برگزیده های پرشین تولز

اطلاعات جديددرمورد سايت رايانه درحال تاسيس(درخواست اخ

linASP

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاع جديد درمورد درخواست اخير يك نام براي سايت
بابا دمتون گرم فكر نمي كردم كسي جواب بده!!!!!
سلام من بودم درمورد درخواست يك نام سوال كردم حالا يواش يواش اطلاعات جامعي در رابطه با سايت رو بهتون مي دم.
خلاصه كنم قسمت مهم سايت يك شهرك رايانه است هر خونه از اين شهرك شامل يك مبحث رايانه است. هر خونه يك مدير درجه 2 داره و براي خودش اتاق خبر-اتاق پرسش و پاسخ- اتاق ارسال مقاله- اتاق دريافت فايل-اتاق كتابچه هاي الكترونيكي كه اين اتاق آخريه توسط مديران درجه 3 (معرفي شده توسط مدير درجه 2) مديريت ميشه.
ماهم كه مدير درجه 1 هستيم.
8)
حدود سه ماه طول كشيد اونو با ASP تكميل كنم.
تازه اين قسمتي از اون سايته. حالا قسمتهاي ديگشو خلاصه واستون ميگم. مثل سيستم پست الكترونيك داخلي كه اصلا سرور و POP3 نداره و اعضا ميتونند واسه همديگه تو سايت به وسيله نام كاربري به هم نامه بدن. اتاق نرم افزار- اتاق فهرست طبقه بندي آدرسهاي علوم رايانه- و جالبترين قسمت سايت موتورهاي جستجوي قدرتمند در هر قسمت است مثلا هرچي مطلب كه با فلان كلمه شروع شده رو پيدا كنه.
فعلا سايت واسه هيچ شركت و ارگاني نيست. سرورش تا 20 روز ديگه راه ميفته. الان هم دنبال چندتا مدير حرفه اي هستم. قول ميدم اگه راه بيفته طرفدار پيدا ميكنه.
خلاصه يه اسم توپ كه تو زبونها بچرخه و بهش بياد ميخوام. گردن شما حق دارم ديگه!
ضمنا من اهل سمنانم و دانشجو. منتظر اسم باحال و زيبا براي سايت هستم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اين موضوع رو چرا در ادامه همون ننوشتي؟ اگه ميشه توي يه جا بحث رو ادامه بده. اينجوري ملت هم گيج نميشن.

بالا