برگزیده های پرشین تولز

اطلاعاتی در مورد COMODO Firewall Proمی خواستم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,091
می خواستم بدونم این فایروال COMODO Firewall Pro چطور هست؟

کارایی و قدرت اون..

این هم یه اسکرین از نمای نرم افزار
164961_large.jpeg

لینک دانلود برنامه هم این هست...

http://www.download.com/Comodo-Firewall-Pro/3000-10435_4-10460704.html?tag=lst-0-3

با تشکر
حمید

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدمت شما حمید جان

Comodo Firewall Pro در صورتی که نشانه هایی از سرقت اطلاعات شما توسط یک نفوذگر پیدا کنه سریعا از ادامه کار جلوگیری میکنه و به شما گزارشی دقیق از فعالیتهای در حال انجام ولی دور از چشم شما خواهد داد! و تا زمان دریافت فرمان مناسب از شما از ادامه کار نقل انتقال جلوگیری خواهد کرد.

ویژگیهای مهم نرم افزار Comodo Firewall Pro :
- کنترل دقیق و بصورت real time بر نقل و انتقال اطلاعات
- جلوگیری از ارتباط خودکار نرم افزارهای موجود در سیستم با شبکه و سوال از شما در مورد چنین ارتباطاتی
- حجم کم , محیط زیبا و کاربر پسند و بسیار ساده و کاملا رایگان
- قابلیت اجرا در نسخه های مختلف ویندوز
- امکان بروزرسانی سریع و ارائه نسخه های جدید در فواصل زمانی کوتاه
- نمایش بی وقفه استفاده از ترافیک اینترنتی این توانایی رو به شما میده در برابر تهدیدات واکنش سریعی داشته باشید و پهنای باند مورد استفاده رو کنترل کنی

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. اين برنامه فايروال بسيار خوبيست. من نزديك به 1 سال نسخه 2 اين برنامه را داشتم و مدت‌ها بر اساس آمار اين سايت شماره يك بود تا اينكه برنامه Online Armor گوي سبقت را از آن ربود، ولي اكنون هردو در مقام نخست هستند. با آمدن نسخه 3 اين برنامه مشكلاتي در اين برنامه پيش آمد كه در نسخه‌هاي جديدتر مشكلات را تا حدود زيادي حل نمود ولي با اين حال من از Online Armor استفاده مي‌كنم. چرايي اين موضوع!؟ به همراه توضيح كامل‌تر اين دوبرنامه و مقايسه آنها به همراه فايروال‌هاي ديگر را در اينجا نوشته ام.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/15
209.gif
60.gif

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
comodo قویتره ولی خیلی سوال میکنه. منم از comodo استفاده میکردم که الان رفتم سمت online armor به خاطر سادگی بیشترش.

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
comodo قویتره ولی خیلی سوال میکنه. منم از comodo استفاده میکردم که الان رفتم سمت online armor به خاطر سادگی بیشترش.

هد دو در یک سطح قرار دارند ولی به تازگی comodo کاربر بیشتری جلب خودش کرده.;)

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
بیشتر سایتهایی که دیدم نمره دهیی دارند از نظر امنیتی comodo بالاتر بوده.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,091
خدمت شما حمید جان

Comodo Firewall Pro در صورتی که نشانه هایی از سرقت اطلاعات شما توسط یک نفوذگر پیدا کنه سریعا از ادامه کار جلوگیری میکنه و به شما گزارشی دقیق از فعالیتهای در حال انجام ولی دور از چشم شما خواهد داد! و تا زمان دریافت فرمان مناسب از شما از ادامه کار نقل انتقال جلوگیری خواهد کرد.

ویژگیهای مهم نرم افزار Comodo Firewall Pro :
- کنترل دقیق و بصورت real time بر نقل و انتقال اطلاعات
- جلوگیری از ارتباط خودکار نرم افزارهای موجود در سیستم با شبکه و سوال از شما در مورد چنین ارتباطاتی
- حجم کم , محیط زیبا و کاربر پسند و بسیار ساده و کاملا رایگان
- قابلیت اجرا در نسخه های مختلف ویندوز
- امکان بروزرسانی سریع و ارائه نسخه های جدید در فواصل زمانی کوتاه
- نمایش بی وقفه استفاده از ترافیک اینترنتی این توانایی رو به شما میده در برابر تهدیدات واکنش سریعی داشته باشید و پهنای باند مورد استفاده رو کنترل کنی
عالی و جالب
دکمه تشکر نداره دیگه...ممنون

mahmood_1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی از zonealaram و norton قویتره؟ من از zone استفاده می کنم، چند جا خوندم که برنامه نویسی اش بده و مشکل ساز میشه. ولی من مشکلی نداشتم.

ولی تو چند تا سایت که رفتم اصلاً تو top 10 نبود این comodo و یا online armor؟ قضیه چیه؟ اینطوری که شما می گید و درست هم می گید؟ چرا تو سایتها تو رده بندی نیست؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,091
یعنی از zonealaram و norton قویتره؟ من از zone استفاده می کنم، چند جا خوندم که برنامه نویسی اش بده و مشکل ساز میشه. ولی من مشکلی نداشتم.

ولی تو چند تا سایت که رفتم اصلاً تو top 10 نبود این comodo و یا online armor؟ قضیه چیه؟ اینطوری که شما می گید و درست هم می گید؟ چرا تو سایتها تو رده بندی نیست؟
بله الان من دارم استفاده می کنم..عالی هست..

doom3

Registered User
لایک‌ها
3
تازگی comodoپولی شده خیلی حیف شد

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,091

mahmood_1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من comodo را نصب کردم. خیلی خوبه! ولی یکمقدار باید به تنظیماتش عادت کنیم. ولی اگر روان بشیم! در عین مجانی بودن از خیلیهای دیگه سرتره!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,091
انگاری یا Win64x مشکل داره
نصب نمیشه...

عجب داستانی هستا..

بالا