برگزیده های پرشین تولز

اشکان عزیز ! .....ببخشید !

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام ! در واقع من نباید معذرت خواهی کنم ولی اشکان جون من معذرت میخوام !
اینقدر که کار این آقا مهرداد زشت بود و اینقدر که بد تر ازش دفاع هم میکرد.......شما ببخشش ! عقابه دیگه ! .....

تاپیکهای تو مخصوصا این تاپیک دانستنیها خیلی مشتری داره و مشخص هم شد که هیچکس غیر از خوبی کن که من ندیدم غیر از خوبی در حق کسی بکنه نمیتونه پیش ببرتش !

هر چند تلاشهای مذبوحانه ای شد ! .....

من هم دیگه بیش از این رو لازم نمیدونم. فقط آقا مهرداد باید قول بدی اخلاقیات فرومی خوب پیشه کنی و آبروی سیبیل ما رو نبری ! :eek:
اینم بدون من فقط برای کسی مثل اشکان خرجش میکنم ! ....

اشکان جون دوست داریم .....ببخش و از سر تقصیرات عقاب ها ( شیر فعلی ! :happy: ) بگذر !

ما همه سرباز تو ئیم خوبی کن ......گوش به سیبیل توئیم اشکانی !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اينجا بدون اشکان اشکمون در مياد

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا ما ديگه انگار خيلی پرت افتاديم اينجا....
جريان چی چيه؟

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
:blush: فقط به خاطر شما دوستان عزيز برگشتم
های کاکو

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
سلام ! در واقع من نباید معذرت خواهی کنم ولی اشکان جون من معذرت میخوام !
اینقدر که کار این آقا مهرداد زشت بود و اینقدر که بد تر ازش دفاع هم میکرد.......شما ببخشش ! عقابه دیگه ! .....

تاپیکهای تو مخصوصا این تاپیک دانستنیها خیلی مشتری داره و مشخص هم شد که هیچکس غیر از خوبی کن که من ندیدم غیر از خوبی در حق کسی بکنه نمیتونه پیش ببرتش !

هر چند تلاشهای مذبوحانه ای شد ! .....

من هم دیگه بیش از این رو لازم نمیدونم. فقط آقا مهرداد باید قول بدی اخلاقیات فرومی خوب پیشه کنی و آبروی سیبیل ما رو نبری ! :eek:
اینم بدون من فقط برای کسی مثل اشکان خرجش میکنم ! ....

اشکان جون دوست داریم .....ببخش و از سر تقصیرات عقاب ها ( شیر فعلی ! :happy: ) بگذر !

ما همه سرباز تو ئیم خوبی کن ......گوش به سیبیل توئیم اشکانی !
كاكو ازت بابت سيبيل درمياني خيلي ممنونم :blush:
ولي واسه ماهم كه خرج كردي :blush:
ولي خوبي كن جز ضد سيبيل هاست ها! ;)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
كاكو ازت بابت سيبيل درمياني خيلي ممنونم :blush:
ولي واسه ماهم كه خرج كردي :blush:
ولي خوبي كن جز ضد سيبيل هاست ها! ;)
خواهش ميکنم :wacko: :blink: :blink: :blink:
وظيفم بود ! :blink: :blink: :blink:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از خوبی کن :
:blush: فقط به خاطر شما دوستان عزيز برگشتم
های کاکو
قربون رفیق با مرامم برم الهی ! :happy:
فقط این امضاتو وردار اشکان دل آدم میگیره . این مهردادم میدونی که دست خودش نیست......بازم ربط داده به سیبیل و .....
اصلا اگر میخواید و باور ندارید رفاقت من و اشکان رو من به مدت 24 ساعت سیبیلامو میزنم (!!!!) کی میخواد ؟

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از Kako :
اصلا اگر میخواید و باور ندارید رفاقت من و اشکان رو من به مدت 24 ساعت سیبیلامو میزنم (!!!!) کی میخواد ؟

:eek: دست نگردار کاکو اينکارو نکن خودمو ميکشما :hmm:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Kako :
قربون رفیق با مرامم برم الهی ! :happy:
فقط این امضاتو وردار اشکان دل آدم میگیره . این مهردادم میدونی که دست خودش نیست......بازم ربط داده به سیبیل و .....
من مي خوام ولي اول بگو چطوري ميزني - به ديوار-ژل زدن به سيبيل- صفا دادن به سيبيل بازدن نوك و دور ور سيبيل
-اونو از ته ميزني (مي تراش-با چي مداد تراش!!1 لابد اونم نوكشو!!!)و اگرم منظورت اينكه بلكل از رو صورت برايه 24 ساعت ورداري يعني مصنوعي و چسبونكي يه كه ميشه مثل دندون مصنوعي بزار و وردار كرد!! :D در هر صورت جهت تنوير افكار عمومي پي تي نوع زدن رو مشخص كن تا خوبي كن خودشو نكشته - :blink: وگرنه خونش ميوفته گل سيبيلت ها از ما گفتن ;) :D
خوبي كن نمي خواد خودتو بكشي كاكو لابد يا ژل ميزنه به سيبيلاش يا حداكثر اونارو به ديوار ميزنه - سابقه اين كارارو از قديم داره!! :D (كاكو اصلا به عشق سيبيلاش زندگي ميكنه يه نگاه به تاپيك "خوب كه چي"" مي فهمي!!!!!!!!!!) :D ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از خوبی کن :
:eek:
نه بابا شوخی کردم ! من سیبیلمو بزنم . البت اگه بگی بزن میزنم....بگی بخون میخونم.......بگی بمیر میمیرم......( :happy: ) از فیلم کرخه !
چند وقت پیش نشون داد و دوباره اشکمونو در آورد ! تازگیها بفکر افتادم که مل گیبسون با ساخت مصائب مسیح خیلی هم هنر نکرده چون ما خودمون تو ایران از اون بهترشو داریم : داش ابرام ! البت یکم عقاید جنگ طلبانه و ... داره و با اون عبارت : « پیر جوون زخم خورده» هم بد جور خودشو خراب کرد ولی در هر صورت بهترین کارگردان ایران و هنر مند خوبیه.
اشکان هم لی سیبل داره و اصلا با بی سیبیل ها کاری نداره ! حرکت تکنیکی شمام داش مهرداد که یواش یواش داری میای به جرگه سیبیلوها ( فعلا که از پرنده گی به شیر بودن تخفیف دادی ! :D ) از چشم ما دور نمونده. " ما سوابق شمارم داریم" (عجب قیافه این یارو که این جمله رو میگه تو موج مرده قشنگ انتخاب شده ! ایول داش برام ! )

saeedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از خوبی کن :

ايول بچه چه خوب _ بامشاد= من واقعا اين جور صحنه ها رو مي بينم واقعا لذت ميبرم) آقا خوبي كن خيلي خوش آمدي اميدوارم ديگه از اين جور مشكلات براي هيچ كس پيش نياد و اميدوارم جاي اين كارا كليه دوستان تلاش كنند تا يه روزي همه به بلندترين قله پيروزي برسن ;)

بالا