منتخب بازارچه

اصلی ترین مکان فروش کفش در تهران کجا است فوری لطفا

kave_r

Registered User
سلام
لطفا راهنمائی کنید
هفته آینده میخواهم برای کاری بیام تهران و چند ساعتی تهران هستم و میخواهم کفش خوبی بخرم
کفش مردانه از همین هائی که واسه مهمانی میپوشند و برای اداره
لطفا بگید کدام مراکز در تهران کفش خوبی دارند
اگر لطف کنید اسم منطقه و اسم بازارش و آدرس بدهید

قیمتش مناسب باشه یعنی منظورم این است الکی گرون نباشه
اهل تخفیف باشند
کیفیشون خوب باشه
و کفش فروش های زیادی باشه در آن محل که حق انتخاب زیاد باشه

و چند روزه دیگه دارم میام و آیا از لحاظ زمانی با باز شدن مدارس که کمی شلوغ است میشود چیز خوبی خرید ؟
ممنون میشوم راهنمائی کنید
خداحافظ

mehrdad201

همکار بازنشسته
سمت میدون فردوسی رفتید ؟؟؟ من اونجا چند تا کفش فروشی خوب دیده بودم اما راسته کفش فروشی فکر نمیکنم باشه. من یکبار از یک مغازه در اونجا کفش خریدم. انصافا کفش خوبی بود.

===================================
مثلا یادمه باب همایون (سمت توپخونه) راسته کت و شلوار فروشی هست. هر قیمتی بخوای اونجا کت و شلوار هست.

Haj_Ehsan

Registered User
سمت میدون فردوسی رفتید ؟؟؟ من اونجا چند تا کفش فروشی خوب دیده بودم اما راسته کفش فروشی فکر نمیکنم باشه. من یکبار از یک مغازه در اونجا کفش خریدم. انصافا کفش خوبی بود.

===================================
مثلا یادمه باب همایون (سمت توپخونه) راسته کت و شلوار فروشی هست. هر قیمتی بخوای اونجا کت و شلوار هست.
فردوسی گرونه

kave_r

Registered User
مرسی
اگر دوستان دیگری هم نظر بدهند ممنون میشوم
چند تا از دوستام گفته بودند
پاساژ کویتیها
و باغ سپه سالار
و چهار راه استانبول
خواهش میکنم کامل توضیح دهید

Undisclosed

کاربر تازه وارد
عزیز اگه میتونی کفش درست و حسابی و مارک های خارجی بخر کفش ایرانی مفت گرونه و میزنه پدر پای آدم رو درمیاره.

خود من یه کفش گرفته بودم 40 تومن بعد از یه مدت استفاده پام یه زگیل بدجوری زد که به غیر از کلی اذیت شدن، 40 هزار تومن دیگه هم خرج دوا درمونش کردم !

به جای این کفش های غیر استاندارد به درد نخور یه مارک درست و حسابی بگیر به اندازه پولش هم برات کار میکنه.

kave_r

Registered User
خوب همون واسه همین میخواهم بیام تهران چون جائی که هستیم کفش خوبی نداره خواهشا معرفی کنید
منظورم هم از قیمت مناسب این است که بعضی از جاها کفش ارزون را خیلی گرون تر میفروشن و جای خوب میخواهم برای کفش

Ali_softcenter

Registered User
1- میدان فردوسی تا امام حسین راسته کفش کلاسیک و خیلی کم اسپرت هست....قیمتاش هم خوبه اتفاقا! مثلا شاخ ترین کفش چرم یا ورنی رو با 60-70 میتونی بخری.

2- اسپرت : طبقه زیرین پاساژ کویتی ها در خیابان فردوسی جنوبی : گران و دزد بازار!!

3- بازار تهران : ارزان

4-سپهسالار : زنانه

Undisclosed

کاربر تازه وارد
خوب همون واسه همین میخواهم بیام تهران چون جائی که هستیم کفش خوبی نداره خواهشا معرفی کنید
منظورم هم از قیمت مناسب این است که بعضی از جاها کفش ارزون را خیلی گرون تر میفروشن و جای خوب میخواهم برای کفش
این آدرس هایی که دوستان دادن کفش های داخلی هست که هیچ استانداردی نداره من مارک های خارجی رو دارم میگم اکو و آدیداس و غیره که تو تهران نمایندگی هم دارن.

M.Saleh

Registered User
میدان فردوسی و میدان بهارستان و خیابان جمهوری حد فاصل لاله زار تا ملت

Ali_softcenter

Registered User
این آدرس هایی که دوستان دادن کفش های داخلی هست که هیچ استانداردی نداره من مارک های خارجی رو دارم میگم اکو و آدیداس و غیره که تو تهران نمایندگی هم دارن.
استاندارد؟

عذر میخوام ولی صنعت چرم ایران حرف نداره! کفش های مجلسی دوخت تبریز ...و کلا چرم ایرانی با کیفیت بالا حرف ندارن.

mahiye_bala

کاربر تازه وارد
من که شنیدم سپه سالار معدن کفش تهرانه.

IvY

Registered User
اگر قیمتش برات مهم نیست من فقط geox رو پیشنهاد می کنم ، هم در دنیا شناخته شدست و هم با دوام و راحت . ( قیمت ها بالای 180 تومن )
اگر خواستی بگو آدرس نمایندگی هاش رو بگم .

Undisclosed

کاربر تازه وارد
استاندارد؟

عذر میخوام ولی صنعت چرم ایران حرف نداره! کفش های مجلسی دوخت تبریز ...و کلا چرم ایرانی با کیفیت بالا حرف ندارن.
بله واقعا این کیفیت رو بنده با گوشت و پوست پام تجربه کردم ! :D

مگه کفش فقط به کیفیت چرم و دوختشه ؟ 50 سال پیش ملاک فقط همین بود بله.

حالا شما هر چقدر هم که دوست داری بحث کن ولی من تا شرایط ایران اینی هست که میبینیم به هیچ کالای تولید داخل اعتماد نمیکنم و نمیخرم. ترجیح میدم از پول تفریح و گردش و خریدهای غیرضروری بزنم و صرفه جویی کنم و با پولش یه جفت کفش مارک درست و حسابی بگیرم.

بالا