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
لطفا کسی تو این تاپیک شوخی نکنه. مطلب خنده دار هم ننویسه ! من تا اومدن اشکان عزادارم !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
سلام
اشکان جون.....چرا به پی ام هام جواب نمیدی ! :( :( :( :(
فقط اینو بگم اگر نیای و تاپیک هاتو ادامه ندی.............منم میرم ! :( شاید خیال کنید بچه بازیه و ..... ولی اصلا پی تی بدون اشکان لطفی نداره ! :eek:

تهدید الکی هم نمیکنم. حداقل پی ام هامو جواب بده بی مرام ! چقدر پی ام بزنم ؟ :hmm:

امان از دست آدمهایی که نمیدونن چی و چه کار رو چه وقتی باید و چه وقتی نباس بگن و بکنن.
امان !
داش مهرداد شمام برو یه تاپیک مشابه دانستنیهای 2 هر چی دوست داری باز کن اونجا مطالبتو بنویس. بی زحمت.
اینقدم به پر و پای اشکان نپیچین لطفا ! لطفا ! همین 2 روز پیش پا در میونی کردم درستش کردم دوباره .....
:eek:
.
.
.
اشکان deadline نمیزارم ولی اگر نخوای تو این تاپیک یا به پی ام هام جواب بدی........خودمو تو پی تی میکشم !

جدی جدی ! هیچوقتم نباس بری ! :happy: هیچوقت ! اینم جدیه ها نگر شکلک خنده گذاشتم .....جدی !
منم به تمام ادمينيستورها پي ام زدم تو ساپورت هم تيكت زدم اون نظر سنجي و اون تاپيكو حذف كنن! :blush: خوبي كن جون بيا شما بزرگي كن برگردد :blush:
كاكاجون من كه نمي خواستم به پر و پايه خوبي كن بپيچم :blush: بعد اشتي با خوبي كن قرار شد يه تاپيك بزنيم تا ببينيم بچه ها از چه قسمتهاي خوششون مياد -برايه همون بخشها تاپيك اختصاصي دانستنيها بزنيم !تا برايه بچه ها دسترسي به مطالب اسون تر باشه و هر كس زودتر به مقالت موردنظر خودش دست پيدا كنه !منتهي اشتباه اين كار اينجا بود كه قرار شد اون تاپيكو من بزنم !كه خودتون ديد كه اون نظر سنجي بالايه تاپيك كار دستم داد (اخه كارو بايد داد دست كاردون نه دست من- انگار غير امار فوق تخصص خرابكاري هم دارم !)
حالا خوبي كن جان شما بزرگي كن بيا اين صاحابايه سايت فردا كه بيان سر كار اونارو حذف ميكنن :blush: ماهم دهنمونو-آآآآآآآآآآآآآآآآآآآمي بنديم و حرف اضافه نمي زنيم!!بيا كه اگه نياي مارو تيكه تيكه كردن رفته ها و خون يه شير خرابكار نادون ميوفته گردنت ها :(

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا ما چند روز نبوديم چي شده؟؟؟
اين مسخره بازيها چيه؟؟
من اون تاپيكو ديدم ولي خوب نميدونم اشكان برا چي اينقدر ناراحت شد؟
اقا مهرداد شما چرا اينجوري ميكني؟؟
همرو انداختي به جون هم.

اصلا من همين الان اعتراض كن به روند فاروم.

جديدا گند زده شده بهش.
يكي اين تاپيكاي مهرداده و اونيكي هم ماله سعيد آنلاين.
ناسلامتي اينجا فاروم تخصصي كامپيوتره اونوقت همه بهش گند زدن.
هر كي يه تاپيك ميزنه يكي ديگه ميره عين همونو ميزنه.
مگه تريپ پوز زنيه؟؟؟
آخه فقط شما نگاه كنيد.
براي افزايش ظرفيت ايميل ياهو يه عالمه تاپيك باز شده يا در رابطه با جي ميل.
اونوقت هيچكي هم نيست اينا رو پاك كنه.

اينمم كه از مسخره بازيه شما هاست.

اشكان جون اگه پست منو ميبيني ازت خواهش ميكنم بيا. و از ايگنور استفاده كن.
ياسر جون شما هم دست از قيصر بازي بردار. (جديدا فيلم فارسي زياد ديدي نه؟؟؟) :lol:

mitch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از anathema :
آخه فقط شما نگاه كنيد.

اعتراض وارد نیست... اینجااسمش با خودشه: گفتگوی آزاد. البته دست انداختن دیگران یه موضوع دیگه ست.

نکیسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از anathema :
اقا ما چند روز نبوديم چي شده؟؟؟
اين مسخره بازيها چيه؟؟
من اون تاپيكو ديدم ولي خوب نميدونم اشكان برا چي اينقدر ناراحت شد؟
اقا مهرداد شما چرا اينجوري ميكني؟؟
همرو انداختي به جون هم.

اصلا من همين الان اعتراض كن به روند فاروم.

جديدا گند زده شده بهش.
يكي اين تاپيكاي مهرداده و اونيكي هم ماله سعيد آنلاين.
ناسلامتي اينجا فاروم تخصصي كامپيوتره اونوقت همه بهش گند زدن.
هر كي يه تاپيك ميزنه يكي ديگه ميره عين همونو ميزنه.
مگه تريپ پوز زنيه؟؟؟
آخه فقط شما نگاه كنيد.

اينمم كه از مسخره بازيه شما هاست.

اشكان جون اگه پست منو ميبيني ازت خواهش ميكنم بيا. و از ايگنور استفاده كن.
ياسر جون شما هم دست از قيصر بازي بردار. (جديدا فيلم فارسي زياد ديدي نه؟؟؟) :lol:
حالا اون یه اشتباهی کرده ولی اشکان هم با اون نازک نارنجی بازیهاش دیگه شورشو دراورده. مگه اشکان مگه خودت اول از اون تاپیک زن گرفتن خوشت نمی اومد پس چرا بعدا ازش ناراحت شدی اونجا که بیشترش عکسه تازه خودت بعد اینکه اون مهرداد اون ÷ی ام ها رو تو تا÷یک گذاشتی تو به جایه اینکه اعتراض کنی ورداشتی یه سری عکس مونتاژی ناجور اونجا نزاشتی و یه سری حرفا دیگه!- حالا اونها به کنار مهرداد عذر خواهی کرد و رفت و تموم شد - دیگه دوباره چرا شروع کردی از قراری که معلومه خودت هم با بحث درمرد تقسیم بندی تاپیک دانستنیها موافق بودی حالا اون اشتباه کرده اون نظر سنجی رو بالایه تا÷یک گذاشته خوب نارحتی نداره می گفتی من زن نمی خواهم و تموم - اینا چیه نوشتی و قهر کردی تا قبل این نوشته اخرت من جای ندیدم که گفته باشی از زن گرفتن ناراحتی تازه تو اون تاپیک زن گرفتن هم تا قبل اینکه پستهاتو پاک کنی از این موضوع نشون می دادی که خوشت میاد خوب مردم که علم غیب ندارند لابد مهرداد هم رو حسب قبل فکر کرده خوشت میاد واسه اینکه بیشتر دلتو به دست بیاره اون نظر سنجی رو گذاشته بال خوب یه کلام میگفتی نه و قائله تموم این کارا چیه میکنی.
تازه باز این تا÷یکها با وجود قهر و اشتی هاشون چه سعید و چه مهرداد حرف ناجور و زشت نمی زنن شما از اون حرفاتون تو تا÷یک انتخاب کارت گرافیک و جک جکرو در نظر بگیر

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا بسته ديگه يعني چي مثل سگوگربه به جون هم ميوفتيد ببينيد الكي الكي اين 1 هفته اي پرشين رو بهم ريختين بابا تموم كنيد بره ديگه :eek:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من جدي جدي گفتم. داش مهرداد خودت خراب كردي.....ميبيني كه از دست منم ديگه كاري ساخته نيست.
يا درستش كن ......يا اينكه مام ميريم همونجايي كه اشكان فعلا رفته !
:(

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بنظر من همه مقصريم چه اشكان من چه اشكان خوبي كن چه كاكو چه مهرداد و... ولي ديگه كار از اين حرفا گذشته گريه واسه گذشته بي معنيه ، اشكان خوبي كن بايد برگرده (بايد واسه اينكه حالا ميدونه خيليها ميخوانش و دوسش دارن) بقيه كسايي هم كه چيز مينويسن بايد بدونن كه رعايت حال دوستان اينجا لازمه هر كاري نبايد بشه،منم به روند تاپيك هاي اينجا اعتراض دارم بقول اين anathema بايد خيلي ها از خيلي كاراشون دست بردارن مثلا همين كاكو از سيبيل بازيش(قيصر بازي هم بهاكذا)،احسان از دودره بازيش(ناسلامتي مدعي صاحاب بودن داره)،...
اصلا از روزي كه اين اوركت راه افتاد ايجا از رونق افتاد.ديگه از شار، بهار13،كويين،هومن(هومندر يا هودرمن)،ممد،احسان،ممدرضا، امير،anathema،روزگار،.... خيليها(شرمنده اگه اسم بقيه رو نگفتم) آره ديگه هيچ خبر مبري نيست!!!
آره داداش اينجا داره رونقش رو از دست ميده ، داره ول ميشه ، كلا بي ساب و كتاب داره ميشه و همه ما بنوعي تو اين قضيه مقصريم ، راستش رو بخوايي جو رو طوري كرديم كه يه حالت انحصار بخودش گرفت و ديگه نفر جديد كمتر وارد بازي ميشد،همين كاكو زود تا يكي ميومد تو جبهه گيري ميكرد(داري كاكو خان ميبيني آمار كارات رو دارم :D -كاكو جدي نگير ولي شوخي هم نيست) انحصار كه شاخ و دم نداره وقتي كسي مياد اينجا بجاي تحويل گرفتن و بهش حال دادن زود طرفو فراري داديم بايد دونست هركسي يه روحيه اي داره حالا خواه خوشايدن من و شما باشه يا نباشه ، بلاخره از يه چيزي خوشش مياد از يه چيزي بدش ، آدميزاد همينه ديگه بابا .
حالا هم من يكي از خوبي كن ميخوام برگرده نه بخاطر من نه ، بخاطر اينكه زحماتش هدر نره ، حيف نشه ، اين تاپيكها كلي زحمت پاش رفته حيفه از بين بره (كه اگه اون نباشه حتما از ميون ميره) البته يه ايراد هم بهش هست ، اصلا شروع اينكار اينجا خيلي خيلي درست بود ولي ادامه اون غلط بنظر من اون بايد يه تجديد نظر توي نحوه فعاليتش بكنه بعد راه درست رو انتخاب كنه و ادامه بده(ادامه دادن بي برو برگرد بايد باشه اما نوع و نحوه اون فرق داره).

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اینم برایه خوبی کن

بچه ها اين نقشه جغرافياست
بچه ها اين قسمت اسمش آسياست
شکل يک گربه در اينجا آشناست
چشم اين گربه به دنبال شماست
بچه ها اين گربه هه ايران ماست

بچه ها اين گربه خيلي عزيز
دمب نرمي دارد و پنجول تيز
ميکند با دوستانش جست و خيز
ميشود با دشمنان گرم ستيز
طفلکي دائم گرفتار بلاست

بچه ها از هر گروه و هر نژاد
در کنار همدگر خندان و شاد
فارغ از هر زنده باد و مرده باد
داشت بايد اتفاق و اتحاد
مام ميهن عاشق صلح و صفاست

بچه ها خوب است يک روزي سفر
جانب هر سوي مرز پرگهر
شهر و ده، دشت و دمن، کوه و کمر
از خليج فارس تا بحر خزر
بهر ما هر گوشه اش مردمسراست
............

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از mehrdad1355 :
اینم برایه خوبی کن

بچه ها اين نقشه جغرافياست
بچه ها اين قسمت اسمش آسياست
شکل يک گربه در اينجا آشناست
چشم اين گربه به دنبال شماست
بچه ها اين گربه هه ايران ماست

بچه ها اين گربه خيلي عزيز
دمب نرمي دارد و پنجول تيز
ميکند با دوستانش جست و خيز
ميشود با دشمنان گرم ستيز
طفلکي دائم گرفتار بلاست

بچه ها از هر گروه و هر نژاد
در کنار همدگر خندان و شاد
فارغ از هر زنده باد و مرده باد
داشت بايد اتفاق و اتحاد
مام ميهن عاشق صلح و صفاست

بچه ها خوب است يک روزي سفر
جانب هر سوي مرز پرگهر
شهر و ده، دشت و دمن، کوه و کمر
از خليج فارس تا بحر خزر
بهر ما هر گوشه اش مردمسراست
............
:happy: .

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ايول بچه بابا ياسر جان مهرداد با چه زبوني معذرت خواهي بايد كونه بابا ميگه كه اشتباه كرده ببين تو رويه ياسر رو هم يعني زمين انداختي بابا به خودا نمي دونستم واقعا اين طوري باشي بيا برگرد تا اينجا بچه ها از هم نپاشيدن

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
خوبي كن جون بيا ديگه اون نظر سنجي رو هم صاحابايه سايت برداشتن ديگه :blush:

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تازه باز این تا÷یکها با وجود قهر و اشتی هاشون چه سعید و چه مهرداد حرف ناجور و زشت نمی زنن شما از اون حرفاتون تو تا÷یک انتخاب کارت گرافیک و جک جک. خجالت نمی کشین . شما خودت تو تا÷یک کارت گرافیک حرفهایه ناجور میزدی(فحش خواهر و مادر می گفتی=الان رفتم دیدم ادیت کردی ولی بقیه که یادشون هست . حال اینجا دست ÷یش می گیری)همون بهتر که نبودی لابد می خواستی اینجا روهم لنگه اونجا بکنی عجب پروی تو دیگه
تاپيك جك ماله بي ادباس شما ميتوني نياي.
در ضمن رعايت ادبو هم بكن هي هيچي نميگم من.
ما رو باش اومديم اينجا پا در ميوني.
هيچكي هم هيچي نميگه.
آقاي ناس ناسي يه نيگاه به تاريخ رجيستر ها هم بندازي يد نيست.
اون تاپيك كارت گرافيك رو هم كه براي اينكه يكي كه مثل شما حرف دهنشو نميفهميد افتاده بود به جونمون كه اخرشم همه چي افتاد تقصير من!!

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه بچه ها ناراحتن منم ديگه نميام اينجا.
واسه چي بيام كه يكي هم مثل اين بابا برگرده يه همچين حرفي بزنه!؟؟
مگه وقت و آبرومو از سر راه آوردم.

منم رفتم تو قهر
حالا ميخواين اسمشو بزارين بچه بازي يا هر چيزه ديگه!

نکیسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از anathema :
تاپيك جك ماله بي ادباس شما ميتوني نياي.
در ضمن رعايت ادبو هم بكن هي هيچي نميگم من.
ما رو باش اومديم اينجا پا در ميوني.
هيچكي هم هيچي نميگه.
آقاي ناس ناسي يه نيگاه به تاريخ رجيستر ها هم بندازي يد نيست.
اون تاپيك كارت گرافيك رو هم كه براي اينكه يكي كه مثل شما حرف دهنشو نميفهميد افتاده بود به جونمون كه اخرشم همه چي افتاد تقصير من!!
حالا شاید من تند صحبت کرده باشم ولی در هر حال در ماجرایه تا÷یک کارت گرافیک بی تقصیر نبودی و اینها دیگه تا حد اون ماجرا پیش نرفته بودند که شما اینجوری درموردشون صحبت می کنی :hmm:

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از nasnas :
حالا شاید من تند صحبت کرده باشم ولی در هر حال در ماجرایه تا÷یک کارت گرافیک بی تقصیر نبودی و اینها دیگه تا حد اون ماجرا پیش نرفته بودند که شما اینجوری درموردشون صحبت می کنی :hmm:
دوست عزيز.
حقيقتشو بخواي همين الان داشتم دگمه لوگ آت رو ميزدم كه ديدم پست زدي.
گفتم جوابتو بدم بعد برم
شما چه تند صحبت كردي يا نه مهم نيست.
مهم اينه كه حرفتو زدي.
1) توي تاپيك جك كه فكر نميكنم من چيزي گفته باشم.
جز چند تا جك كه اگه نگاه كني به چند صفحه قبل ميبيني كه همه از اون جكها ميگن.
حالا اه شما اينقدر مودب و هاي كلاس هستين ميتونيد توي اون تاپيك نريد.
2 ) توي تاپيك كارت گرافيك هم شما اگه از اولش بودي ميفهميدي كه چي به چيه و الان اين حرفها رو نميزدي.
من كه از پست اول اون تاپيك كارو دنبال ميكردم يه هو ديدم دعوا شده.
و مثل الان كه اومدم پا در ميوني كه اي كاش دستم ميشكست و نميومدم يه دفعه همون آقايي كه باهاشون دعوامون شد برگشت گفت تو ديگه از كجا پيدات شد
شما نظري راجع به DX9 نداري
و بعدش كه گفتن تو اصلا از سخت افزار چيزي حاليته.
خوب مگه من چيزي به ايشون گفته بودم؟؟؟
من اصلا با ايشون كاري نداشتم داشتم با فريد صحبت ميكردم.
اينا بماند خوب اگه ما اونجا پست نزديم دليل نميشد كه از كامپيوتر چيزي حاليمون نيست.
يا تازه وارد بحث شديم.
نه عزيزم .

حالا هم توي همين تاپيك هم من فكر نميكنم چيزي بدي گفته باشم.
شما اگه ياسر رو نميشناسي دليل نميشه فكر كني من دارم بهش بي احترامي ميكنم.
نه عزيزم ما همديگرو ميشناسيم و از دوستان صميمي هم هستيم.
به هر حال اگه قرار باشه هر روز كه ما ميام پست بزنيم يككي بگه اااااااااا اين همون بچه هس كه فحش خار مادر ميداد.
خوب شما بودي چي كار ميكردي؟؟

هر چند تقصير من نبود اون دعوا.
و در واقع همون آقا بودن كه دعوا رو راه انداختن
ولي من همه پستها رو پاك كردم و رسما هم از همه عذر خواهي كردم و ..............

در هر حال من رفتم.

تبريك هم ميگم به مديراي اينجا با ابن مديريتشون.
واقعا كه گل كاشتن.

خداحافظ. :(

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من نميخوام پست بزنم........ولي نميشه !
باباجون برين ته همون تاپيك مثلا‌" كارت گرافيكي " ( كه توش پره حرف مزخرفه جاي مطلب تخصصي !‌)‌ اين بحث ها و قهرهاتونو ....بكنين !‌ اينجا تاپيگ دعواي كار تگرافيكي نيست ! در ضمن من يه ايده دارم : همه با هم از هم و براي هم قهر كنيم و بريم از پي تي :blink:

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
بابا نكنيد اين كارهارو.
خوب الان كه اشكان معلوم نيست كجا رفته اگه ياسر خان هم بره كه ديگه پي تي نميمونه.
بجاي اين قهر كردنا بياين يه كار درست بكنيد.
با رفتن كه چيزي درست نميشه. تازه وضع از ايني كه هست هم بدتر ميشه.
خوب چرا وقتي يه آدم بي جنبه يه حرفي ميزننه شما زود جوابش رو ميدين. مگه نه جواب ابلهان خاموشيست.
پس چرا به اونها جواب ميدين و باعث ميشين اوضاع به اينجا كشيده بشه.
ياسر جان شما هم اون روبان مشكيت رو بردار. من چند روز نبودم و نميدونم واقعا كي به اشكان چي گفته ولي شما ها كه بوديد نبايد اجازه ميدادين كار به اينجا بكشه. هر چي باشه شما ها هم مقصرين بالاخره ميتونستيد يه كاري بكنيد.
حالا هم بايد بگردين و اشكان رو پيدا كنيد. چون با رفتن اون فكر كنم بقيه هم بزارن برن. شما كه بسته شدن پي تي رو نميخواين كه. درسته يا نه. پس خواهشا اين قهر كردنا رو بزارين كنار ديگه.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اقایون خواهش می کنم جو اینجا رو به هم نریزید. ما اینجا نه برای رقابت اومدیم ، نه برای دعوا و .... ما اومدیم یک محیط صمیمی درست کنیم تا بتونیم راحت تر توی این محیط مشکلاتمون رو حل کنیم

بالا